nüvi 3590LMT

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tudi 3760 se da predelat, da ima vse funkcije 3490
wink-1.gif
 

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
Ker mi je javljalo da na napravi ni prostora sem si včeraj novo karto naložil na 16GB kartico... Na napravi pa je še vseeno 5GB prostora zafilanega. Je to OK, ali lahko kaj sedaj zbrišem iz naprave?
 

raza

Pripravnik
19. jun 2011
210
24
18
Vse istoimenske faile od starih kart (img, jvc,sid,db....)
Vse odstranjene datoteke si za vsak slučaj prej skopiraj na PC, za vsak slučaj, saj veš...
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če bi rad naredil prostor na napravi potem lahko preseliš nove sid, jcv in asr na SD kartico in sicer narediš takole:

- na SD narediš mapo Garmin
- v mapi garmin narediš novo mapo in jo poimenuješ ASR
- v mapi garmin narediš novo mapo in jo poimenuješ SID
- v mapi garmin narediš novo mapo in jo poimenuješ JCV

V te mape sedaj preseliš datoteke iz naprave.

p.s.
Pri asr pazi, da ne boš premikal tistih majhnih datotek, ki ti jih prenese webupdater, ker če boš te prestavil ti asr ne bo več delal.
 

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
Eno vprašanje... Je možno v tej napravi narediti tako, da je vodenje nemo bi pa vseeno opozarjalo na radarje?

Prihajam namreč iz igo, kjer se je vse dalo posebej nastavljati...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Si probal stišat zvok, če potem vseeno opozarja na radar?
Če se še dobro spomnim je zvok za radarje skrit v glasovni datoteki in pol ne bo opozarjalo, ko bo zvok na tiho. Drugače bi se zadevo sicer dalo poštimat, samo to zahteva kar nekaj prostega časa.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.571
685
113
toti Maribor
Obstaja rešitev. Že nekaj časa nazaj sem dal sem gor jezik NEMO, ki ga prekopiraš v mapo voice. Nato v menuju jezika za govor izbereš namesto Slovenščina, NEMO. To je potem natanko to, kar ti hočeš.
 

Priponke

  • 2424511-Nemo.zip
    87 KB · Ogledi: 231
Nazadnje urejeno:

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Obstaja rešitev. Že nekaj časa nazaj sem dal sem gor jezik NEMO, ki ga prekopiraš v mapo voice. Nato v menuju jezika za govor izbereš namesto Slovenščina, NEMO. To je potem natanko to, kar ti hočeš.

Super! To je to, kar iščem. Pa je kakšna razlika med Tvojim in tistim rar-om iz linka? Ali so tiste številke zgolj tako...?
 

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
Številke so zgolj informativnega značaja. Notranjost arhiva pa je povsem enaka ...
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Po hard resetu mi pri iskanju po: Naslov - Preišči vse, najprej ponudi vnos hišne številke. Do zdaj je vedno ponudil Ulico, potem pa vnos hišne številke
sprasujem se.gif

Še komu takole nagaja
confused-1.gif