Novo pri bobu IV.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Pa se LTE imas pri bobu, pac neuradno ampak deluje do 7mbps
wink-1.gif

Nimaš pa na Bobu brezplačnih MMSov, ki jih uporablja mnogokrat več ljudi kot nek za večino popolnoma neuporaben LTE.
res kdo se dandanes uporablja mms?? Hm ok ja... Mogoče pa je res to opcija za uporabnike s prazgodovinskimi telefoni...

Takih z odličnimi starimi telefoni nas je 95%.
Telefone sicer nekateri imajo boljše ampak jih ne znajo uporabljat, polovica jih niti MMSov še ne zna poslati kaj šele uporabljati kak Viber in podobne aplikacije.
 
Nazadnje uredil moderator:

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
E fant...ne delam v pisarni.. Zato ni razlog da ne morem nosit okoli 4.8 al več ... Tak da maš zelo slab izgovor žal...

vedi da bodo še lep cajt popularni nad 4.5... Sam za take kot ti ne bo nikoli ti se drži svoje Nokie in MMS-ov in nehaj težit
bonk.gif
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.327
3.423
113
Borovnica že študira,da bo v naslji akciji fikus bob MMS, ki bo imel 1000 minut in 1000 mms ov (brez sms-ov) za 5.9 eura.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Pa se LTE imas pri bobu, pac neuradno ampak deluje do 7mbps
wink-1.gif

Nimaš pa na Bobu brezplačnih MMSov, ki jih uporablja mnogokrat več ljudi kot nek za večino popolnoma neuporaben LTE.

Koliko kB slike lahko pošiljaš po MMSu oz. kakšna je max resolucija slik?
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Kje so moderatorji, ta tema bi bila malo za prečistit ali pa zaklenit ....

Vsak dan mislim da je kaj novega pri bobu, na koncu pa en kup neuporabnih postov
frown-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Res je.Našla sta se dva komedijanta,ki sta zasvinjala celoten forum.Pa tem dvema bi bilo treba prepovedat vsakršno koli komentiranje.
Posebej dekyju
uf-1.gif

Te kr srat prime,ko odpreš katero koli temo vidiš njegove pametne komentarje
bonk.gif
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
res kdo se dandanes uporablja mms?? Hm ok ja... Mogoče pa je res to opcija za uporabnike s prazgodovinskimi telefoni...

Ne mislim se iti forumske vojne glede uporabe MMS-ov, ampak ja, jaz jih kar pogosto uporabljam. In tudi "prazgodovinski" telefon imam. Na trg je prišel leta 2011. Jaz sem ga kupil nekaj pozneje. Še vedno pa je "prazgodovinski". In mi deluje super za moje potrebe. Pa 3,2 inčni je. Katastrofa ti rečem. Normalen človek ne more imeti takega telefona, kajne? Sem pač nenormalen...
cheer.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Glej sam ne kupujem neuporabnih stvari pa četudi so v modi.

Kot sem ti rekel več kot 4 inčni telefon je zame neuporaben, ker dejansko ni prenosljiv v hlačnem žepu.

Ene pet let, da ovce ugotovijo kako so jih nateg.... s temi cegli pa bodo spet prišli v modo 3-4 inčni zares uporabni in prenosljivi telefoni.

MMS je pa vsaj zame mnogokrat bolj uporaben kot LTE(dejansko sem srečen, če mi vsaj 2G lovi).

Lepo bodi.
 
Nazadnje uredil moderator:

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Veš kaj sploh pomeni forum???

Smisel foruma je ravno čimbolj obširna debata o vsej mobilni telefoniji iz vseh strani.
Debata o MMSih pa ravno v temo Bob najbolj paše, ker njihovi paketi ne vsebujejo MMSov in so zato popolnoma neuporabni(vsaj za uporabnika kot sem jaz).

Če ne želiš brati debat potem obišči samo spletno stran operaterjev in tam preberi uradne novosti brez dodatnih komentarjev in brez debate okrog tega.
 
Nazadnje uredil moderator:

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Super pravi:
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
res kdo se dandanes uporablja mms?? Hm ok ja... Mogoče pa je res to opcija za uporabnike s prazgodovinskimi telefoni...

Ne mislim se iti forumske vojne glede uporabe MMS-ov, ampak ja, jaz jih kar pogosto uporabljam. In tudi "prazgodovinski" telefon imam. Na trg je prišel leta 2011. Jaz sem ga kupil nekaj pozneje. Še vedno pa je "prazgodovinski". In mi deluje super za moje potrebe. Pa 3,2 inčni je. Katastrofa ti rečem. Normalen človek ne more imeti takega telefona, kajne? Sem pač nenormalen...
cheer.gif

Sva že dva nenormalna
cheer.gif

A imaš Nokio C6?

Sam sem hotel biti v trendu in celo nabavil odličen 5,5 inčni telefon, po enem tednu mučenja z njim, sem z največjim užitkom, dal sim kartico nazaj v desetkrat bolj uporabno/prenosljivo 3,5 inčno odlično Nokio C7.

Telefona nad 4 inčev ne povoham nikoli več pa četudi me bodo imeli vsi za nenormalnega.

Sicer pa mislim, da bo šla moda v parih letih iz neprenosljivih/neuporabnih ceglov spet v smeri čim manjših res uporabnih telefonov(boljša prenosljivost+ večja avtonomija baterije).
 
Nazadnje uredil moderator:

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Veš kaj sploh pomeni forum???

Smisel foruma je ravno čimbolj obširna debata o vsej mobilni telefoniji iz vseh strani.
Debata o MMSih pa ravno v temo Bob najbolj paše, ker njihovi paketi ne vsebujejo MMSov in so zato popolnoma neuporabni(vsaj za uporabnika kot sem jaz).

Če ne želiš brati debat potem obišči samo spletno stran operaterjev in tam preberi uradne novosti brez dodatnih komentarjev in brez debate okrog tega.

Dobro vem kaj pomeni forum, ker imam tudi svojega ... Take vmesne debate se da lepo izločit in prestavit v novo temo.

Temo novo pri bobu kliknem ker me zanima kaj je novega, potem pa vsak dan preberem kako je prevelik telefon neuporaben ...

Ma ne da se mi več ...

Uživajte v novem letu ...
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
Zajebava kolega računalnik, mi težavo slika in pošlje MMS, pa mu moram odgovoriti, naj mi mail pošlje, saj je slika, kot bi jo naredil s toasterjem... Res zakon tale MMS...
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Pa ne vem kaj se sploh ukvarjate s tem fikusom.Kaj ne vidite da vas človek podjebava ali pa je totalno
stupid-1.gif

Naj gre nazaj v jamo iz kjer je prilezel in naj tam nabija svoje teorije z medvedi.
Je pač zaostal in takim pač ni pomoči.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Če ti slika s kakšnim predpotopnim telefonom logično, da je slika zanič.
Se pa seveda ne more nobena slika primerjati z računalniškim print screenom.

MMS vsaj meni ponavadi zadošča za veliko večino stvari.
 
Nazadnje uredil moderator:

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Operaterji kakšno novost ponudijo na ene tri mesece.

Kakšna brezvezna stran bi tole bila, če bi bilo objavljeno samo par sporočil na mesec.
Vmesne debate forum vsaj malo naredijo zanimiv.

Sicer pa vsakega, ki ti gre na živce samo klikneš in ga daš med ignorirane in imaš pred njim za vedno mir.
 
Nazadnje uredil moderator:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Operaterji kakšno novost ponudijo na ene tri mesece.

Kakšna brezvezna stran bi tole bila, če bi bilo objavljeno samo par sporočil na mesec.
Vmesne debate forum vsaj malo naredijo zanimiv.

Sicer pa vsakega, ki ti gre na živce samo klikneš in ga daš med ignorirane in imaš pred njim za vedno mir.

Pa tebe bi bilo treba dat med izbrisane,da bi bil za vedno mir
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Duracell?
Varta?

Aja, ziher Zmaj.
evil.gif


Power boost long-time life span.


BTW, tako sufisticiran model, kot si, bi moral imeti vgrajen tudi knOFF
evil.gif
 

Izy

Pripravnik
8. maj 2007
191
10
18
LP!

Zasledil sem, da je možno preplačilo.
Je OK, če plačam 120€ za carskega in imam eno leto mir s položnicami, če seveda ne prekoračim zakupljenih količin?
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Seveda.

Jaz sem mami prenakazl ze pred cca 2 leti 100€ in ima se sedaj v dobrem cca 20€, ker skoraj nic ne uporablja telefona
smile-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.