Tesla MODEL 3

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Ne razumem, kaj želiš od mene? Da čaram? Saj ne proizvajam jaz EV-jev.

Predlagam, da greš do kakšnega Renault prodajalca in mu rečeš, da želiš Zoe za 10kEUR. Mogoče te bodo pa uslišali.

467716-post_slo.gif


Darjana pač ne moreš zadovoljit na tem področju,pa če mu napišeš še tako dober in logičen odgovor
cool-1.gif
...lahko EV proizvajalci še tako ceno nižajo,vedno bo našel vsaj en razlog,da bo za njega avto predrag...
Dokler ne dobi novega Zoe-ta brez najema baterije za 10k,ne bo dal miru
evil.gif
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Treba je vedeti, da ceno postavlja trg, dokler proizvajalci izdelujejo samo toliko vozil, da vse prodajo darjan pač ne bo prišel na vrsto, ker je drugih kupcev dovolj
grin1.gif
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
"However, the car is expected to have a range of approximately 250 miles." Od kod jim pa zdaj ta podatek?
sprasujem se.gif

Razen če so se pri Tesli odločili,da že v štartu z dosegom potolčejo Bolta
evil.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
V komentarjih berem, da je slika fake.
Če je to fake, je verjetno še kaj drugega.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Unveil bo danes:

Citat:
We’re excited to share more details about our Model 3 unveil plans. We’ll be live streaming the event on Tesla.com beginning at 8.30pm PDT on March 31. Tune in to join in the experience. We can’t wait to show you what we’ve been working on.

Reservations for Model 3 begin on March 31st worldwide. There are two ways to make a reservation. The first, which will allow you to get a better spot in the queue, is to visit your local Tesla store when it opens on March 31st. Second is to make a reservation online at Tesla.com when the live unveil starts at 8:30pm PDT.

Reservation amounts in each currency can be found here.

In order to be as fair as possible, there will be a different queue for reservations in each region. And as a thank you to our current owners, existing customers will get priority in each region (one priority reservation for each Tesla they own). For those who aren’t Tesla owners yet, this means the fastest way to buy a Model 3 is to buy a Model S or Model X.

Model 3 production is scheduled to begin in late 2017. When production begins, we will begin deliveries in North America starting on the West Coast, moving east. As we continue to ramp production, we will begin deliveries in Europe, APAC and right-hand drive markets.

Thank you for your continued support!

The Tesla Team
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
aja, bila že prej objavljena informacija..no bomo videli kaj se bo ponudilo za35k.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Tekst v mojem citatu je copy-paste-an iz maila, ki sem ga dobil od Tesla Motors.
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Pri CET je to jutri ob 05:30. Po mojem ne bodo pokazali celotnega avta, danes so namreč razkrili, da gre za Unveil Part 1.
smirk-1.gif
 

vragec1230

Pripravnik
8. okt 2013
59
0
6
Kaj je po tvojem celotni avto? To, da bo avto tam ali da bodo navedli vse produkcijske različice z možnimi konfiguracijami in specifikacijami?
Po mojem bo prototip tam in ne samo slike, kot se je nekaj časa nazaj pisalo.
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
aja, bila že prej objavljena informacija..no bomo videli kaj se bo ponudilo za35k.

Za 35k boš dobil zelo oskubljeno trojko,pa še to mislim da precej kasneje,to so že napovedali...no razen če so si zdaj kaj premislili. Naložena z opremo in veliko baterijo pa računaj ceno verjetno krat 2...
Delajo pa večjo evforijo pri tej trojki,kot pri LaFerrariju
evil.gif
pa sploh jo še pokazali niso,res mojstri showa!
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
mene ne gane, je pa hype enak kot pri iphone loverjih ostalih hypsterjih.
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Ja...ne vem,ali to folk računa da jih bodo potem preprodali za višjo ceno ali kako? Ali si samo tako obupno želijo avtomobila,ki ga še nikoli nisi niti videli,kaj šele sedeli v njem?
Rahlo noro...
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Da bo v najboljšem primeru tam zgolj prototip oz. celo samo model iz plastelina ter mnogo photoshop rendrov.