Elephone G6 (made in PRC)

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Kot kaže tudi tukaj je druga kartica samo GPRS kar me jezi saj moraš v tujini menjavat simke da lahko uporabljaš hitri internet od domačega operaterja

Odvisno katero nastaviš za "glavno" za data, tisti potem piše 3G, to je samo 1x klik v drsniku.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Primus pravi:
Vidim, da imaš gor Street Pilot v2.37. Je originalen (predelanega še nisem našel), oziroma ali si sam spreminjal libgarminos.so?

Original je ja
priden.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.360
5.868
113
pri taščici
Še po sloveniji HITRA pošta hodi tri dni namesto nekaj ur in ti sedaj pričakuješ nek pameten odgovor kako dolgo bo iz kitajske hodilo. Lahko nabaviš pri istem trgovcu novembra, decembra in januarja enako pošiljko pa verjemi da ne bodo enako število dn potovale do tebe.
Raje te naj skrbi koliko % boš na kitajsko ceno plačal še stroškov pri nas. (kupljeno na kitasjkem, ne v evropi)
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No, glede Elephona iz efoxa.

V 24 urah sem dobil obvestilo, da je stvar predana DHLu, nakar bi zadeva morala priti že v petek po mojih izkušnjah z dhl, vendar je prišla šele v petek, 2 dni se je vozilo iz Regensburga do Slovenije.

Vse skupaj je trajalo 1 teden.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Zakaj ne kupis laksnega s 5.5 ekranom za navigacijo?

Že sedaj sem imel 5" pa se mi zdi vrh glave za osebni avto. Vsaj zame, ki ne uporabljam dodatnih skinov, rabim samo osnovni prikaz in glasovno vodenje. Tudi 0,5 gor ali dol je sprejemljivo, samo da ni ohišje preveliko
smile-1.gif
Mi kaj posebnega svetuješ za tam do € 150
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Baterija je očitno najslabša stran tega aparata.

screenshot2014-12-23-21-.png

Včeraj ko sem ga prckal iz spraznil do nule, da bi ga potem "kalibriral".
Ko je napolnil do 10% sem ga vklopil, nakar je na telefonu kazalo 70% in polnilo
smile-1.gif


screenshot2014-12-24-09-.png

To pa danes, ko sem malo posurfal zjutraj, sicer pa vse vklopljeno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zanimiva funkcija na telefonu je čitalec prstnih odtisov.
Lahko si nastaviš odklep in še kaj z njim ali pa samo določene aplikacije.

Ali pa z njim navigiraš po telefonu, da ne mažeš ekrana.

screenshot2014-12-24-09-.png

screenshot2014-12-24-09-.png

screenshot2014-12-24-09-.png

screenshot2014-12-24-09-.png
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik srv pravi:
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Zakaj ne kupis laksnega s 5.5 ekranom za navigacijo?

Že sedaj sem imel 5" pa se mi zdi vrh glave za osebni avto. Vsaj zame, ki ne uporabljam dodatnih skinov, rabim samo osnovni prikaz in glasovno vodenje. Tudi 0,5 gor ali dol je sprejemljivo, samo da ni ohišje preveliko
smile-1.gif
Mi kaj posebnega svetuješ za tam do € 150

Kolega ima umi c1 5,5 ekran za 115 eur dela super. Drugi ima thl t6pro 5 inc ekran oba delata dobro prvi je quad core drugi je octa core ampak vse dela na njih ce rabis samo za navigacijo bi jaz vzel umi c1. Upam pa da ves da noben kitajski mobitel ne blesti v gpsu vsaj teli z mediatek procesorji. Ce mi ne verjames si vtipkaj v google mediatek gps problems imas milijone postov jamranja
wink-1.gif

To ti pravim zato da nebos na koncu razocaran
wink-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Še informacija o netu 3G...

Deluje samo na microSIM slotu.

screenshot2014-12-24-09-.png


Zdelo se mi je povsem normalno odpiranje, kar sem na brzino "čeknil".

Moraš pa na roko APN vpisat in porihtat.

Edino MMS mi še ni uspelo nastaviti, da bi delovalo
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Piše da ne gre poslat, bom prilimal kak mam vpisano, net pa del.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Navodila po katerim sem šel.

screenshot2014-12-24-10-.png

screenshot2014-12-24-10-.png

screenshot2014-12-24-10-.png

screenshot2014-12-24-10-.png


Če keri majster vidi feler
 
I

Izbrisan uporabnik #488

SMS za aktivacijo?

Zakaj pa to, če pa mam "staro" simko, ki ima to že aktivirano oz. v drugem telefonu s to simko pošiljam normalno?

Lej, net dela normalno, nekaj pri MMS ni ok naštimano
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Nevem telemach se nisem stimal vem na mobitelu sem imel problem da sem moral 2 ista apnja narediti da je delalo. Pa stevilke spreminjat pri proxyu. Probaj pri vrsti apnja kjer imas default oznaci mms.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.594
113
Snecer
Polna baterija (na 100%), ko jo spraviš na recimo 10%, daj poglej koliko časa (ur) je bil ekran prižgan (baterija /zaslon).
Meni na 2500 mAh in 5" drži cca 5 ur.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Nevem telemach se nisem stimal vem na mobitelu sem imel problem da sem moral 2 ista apnja narediti da je delalo. Pa stevilke spreminjat pri proxyu. Probaj pri vrsti apnja kjer imas default oznaci mms.

Tam not ja ko je APN in sedaj default

sem obkljukal še mms in tisti supl al kaj je pa sedaj pridem malo dlje, piše pri MMS "pošiljam"

Ampak kar ne pošlje...

Nekaj ga še matra, morda res hoče dva APNa? samo pol moraš to menjavat ali?