Windows Phone 10

I

Izbrisan uporabnik #488

3 leta bo, odkar imam WP telefon (sem na wp8.1 iz previdnosti).

Zadeva tone, al kako je stanje? kolikor vidim, je povsem stagniralo vse skupaj, delež na trgu in aplikacije pa nikakve
 

krneki13

Pripravnik
12. maj 2017
33
1
8
Imam Lumio 950 staro leto in pol kupljeno na Simobilu. Bil sem na Windows insider programu, vendar sem odjavil. Zdajšnja verzija OS je 10.0.15210.0. Probal že vse nastavite, vendar ne da creators nadgradnje.
Se komu sanja kdaj bo v teh krajih ta nadgradnja?
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Tone.
Meni je recimo Pages Manager končno crknil. Izgleda bo treba resno razmišljat o alternativi
frown-1.gif
.
 

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
Teh njihovih rebootov imamo že počasi dovolj. Za ta zadnji polom so si čisto sami krivi. Z Nokio in potem njenim nakupom so meli zelo dobro priložnost in jim je tudi šlo dobro, dokler se niso odločili, da pač hardwara ne bodo izdelovali sami. Windows 10 so sedaj čisto vredu sistem, minus par aplikacij. Ker pač niso hoteli imeti sami 96% trga na Windows sistemu so mislili, da bodo drugi proizvajalci vstopili in pobrali ta trg. Proizvodnjo so ukinili, ljudi odpustili, drugi proizvajalci pa so ostali tam kot so bili prej... Količinsko na teh parih procentih...

Me kar zaboli glava, ko pomislim, da bo moj naslednji telefon android. Upam, da mi bo Lumia še dolgo delala...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.333
6.533
113
Ni potrebe, 950 bo top shit še vrsto let...edino če pride na trg kaj novega okoli baterij, ni potrebe za menjavo.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Ko tudi zaposleni na Microsoftu prenehajo uporabljati Windows telefone, veš, da je čas za milostni strel.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.333
6.533
113
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
kaj ti pomaga če bo top šit še 100 let. če telefonov ni več...

Ja to edino, da bodo 950 izumrle, ampak ok...saj v roku 2-3 let mora dat m$ ven nekaj in pomoje delajo v tej smeri.
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
To so vse zaloge, ni samo pol leta ampak kar že celo leto ko tovarne ne delajo več Lumij.

Zato sem pa veselo pograbil eno zadnjih 950 da bo za dve let pol pa da vidmo kaj bo Microsoft rekel, morda se pa Google zresni pa Chrome OS do takrat na mobitele spravi.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ni potrebe, 950 bo top shit še vrsto let...edino če pride na trg kaj novega okoli baterij, ni potrebe za menjavo.
Žal se motiš.
Aplikacije crkujejo in to bo čas uporabe konkretno skrajšalo. Recimo meni Pages Manager for Facebook ne dela več, pa ga potrebujem. Itd. In to ne brezplačna različica.
Ko bo še spletni brskalnik začel dodatno nepravilno delovat, sem pa oplel.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Evo, moja Lumia 925 je stara 3 leta, še vedno vse lepo deluje (ker pač ni aplikacij).

Vidim pa, da je v teh treh letih windows phone zatonil.

Sploh kar se tiče aparatov, ker preprosto ni nobene izbire, ali?