Mnenje nekega moskega

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Namazat se z izrabljenim oljem od avta, pa gor kombinezon dat, očitno.
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Poleg tega sem vedno imel občutek, da imamo vsaj 30% žensk, ki si izrazito ne želijo "pametnega tipa", ampak metlo
smile-1.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Poleg tega sem vedno imel občutek, da imamo vsaj 30% žensk, ki si izrazito ne želijo "pametnega tipa", ampak metlo
smile-1.gif

Pametnega? Pa kwa je z vami, kera pa dons išče pametnega stari, še tega se mi manjka, da mi doma ceu dan pametuje....mi rabmo tipa, ki je "handy", da je zdrav kmečki fant, da zna kej delat, pa da na koncu stavka vedno reče DA DRAGA.
srce-1.gif


E takih pa ni, sploh pa jih ni v Ljubljani, an.

Glede oblekce...sem se res mal zredila, my bad
redface-1.gif
zato pa rabim ultra hitro hujšanje, frendka mi je predlagala suho kopel v ogljikovem dioksidu, tko da sem se že prijavla. Do takrat si moram pa nabavt novo kolekcijo.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Za hujšanje imaš pisan čas po novem letu - sedaj so pa prazniki in raje uživaj
smile-1.gif
.

Glede primernih fantov pa - a ne, da se nisem zmotil.
smile-1.gif
. To je tista za "Podarim - dobim".
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Poleg tega sem vedno imel občutek, da imamo vsaj 30% žensk, ki si izrazito ne želijo "pametnega tipa", ampak metlo
smile-1.gif

Pametnega? Pa kwa je z vami, kera pa dons išče pametnega stari, še tega se mi manjka, da mi doma ceu dan pametuje....mi rabmo tipa, ki je "handy", da je zdrav kmečki fant , da zna kej delat, pa da na koncu stavka vedno reče DA DRAGA.
srce-1.gif


E takih pa ni, sploh pa jih ni v Ljubljani , an.

Glede oblekce...sem se res mal zredila, my bad
redface-1.gif
zato pa rabim ultra hitro hujšanje , frendka mi je predlagala suho kopel v ogljikovem dioksidu, tko da sem se že prijavla. Do takrat si moram pa nabavt novo kolekcijo.
1. lublana je mesto kmečki fantje so na kmetiji
2. 6x na teden ponoči po 30 minut minimalno. lahko tudi popoldne ali zjutraj kakor ti bolj paše... aja pa najprej si moraš kmečkega fanta najti da ti bo omogočil 6x na teden...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.148
2.324
113
v lokalni ostariji
kmečki dečko ne bo imel armani odela, manikiranih nohtov in urejene frizurce... ampak bo po možnosti prišel mimo v kombinezonu na svojem john deeru. tako da majæi uzačni se ozirat za traktorji... tudi IMT bo ok.. vsaj veš da zna marsikej sam naredit
wink-1.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
če bi vedle babe, kolk je traktor vreden, ne bi več gledale za raznimi bmw, audi......
evil.gif
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Nope... pač vem.... ker me zanima ogroooomno stvari. Aja pa ker je družinski prijatelj mehanik za te stvari... heh...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Citat:
Uporabnik Rosenthal pravi:
Konec koncev torej pridemo do ugotovitve, da je vso to šmarjenje in tako imenovano razvajanje brezpredmetno. Ženska mi je najbolj všeč zjutraj, ko se zbudi, pa se je vseeno ne ustrašim. Ljuba so mi dekleta, ki se razvajajo z izleti v okoliške gore, všeč so mi tiste, ki rade volje razveseljujejo z najboljšimi ocvrtimi jajci. Taka dekleta bodo vedno našle pravega, ker pošten moški to še vedno najbolj ceni. Napedenane prasičke na drugi strani pa bodo vedno nesrečne, saj privlačijo izključno enkratne podiralce, ki se gibljejo na relaciji fitnes – Global – postelja.

A se torej splača?

sej tole lepo povzame vse skupaj. gliha vkup štriha. normalna ženska tudi ne ve, kaj bi počela s tipi kalibra "enkratne podiralce, ki se gibljejo na relaciji fitnes – Global – postelja" na daljši rok.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Sestavek je kar ok. Problem danasnjega cloveka je posiljena feminizacija druzbe kjer zenske nosijo hlace, moski pa ne upa niti glasu vec povzdigniti. Zato uspeva alkoholizem, bivanje pri starsih do 30leta in dlje, zapiranje vase z igrackanjem kot so playstation, pc igre, hifiji, fitness centri... Gre za nacrtno unicenje nravnih vrednot in osnovne celice druzbe, ki je druzina. Vedno v zgodovini se je zenska prevlada izkazala za nadvse unicujoca in pogubna. Moski in zenska sta enakovredna nista pa enakopravna. Vse ostalo je anarhija in to vodi v pogubo. Krasen primer je danasnja eu.. od uvedbe skupnih stranisc za oba spola do posilstva z druzinskim zakonikom!!

smirk-1.gif


Tri, dva, ena...ljubljanski metroseksualci in kuzle zupana v napad.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.125
934
113
Emona / Carnium
Mal si obrnil zadeve. Nobena feminizacija ti ne more do živega, če maš trdega. En problem je v tem, da se moški umikamo iz odnosa (npr.: kar naenkrat je baba grda, tečna, debela,...) in s tem tudi iz procesa vzgoje. Tukaj bi bilo prav, da se odnos konča na drugačen, za otroka boljši način. Potem se pogosto zgodi, da ta, grda, debela,...baba vzgaja sinkota in v tej, čustveni in fizični odtujenosti partnerja, le tega nadomesti s sinkotom, tako malo ojdipovsko se stvar odvije...sinko se v pomanjkanju moškega principa spremeni v sicer prijazno, vendar mlahavo senco svojega očeta. Potem pa pride zaseka pa reče, da so feministke krive pa metroseksualci, ki so se kar pojavili, kot sam Bog!
 
Nazadnje urejeno:

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.148
2.324
113
v lokalni ostariji
no mistique dejansko se spreminja družba. včasih je bilo normalno, da je ženska doma za šporgetom pa mal na njivi. brez prava glasanja. potem se je zadeva začela spreminjat, družba se je "modernizirala" sedaj ni več samoumnevno, da ženske skrbijo za otroke moški pa delajo ampak se gremo neke razporeditve del in enakopravnost (delit je treba ženska opravila..)...

sej grde tečne debele so vzgajale tudi naše dedke in pradedke... aja pa včasih ni bilo toliko ločitev. ker je bila ločitev nekaj slabega. grdega.

ja časi se spreminjajo...

metroseksualci pa nastajajo ker enostavno ni več moških opravil in je vedno več ljudi nastanjenih v blokih... pa se nima kam dat kot v kozmetipni salon in na fitnes... delo je pa nekaj slabega...