Radarji za iGO navigacije

Rossoner

Pripravnik
15. apr 2008
122
0
16
Hvala
cheer.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
V prvem postu te teme imate nove poi Točke z datumom 10.10.12,kjer so vnešeni radarji (sivi stebri) po MB.
V torek bi naj začelo delovanje merjenja hitrosti čez križišča (rdeče luči še zaenkrat ne bo snemalo)
Vsi,ki se vozite po Mariboru vam toplo priporočam da si posodobite POI točke na napravah
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Jaz sem dal datototeko na omenjeno lokacijo, pa me nič ne opozarja po mestu (Wayteq 960, iGo Primo 2.0)... Je pa bla pred tem v tej mapi datoteka SpeedCamUpdate.txt in pred tem so mi delali radarji na AC. Sem pa to datoteko izbrisal it mape ter pustil samo speedcam.txt...

Nasvet?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.657
1.582
113
ne razumem zdaj najbolj, je za android primo verzijo potrebno konvertirati, ali je dovolj ce se txt vstavi v mapo?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pri primo samo daj speedcam.txt not in bi se ti po ponovnem zagonu primo programa morali radarji samodejno naložit in se ti samodejno zgenerirat spud.
Če pogledaš datum začetka te teme boš videl da še takrat ni bilo primota in da so bili ti problemi pri my way
wink-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Kolikor vem je na tej napravi Primo v. 1.1... ko boš dobil GPS signal, te bo vprašalo, ali želiš vklopiti opzorila za radarje, in ko boš to potrdil, jih boš končno videl na zemljevidu!
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Sem končno ugotovil kaj je bilo narobe, v nastavitvah so bili odkljukani ko sem jih sedaj obkljukal so se aktivirali , tako da se je stvar poštimala, je pa res fora Maribor je pisan od radarjev kot novoletna jelka, se mi smilijo Mariborčani, pa res hvala da skrbite za to da nas pravočasno seznanite z novostmi, tebi Janch@ hvala.

Da ne pozabim popotnika z katerim sva tuhtala kaj je narobe, na koncu je vse zacvetelo kot rože na vrtu, popotnik,@ hvala.
zmaga.gif

1603908-l-473.png.jpg
 

Priponke

  • 1603908-l-473.png.jpg
    1603908-l-473.png.jpg
    64,9 KB · Ogledi: 530
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Na željo Janch-a in po njegovih navodilih kako se naredi sedaj radarji izgledajo takole:



Pod nastavitvami za radarje si lahko sedaj izklapljate in vklapljate radrje po želji.
Primer:
Če želite,da vam prikazuje samo Stacionarne radarje lahko mobilne in radarje po Mariboru izklopite in vam bo na iGO prikazovalo samo stacionarne.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
V Maribor ne grem nikoli več!
Na zaslonu ni drugega kot radar in kamera.
uf-1.gif


Drugače pa vse pohvale za vajino delo z prikazom teh opozoril.
priden.gif
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.155
3
38
Maribor
Zakaj dobim mesiđ, da je bilo par postavk ignoriranih, ko konvertiram iz txt v spud?

Pa to mi javlja sedaj z novim txtjem. Pri sobotnih radarjih še tega ni bilo.

brez-naslova.png
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Napaka je zato ker ne zna prekonvertirat teh tipov kamer:

6 = Želežniški prehodi
10 = Omejitve čez določeno mesto
31 = Nevarnost
12 = Cestninske postaje

Tako kot imaš sedaj prekonvertirano ti ne bo kazalo samo zgoraj omenjenih opozoril ostala pa bodo delala.
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.155
3
38
Maribor
Ok, thanx.

aja... Je kakšna možnost da prekonvertiram vse, ali bo od sedaj dalje vedno tako.
 
Nazadnje urejeno: