Novo pri bobu IV.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
XXXL,
zakaj mi vzbujaš občutek krivde?
Misliš da bom s tem lahko živel...
Mah, ga sumim da snuje Fikusmobil...z neustavljivo ponudbo 1000 enot, ki veljajo v vseh svetovnih omrežjih in z nenadkriljivim 3,5" pametnim telefonom za le 4,99€ z davkom...
Ponudba da poženeš korenine...
B
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Akcije ni oz. Vsaj jaz ne vem zanjo...
Če nabaviš kakšno prepaid katico bi zadeva šla...z naročnino pa to ne gre saj pri bobu ni prenosa lastništva...
Glede prenosa številke pa tudi ni panike...številko lahko preneseš...
B
torej ce dobim rabljen prepaid ali pa nerabljen prepaid ali pa naročniški sim, v obeh primerih enostavno brez dodatnih stroškov spremenim v 4c paket?

Je pri nakupu novega ze kaj enot, ki bi jih koristil v 4c paketu naloženih? Kak rok uporabe?

Kaj oa drugače, npr dobim prvi racun za 1,5 eur. Lahko nakazem npr 5eur in mi ne bodo posiljali položnice dokler sem v plusu, ne glede na to kako dolgo bo do takrat?
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Nerabljen sim na njemu je 100 enot za sms in klice v slo...tujine in date tukaj ni...veljavnost eno leto
Rabljen prepaid sim...Če ni bil polnjen velja eno leto od wktivacije, če je bil polnjen 3 mesece id zadnje polnitve. Stanje se prenese na naročnino v obeh primerih.
Narovniski sim...tega ne moreš dobiti ker je pisan na osebo ki je aktivacijo naredila. Prenosa lastništva na bobu ni...

Ob aktivaciji postpaida se ti nrporabljeno stanje spremeni v dobropis...na naročnini imaš lahko preplačilo.
Lpb
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.844
113
pri taščici
Hondi. Lahko nakazes 5€. Samo poloznica bo se vedno vsak mesec. Vendar bo znesek placila 0 dokler ne bos porabil teh 5€.
Se mi pa zdi ok placevanie racuna preko moj.bob z VE ali cim podobnim. Brez provizije se mi zdi
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.327
3.423
113
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
XXXL,
zakaj mi vzbujaš občutek krivde?
Misliš da bom s tem lahko živel...
Mah, ga sumim da snuje Fikusmobil...z neustavljivo ponudbo 1000 enot, ki veljajo v vseh svetovnih omrežjih in z nenadkriljivim 3,5" pametnim telefonom za le 4,99€ z davkom...
Ponudba da poženeš korenine...
B

Koliko vem bi za njega lahko veljale enote samo na Gorenjskem za Ljubljano pa že Roaming. Ceno si pa zadel
cheer.gif
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Prestavil bi eno simobilovo predplačniško številko na bob 4c. Iz številke se trenutno ne da klicati, saj je minilo določeno število dni od zadnjega polnjenja. Sicer je gor naloženo še 15€. Zanima me, če je potrebno, da se račun ponovno napolni ali bo vzelo tistih 5€ za prenos številke iz stanja na računu? Puk koda je dovolj za prestavitev?
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Številka ni bila polnjena več kot 90 dni in kot taka ni aktivna...
Potrebno jo bo napolniti in potem prenesti
Lpb
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Tebe itak ne rabijo pri Bobu... drugače pa, mail in internet nekje na poti, čakalnici, itd... tudi gledaš na 24 inčnem monitorju? In ali gledaš na 24 inčni monitor iz iste bližine kot na svoj 3,5? Zakaj potem primerjavo daješ med ta dva?

Pri Bobu itak nimam kaj iskat, ker nimam Simobilovega omrežja.
Pa tudi, če bi ga imel me paketi, brez MMSov ne zanimajo.

Pa ne delaj si skrbi zaradi mene.
V teh prazničnih dneh prav lepo delavno uživam, včeraj sem celo še cel dan betoniral
wink-1.gif


Lepo praznujte tudi vi.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Tale tvoj 6" cegel kot mu praviš nosim s seboj povsod enako kot bi nosil 5 plačnega...kar je manj od tega je za pregledovabje maila, novic na poti, wcju in drugje neuporabjo. 3.5 palcnega niti nebi hotel imeti...
Če že nosim telefon s sabo naj bo vsestransko uporaben...

Tvojega paketa za 1000 enot in 4,9 eur zaenkrat ne bo...lahko pa računaš na kako podražitev. ..prihodki se manjšajo in dobit ga je treba not...druga opcija je stagniranje...
Pa kaj bi govoril...to te še vse čaka...tudi pri iziju ki že itak dela z zgubo...
B

Sem testriral 5,7 inčni cegel.
Z njim ne morem niti hodit v hrib, pa še večina žepov je zanj premajhna in za bonus se ga ne da uporabljati z eno roko, pri telefoniranju me pa boli roka.
Sicer pa razen boljšega fotoaparata ne ponujajo prav nič takega kar bi rabil.

Tako, da več kot 4 inčnega telefona ne bom nikoli kupil, razen morda na stara leta, če bom res slabo videl.

Če ne bo dobrega 4 inčnega telefona na voljo, bom pa pač do smrti na Nokii C7, ki se ga lepo nosi v žepu in ga zlahka uporabljam z eno roko in tudi na netu lahko pogledam kar res rabim.

Za resno delo, maile in novice se pa uporablja vsaj 10 inčna tablica, še bolje pa kar namizni računalnik s 24 inčnim monitorjem....

Za pakete si pa že skoraj pred desetimi leti napisal, da ne bo nikoli 10 evrov naročnine in potem po 10 centov na enoto. Zdaj je pa to celo nekajkrat ceneje.
Dokler ne uspete uničit Izimobila in Šparmobila cene gor ne bodo šle.

Vse naj naj v novem letu vam vsem želim.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Hmm čudne hlače imaš če ne moreš nota4 v hlačah nositi,..ne spredaj ne zadaj???
uporaba z eno roko,..jaz tega sicer ne uporabljam z eno roko imaš pa v telefonu nastsvitev, ki ti to omogoča,..
4inčni telefon z ekranom na dotik in moške roke gre skupaj bolj tako tako,.. ne rečem da se ne da je pa to muka ježeva,..veliko sreče,..
izi se bo sam zaklal s ponudbo,..in to ni moja stvar,.. ali pa bo životaril,..žal,...
glede paketov izpred desetletja,.. lepo da si jasnoviden,..jaz te sposobnosti pač nimam in ocenjujem zadeve na osnovi informacij, ki so mi dostopne,..
lepe praznike vsem skupaj,..
b
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.927
113
najrajš na babi
itelefon 5s recimo gre čisto normalno v moške roke. Je pa res, da kvalitetnih 4 inčnih počasi zmankuje. Kakšen 5s, potem se pa neha.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Nisem ljubitelj japk...ne prepriča me niti način delovanja firme niti način delovanja telefona preko itunesov niti odnos ki ga imajo do dobaviteljev, operaterjev, konkurence,...
Klasično preseravanje, vzvišenost, podcenjevanje in pohlep...
Ne gre skozi...
B
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
SMS za stanje se odšteva od zakupljenih enot?
Ker nazadnje ko sem poslal sms za spremembo paketa na 0680 je bil zaračunan in ni bil vzet od zakupljenih enot.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
A vložke rabite, mhm nimamo, imamo pa šmirgl papir!

Očitno tole bolj malo folka uporablja da so začeli dežurni gledati ko sem jim poslal...bo jutri zrihtano...drugič pa to prijavi na xa to primerno mesto ne jamrat na Alterju...
B
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.