Za turiste ležalniki in senčniki, za begunce k...

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Bežite, tecite, glavorezci gredo.
grin1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
a so dobili kazen za sprehod po AC?

zanima me pa, kako so lahko nezakonito prestopili mejo? kakšen bi bil pravilen postopek?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.321
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
a so dobili kazen za sprehod po AC?

Močno dvomim.

Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
zanima me pa, kako so lahko nezakonito prestopili mejo? kakšen bi bil pravilen postopek?

Mogoče tak, kakšnega ti izvajaš vsakič, ko se odpraviš v tujo državo? Ali pač tudi ti prečkaš meje nekje v gozdu?
tongue-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
ja jest se peljem skozi, ker itak ni nobenga v tisti kučici ali kje okoli...

sej to mi ni jasno, a bi se mogl kje prijavit glede na to da niso EU??
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.321
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
ja jest se peljem skozi, ker itak ni nobenga v tisti kučici ali kje okoli...

sej to mi ni jasno, a bi se mogl kje prijavit glede na to da niso EU??

Kateri mejni prehod pa je to, da ni nikjer nobenega? Pa saj veš da se cilja na južno mejo kajne? In ne na recimo slovensko-avstrijsko mejo....
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Na slovenskih mejah z Madžarsko, Avstrijo in Italijo, ni nobenega nadzora, ker so vse v schengenskem območju.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.321
113
Ilegalno (brez popisa in preverjanja) so vstopili v šengensko območje, kamor spada tudi Slovenija. Samo da jih pač niso dobili na Madžarskem ampak pri nas.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.321
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
ok, torej bi mogl na meji poiskati policaja in se prijavit? a je kakšen skoz tam?

A na Madžarski meji? Cel kup jih je tam kjer begunci/migranti vstopajo v to državo pa še zid oz. bodeča žica. Ampak se jim namerno izogibajo pol se pa lovijo po gozdovih in travnikih.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Za easyja, 72% je moških, 13% žensk, 15% otrok
http://data.unhcr.org/mediterranean/regional.html

shocked-1.gif


eazy je nabijal, ne mi rečt?

al pa ce gleda napacne podatke? namig: poglej k. naslov strani
smirk-1.gif

Napačne podatke? Vir je stran UNHCR-ja, ki jo ti reklamiraš že od samega začetka kot edino, ki ima pravilne podatke:
http://data.unhcr.org/mediterranean/regional.html
Navaja se pa podatke iz sredozemske regije, katera nas tudi zanima, saj je debata o tem kakšna je sestava beguncev/migrantov po procentih glede na spol na evropskih tleh.



Če pa ti ni prava stran UNHCRja pa lahko ti še vedno kadarkoli podkrepiš svoje besede in nalepiš link do po tvojih besedah pravilnega vira podatkov, ga bom zelo vesel. Do tistega momenta, ko boš nalepil svoj vir pa bo držalo da zavajaš oz. ti je bilo pa pravkar dokazano, da zavajaš z lepljenjem kr enega grafa, vira katerega pač kljub več pozivom nočeš nalepit iz meni neznanega razloga.

Da, NAPACNI PODATKI.

Na strani imas 10+ mio sirijskih beguncev, na drugih strani pa 300k iz vsepovsod (cca 150k iz Sirije). Tebi se seveda zdi bolj pametno brihtati o drugi skupini. Sploh o tem zakaj je tam moskih ane. Le zakaj je na zelo neverni in dragi MORSKI poti vec moskih. Le kaj bi bil lahko k. razlog.
bonk.gif
Poleg tega begunci o katerih govorimo ves cas niso iz morske poti ampak tiste druge.

Nikogar nisem zavajal ni nisem limal en graf ampak veckrat navedel vir (tudi url) in tudi ime k. organizacije. Poleg tega da sem tudi napisal kje tocno se begunci nahajajo (po drzavah in stevilu). Za Evropo so vazni begunci iz Sirije (20mio potencialnih beguncev in 4mio gotovih!) ceprav seveda tistih 3000 (3 tisoc) iz Bangladesa na morski poti ni za zanemariti.
bonk.gif