The Judgment day

Zmagal/a bo:


Rezultati so vidni samo po glasovanju.
I

Izbrisan uporabnik #488

http://www.slovenskenovice.si/...govalka-hillary

FOTO: Slovenija je odločila: za nas je zmagovalka Hillary

10.gif


Na ameriški tv v Sloveniji
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
Hmm

Ocitno bo zmagu trump... Mogoce zaradi i nasega slakonje
smile-1.gif


Zanimivo. Si neb mislil kolikor so nabijal za hilari in vse najslabs potegnil o trumpu iz omare

To je klasika, javno govorili proti Trumpu, a večina si ga je želela, da počisti musliæevje in podobne ter spet naredi ZDA.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
ZDA: kjer predsednika ne izbere ljudstvo, ampak 538 pomembnežev na žalost še ena bedarija te velike države kjer se ne spoštuje ljudstvo!!
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

hysterical-1.gif
, jaz sem tudi potihem za to, da Trump zmaga. Takole resno, zato da se njihova svetovna politika obrne.

Takole za hec pa, da bi morda katera od sevniških frizerk morda malce zaslužila. Imamo 40 registriranih frizerk, ni vrag da ne bi katera od njih bila sposobna urediti tisto blond zmešnjavo na njegovem piskru
hysterical-1.gif
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik optiplex pravi:
Mislim, da je Trump, če bo resnično držal besedo edini, ki lahko stabilizira odnose z Rusijo ter z skupno politiko ustavijo musliče.

Da bi prihajali v Ameriko...

Citat:
Uporabnik optiplex pravi:
To pa je za EU najbolj vesela novica...

Ne ravno...
rolleyes-1.gif


Donald Duck bo postavil zid okoli svojih meja. Ni ga boga, da pride nepovabljen v USA. Melanija je sicer že tam...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Malo cuden naslov, pa me vseeno zanima, kako alter razmislja.

Interesantno, da so volitve že zaključene, nekateri pa na alterju še glasujejo
hysterical-1.gif


Zdaj ko se je začela plošča obračati.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik retro pravi:
ZDA: kjer predsednika ne izbere ljudstvo, ampak 538 pomembnežev na žalost še ena bedarija te velike države kjer se ne spoštuje ljudstvo!!

Ja ampak generalno gledano, bo Trump dobil več glasov ljudstva kot Hilary.

Jaz osebno sem razočaran..., tale reality papak je šel v tole tekmo malo za hec, s populističnimi floskulami, zdaj pa ne bo vedel, kaj naj počne kot predsednik.

Ja vem, Hilary je pa čarovnica.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Trump ne verjame v globalno segrevanje, tako da kakih nujno potrebnih spremeb in izboljšav v smeri ekologije ne bo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tudi volitev ne bo priznal
smile-1.gif
....

če ne zmaga, hehe
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
ko ste taki znalci za ameriško politiko. Koliko besede (dejansko, ne na papriju) ima predsednik ZDA? ce ga bo kaj dosti sral, ga bo melanija ponoči zastrupila, ker je nategnil sobar'co, tako kot je on baje ustrelil JFK.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
Mislim, da tip ni priplaval po župi in da se zaveda tveganj, ki ga obkrožajo.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Zdaj bodo imeli republikanci večino v hiši in v senatu, se pravi bo podpora predsedniku velika.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Tip seveda ni glup. Sploh pa ne tok, kot se kaže. Medtem ko je pa genij, kako nekaj množico prodat. Če imaš na drugo strani hilari, je zadeva še toliko lažja, da je kot se je izkazalo, že možna.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Tip seveda ni glup. Sploh pa ne tok, kot se kaže. Medtem ko je pa genij, kako nekaj množico prodat. Če imaš na drugo strani hilari, je zadeva še toliko lažja, da je kot se je izkazalo, že možna.