Dolce Gusto - kapsule

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
ksz
Karkoli izberem v klubu na točke, ni dobavljivo!?
confused-1.gif


 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Kdaj bojo kaj zamenjali te kave na točke? Ravno tiste ki bi jo človek rad ni...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
To se tudi jaz sprašujem. Včasih je Moccha-o kavo imel Leclerc, dalo se jo je dobiti tudi na točke, zdaj jo pa dobim lahko še z Mimovrste.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.926
4.982
113
Pismo.. pa ravno prejšnji teden sem nabral 270 pik. Nisem pa v tistem trenutku naročil 3 škatle.
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Spoštovani člani kluba zvestobe Dolce Gusto! Trenutno imamo na naši strani https://klub.dolce-gusto.si/ manjše sistemske težave, ki jih naša tehnična služba že pospešeno rešuje. Za vse nevšečnosti se vam opravičujemo ter vas prosimo za razumevanje.
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
To se tudi jaz sprašujem. Včasih je Moccha-o kavo imel Leclerc, dalo se jo je dobiti tudi na točke, zdaj jo pa dobim lahko še z Mimovrste.

Nabor nagrad je bil prenovljen s 1.1.2015. Kot nagrade v klubu so na voljo vsi okusi kave, ki jih v Sloveniji zastopa podjetje Nestle Adriatic d.o.o. Hvala za razumevanje in lep pozdrav, Nestlé Adriatic

Se pravi da ostalih ne bomo videli na programu zvestobe?
confused-1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
V soboto/nedeljo so imeli degustacijo v Mecatorju Domžale in sem teti povedal, da pogrešam ta okus in je rekla, da bo sporočila naprej.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.336
6.533
113
Da si malce sposodim tole temo, ker sem ravno v procesu nabave kafe avtomata...

Kako to, da preferirate kapsule vs blazinice?
Sam sem vrgel oko na philipsov senseo avtomat, ki hkrati naredi dve latte kavi in mislim, da nisem našel boljšega... Obstaja model na kapsule, ki lahko hkrati naredi dve latte kavi?
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
Jaz mam tako senseo in dolce gusto. Ta na kapsule skuha sam eno šalco pri senseo pa lahk narediš dve naenkrat in ja če mene vprašaš je senseo top izbira, tudi kava je meni boljša sploh dobro jutro kava je meni top. Ima pa vsak svoje prednosti dolce gusto je hitrejši senseo bolj ekološki in dobijo se tudi cenejše kavne blazinice od originala. V glavnem oba sta nekje tu tu.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.336
6.533
113
No to je meni najbolj važno ja, dve naenkrat. Tistih par minut razlike pri izdelavi nima veze, ekologija pa še manj
wink-1.gif


Mi je še edino zelo pomembno vzdrževanje, oz da je le-tega čimmanj, oz da ni treba vsak dan nekaj čistit...

Katerega senseo pa imaš? Imaš tudi tisti "duck" nastavek, da lahko daš mleto kavo not oz po želji kar hočeš?
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
Mam navaden model HD7820 in je brez tistega nastavka za mleko. Je pa pri bajti mislim, da ene 6 ali 7 let. Do zdaj kar se tiče vzdrževanja v bistvu nič razen vsake toliko časa spustim sredstvo za odstranjevanje vodnega kamna čez in to je to. Odstranjevalec vodnega kamna pa kupim v mullerju za male pare. Duck-a nisem še probal, sem pa enkrat nekje kupil nekaj podobnega zgleda kot mrežasta posodica v katero ti nasuješ not kavo, princip je skoraj isti sam je blo s tem preveč dela (packarije) pa ne prakticiram več. Pa še to nevem kakšno količino kave pričakuješ, ker če boš kuhal dve naenkrat boš bolj malo dobil recimo iz ene kavne blazinice dobiš cirka 1 deci kave
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
No to je meni najbolj važno ja, dve naenkrat. Tistih par minut razlike pri izdelavi nima veze, ekologija pa še manj
wink-1.gif


Mi je še edino zelo pomembno vzdrževanje, oz da je le-tega čimmanj, oz da ni treba vsak dan nekaj čistit...

Katerega senseo pa imaš? Imaš tudi tisti "duck" nastavek, da lahko daš mleto kavo not oz po želji kar hočeš?

če ti par minut ne igra vloge, v čem je pol problem naredit dve kavi, vsako posebej ?
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.336
6.533
113
Kurca je tako malo...Že izdelava kave mi vzame par minut, zato ker ne delam turške, ampak "ročno" s filtrom..in preden steče voda skozi je že par minut. Potem pa je problem pri mleku, nimam mašine, in je spet treba na roko spenit, etc etc
wink-1.gif


ivi; ja koliko sem gledal gre v ducka cca 14g kave, kar je ravno takšna koncentracija, kot jo delam sedaj "ročno". Tudi blazinice bi naj imele takšne vsebnosti? Pa pri najnovejšem modelu bi se naj dalo sprogramirat količino kave...bomo videli, odločen sem skoraj že, da se nabavi, če bi se ga dalo dobit pri nas za normalno ceno bi ga šel že iskat, tako pa bo treba v AT kak vikend skočit
smile-1.gif