Korčula, Brač, Hvar

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Nekje tu se bo gibal dopust v začetku julija meseca.

Bil že kdo na teh destinacijah?

Mogoče ima kdo kakšno telefonsko za apartma, ki je blizu morja?
 

Shipman

Fizikalc
18. okt 2007
1.561
0
36
mal povej, kaj si želiš od dopusta oziroma kaj te zanima, kaj pričakuješ?
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
Na korčuli še nisem bil. (baje je super)
Brač mi ni všeč (Bol je overrated), Hvar pa zakon (Mesto Hvar; Žur, Lepo mesto, Le dobro plažo moraš poiskati v okolici)!

Sam bi pa letos šel na Mljet. mir.
lp
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Pričakujem apartma ob obali, ker sedaj sem se vsako leto moral vozit na plažo in sem že sit tega!

Malo pretirano se mi zdi dat za apartma za dve osebi 50 eur na dan.
crazy1.gif


Pričakujem pa mir, a hkrati da se zvečer vseeno nekaj malega dogaja.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Korčula je res lepa, pod fotoreportažami si lahko ogledaš slike, ki sem jih objavil pred časom, kaj dosti se zvečer ne dogaja, tudi v mestu ne.
Link do apartmajev na Korčuli imaš tukaj . Osebno hodim v Knežo, podobni apartmaji, ob vodi so pa tudi v bližini, glej pod Račišče in Žrnovska banja.

Hvar je, kar se tiče nočnih zabav O.K., mesto je lepo, če želiš mir potem išči apartmaje v območju Milna, Sveta Nedelja, Ivan Dolac.

Brač pa, kot je napisal japke, nič posebnega, razen Bol, ki pa je zagužvan do zadnjega kotička.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Linka mi ne odpre.
frown-1.gif


A si zmeraj prej rezerviral ali je možno kar iti dol in tam poiskati prostor. Termin bi bil v začetku julija meseca.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Hmm..., čudno meni odpre, sicer pa , KLIK , na levi imaš "privat accomodation", to bi ti moralo odpret.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Aja..., pozabil..., vedno rezerviram okoli novega leta, ampak zato, ker grem ponavadi v top sezoni dol okrog 1.8.
Za začetek julija ne rabiš skrbet, preprosto se odpelješ dol pa malo prečekiraš in greš tja, kjer ti je najbolj všeč.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Super, sedaj dela.

Bom videl kakšne bodo ponudili cena v začetku julija. Če bodo pretiravali, se bom res kar dol zapeljal in tam poiskal.

zmaga.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Ko sem bil še mulc, smo bli v Zavali - Hvar. Je bilo tudi dokej mirno in je bila privat plaža oz. ljudi je bilo ene 10. Res mirno. Za mulce nimaš kej dosti, sam če hočeš mir je to to. Kater apartma pa je bil točno pa ne vem. Samo nam so kuhali. Zajtrk in večerja, tko da ni bil glih apartma.
 
Nazadnje urejeno:

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Malo gledam te cene in se mi zdi, da res pretiravajo.

Za aparmat od 50-65 EUR na dan.
stupid-1.gif
 

Mitja99

Pripravnik
11. maj 2007
96
0
6
55
Ljubljana
Bil sem na Hvaru v Jelsi (avtocamp) in v Zavali (apartma). Zavala je prekrasna, zelo mirna, vendar se nič ne dogaja. V Jelsi pa je poskrbljeno tudi za zabavo, vendar pa manjka kakšna konkretna plaža.
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Malo gledam te cene in se mi zdi, da res pretiravajo.

Za aparmat od 50-65 EUR na dan.
stupid-1.gif

v Bol-u na Braču če najdeš pameten apartma za 4 osebe pod 100 EUR/dan si zmagal. 10 let nazaj je več koštalo, pa ni bilo ob morju in brez klime. Pa cene v restavracijah so tudi
stupid-1.gif

Pač 'hrvaški Monte Carlo'
uf-1.gif
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Meni osebno je bila Postira na Braču zelo všeč. Sem tudi sama hotela za vsako ceno na Bol, ampak sem se pozno spomnila in takrat ni bilo več prostih apartmajev. Potem sva se en dan odpeljala do Bola (da na lastne oči vidimo to čudo) in zelo hitro tudi zbežala. Sardela style za puno para. Ne, hvala. Jaz ne vem, kaj je s temi ljudmi, ampak meni je super, da se lepo tam koncentrirajo, da po ostalih mestih potem ni gneče.
grin1.gif
 

klicko

Pripravnik
6. maj 2008
61
2
8
Bil lansko leto na Hvaru. In sva s punco bila v ampartmaju v Milni( cca. 3-4 pred mestom Hvar).To je miren zalivček plaža 20 m od aprtmaja.Cena je bila lansko leto 25 eur na osebo(v to je vključen zajterk ter kosilo, ki si ga izbereš iz jedinika pri zajtrku).Midva sva bila zelo zadovoljna s sobo ter hrano tako da priporočam!
Gre pa za Fortuna apartmaje
tel. je: +38521745002
e-mail:jurica.tudor@st.t-com.hr
 

klicko

Pripravnik
6. maj 2008
61
2
8
lansko leto sva bila ob koncu julija začtku avgusta dol...in to sva dobila prosto na licu mesta, nisva imela rezervirano v naprej.