Telemach!!!

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Repliciral sem na to, da se ti zdi težje kartico v Conax modul porint (kot nadaljevanje zgodbe od @marc, da je treba pri sprejemniku samo dva kabla v pravo luknjo porint) , ampak si vmes očitno pobrisal oziroma spremenil sporočilo....
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
1. Opis akcije

Telemach naročnikom mobilnih storitev, ki so hkrati obstoječi naročniki fiksnih storitev ali novi naročniki fiksnih storitev paketa GOLD TROJKA EXTRA, v času trajanja akcijske ponudbe in ob 24-mesečni vezavi naročniškega razmerja zagotovi:

 novim naročnikom mobilnih storitev paketa ŠE VEČ, ki hkrati sklenejo novo naročniško razmerje za paket ksnih storitev GOLD TROJKA EXTRA: 100-odstotni popust na ceno mesečne naročnine naročniškega paketa ŠE VEČ za obdobje 12 mesecev. Popust se lahko zagotovi tudi na znižano ceno mesečne naročnine paketa mobilnih storitev ŠE VEČ z upoštevanim popustom za naročnike Telemachovih fiksnih storitev.

 obstoječim naročnikom mobilnih storitev, ki hkrati sklenejo novo naročniško razmerje za paket fiksnih storitev GOLD TROJKA EXTRA in novo dodatno naročniško razmerje za paket ŠE VEČ: 100-odstotni popust na ceno mesečne naročnine dodatnega naročniškega paketa ŠE VEČ za obdobje 12 mesecev. Popust se lahko zagotovi tudi na znižano ceno mesečne naročnine paketa mobilnih storitev ŠE VEČ z upoštevanim popustom za naročnike Telemachovih fiksnih storitev.

 obstoječim naročnikom mobilnih storitev, ki so hkrati obstoječi naročniki poljubnega paketa fiksnih storitev in sklenejo novo dodatno naročniško razmerje za paket ŠE VEČ: 100-odstotni popust na ceno mesečne naročnine dodatnega naročniškega paketa ŠE VEČ za obdobje 12 mesecev. Popust se lahko zagotovi tudi na znižano ceno mesečne naročnine paketa mobilnih storitev ŠE VEČ z upoštevanim popustom za naročnike Telemachovih fiksnih storitev.

 obstoječim naročnikom fiksnih storitev,ki sklenejo novo naročniško razmerje za mobilne storitve in dodatno naročniško razmerje za paket ŠE VEČ: 100-odstotni popust na ceno mesečne naročnine dodatnega naročniškega paketa ŠE VEČ za obdobje 12 mesecev. Popust se lahko zagotovi tudi na znižano ceno mesečne naročnine paketa mobilnih storitev ŠE VEČ z upoštevanim popustom za naročnike Telemachovih fiksnih storitev.


Obstoječi naročnik fiksnih storitev je naročnik, ki ima naročniško razmerje za fiksne storitve Telemach sklenjeno že 3 mesece.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Malo smeha iz Tlelemacha:
danes mi štrajka internet, malo dela, malo ne dela, pa se okoli 19h spomnim in pokličem podporo - ne moreš verjet dobim jih v par sekundah, v posneti špici povedo, da imajo težave v Šiški - super o MB nič. Potem pa v živo: Dober večer tukaj ta pa ta od tu pa tu a imate v MB kake težave z internetom? Ja na Strosmajerjevi, a ste kje blizu? Ne jaz sem Pobrežje, tisto je Rotovž. No pa poglejmo; kaj gori na modemu? .... Izklopite modem iz elektrike, .... vklopite nazaj, odklopite koaks kabel, vklopite nazaj, kaj sedaj gori? .... A isto kot prej, ja veste vi imate poslovni paket, a imate številko od vašega skrbnika? Ja imam, ga tudi osebno poznam, ampak on sedaj ziher ni v službi. Nima veze, vi imate 24urno odzivnost, kar pokličite ga.
bonk.gif


Ja itak, da ga nisem, linija pa je čez pet minut čudežno oživela in sedaj dela.
cheer.gif
 

brlje

Pripravnik
24. jul 2011
281
0
16
Ljubljana
Verjetno je kje napisano, ni se mi pa dalo brat dobrih 600 stranic. Zanima ne kakšna fora je to da če zamenjaš naslov, moraš čakat začetek naslednjeg meseca da ti naredijo priklop? Pa ljudje božji, preselil sem se 6. V mesecu, 9. Podpisal aneks za premestitev priklopa, sedaj pa moram čakat do 1. Naslednji mesec da dobim internet! A mislite da podjetje ne trpi zaradi zaradi tega? Na tablici ali telefonu se že nekaj naredi za silo, prek mobilnih podatkov, ne pa cel mesec delat. Račun verjetno pride v celotnem znesku?
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

he he. welcome to the dark side. jaz sem cakal na priklop cca mesec in pol. potem cca teden ni delalo nic, potem zacelo delno. zadnja dva racuna podal reklamacijo. prva reklamacija zavrnjena, ker je po njihovo vse delalo (kljub vsakodnevnem klicanju, tudi z njihove strani). za prejsnji mesec visji racun za fixne storitve v visini cca 5-6 eur. klicem na 0802288 in mi teta pove: ja, zgleda da ste zamenjali paket sredi meseca. nic jasno, kaka menjava? aja potem pa reklamirajte racun.

da ne omenjam fiasko z prenosom ene mobilne stevilke od a1 na telemach. se sam ne morem verjeti a imam crni na belem: en mesec in pol. ja cca 45 dni. so mi poslali "nadomestno stevilko" ze prvi dan a fuuck that.
pri a1 je stevilka bila normalno delujoca vseh 45 dni.

epilog: ce naslednji racun ne bo ok, pokam na telekom.
 

brlje

Pripravnik
24. jul 2011
281
0
16
Ljubljana
Moram se pozanimat pri drugemu operaterju ali gre kaj hitreje. Meni se zdi takšen način poslovanja nesprejemljiv. Do sedaj nisem imel nobenih pritožb čez TM ( no ja, razen pol ure ponavljajučih poslušanja bedarij ko kličem dokler enemu ni tolk dolgčas da dvigne telefon in se oglasi), karkoli je bilo barobe so uredili!
 

brlje

Pripravnik
24. jul 2011
281
0
16
Ljubljana
A kdo ve zakaj prihaja do tega da priklop traja tolk casa čeprav je vse napeljano, priklop je mozen... iz stene kukajo 2 rumene zadeve, oz. Vlakna od T2, a mogoče kdo pozna njihov postopek priklopa ce traja in traja? Verjetno zaradi birokracije ceprav nebi smelo tolk trajat sj so vendarle med vodilnimi na tem trgu
 

brlje

Pripravnik
24. jul 2011
281
0
16
Ljubljana
Ja to mi je jasno, koaksialc je tudi notri vendar premišljujem da bi po več kot 10 let na TM presedlal na optiko od T2, cenovno je isto, razlika je hitrost 50/10 t2 in 25/2 tm, kar ni majhna razlika.
Edino me podpora mal skrbi ker nimam izkušenj kako poteka pri t2.
 
Nazadnje urejeno:

atepej

Fizikalc
3. jul 2013
882
63
28
34
Sem pogledal 300€ je priključnina za vzpostavitev optične povezave do centralnega vozlišča / 200€ je pa konfiguracija tvoje opreme da bo ta delovala brez problema v omrežju T-2.
 

B81

22. jul 2007
34.479
8.955
113
Ve kdo, če je pri telemachu še vedno omejitev na 3 televizije prek koaksialnega kabla ali je že kaj več in ali telemach najema optiko od telekoma?
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.326
3.423
113
omejitve tehnično ni. Na eno naročnino dobiš 3 dekodirne kartice. Lahko pa vzameš še 1x catv naročnino pa imaš pol možnost 6 kartic. Ali pa se zadovoljiš z analognim signalom 30 postaj.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.468
113
Vbistvu je to zgolj priložnost za dober zaslužek operaterja. Kako čimveč potegniti od naročnikov.