Mali oglasi: zabavne podrobnosti

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Evo, da vam povem tole štorijo....Tegale cliota je sodelavec prodal prejšnji teden za 890€¨! Kupil ga je nekdo "za ženo". V nedeljo se je pod lipco prodal drugemu lastniku, sedaj ga pa ta prodaja za reci in piši 1.488€!!
Banda švercerska.....da ne omenim to, v kakšnem stanju je avto, na zunaj lep, po plehom, pa za vsaj 400€ stroškov....(zato, ga je pa pod ceno prodal).

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3173903&show=1

Govedo dilersko.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Govedo je samo, če se zraven laže, vrti kilometre in skriva napake. Jaz nimam nič proti, če človek poceni kupi in drago proda. V tem primeru je vsa odgovornost na strani kupca. Se mi zdi, da večino predvsem to moti, da nekdo zasluži.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
Govedo je samo, če se zraven laže, vrti kilometre in skriva napake. Jaz nimam nič proti, če človek poceni kupi in drago proda. V tem primeru je vsa odgovornost na strani kupca. Se mi zdi, da večino predvsem to moti, da nekdo zasluži.

Ne gre za to. Tip je očitno kupoval avto "za ženo", zaradi "skritih" napak (za katere mu je prodajalec povedal) je uspel dobiti dobro ceno, potem pa on naprej prodaja avto kot da teh napak ni. Lagal je da bi se okoristil. To je vrlina, kajne?
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Drži, poleg tega pa piše , da je 2.lastnik, dejansko je pa 4. Laž glede lastništva pa pri meni še dodatno podžge....:gorjača:
 
Nazadnje urejeno:

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
avto.net

"Letev je malo vijugasta ter podrsana ker mi je pri štop luči en avto zabil v rit." :D

To je pa moral bolet
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Saj ni mislil volansko letev....govori o zadnjem odbijači in zadnji vezni steni.
grin1.gif


Meni je đek, saj pove kaj se je dogajalo. Rajši od takega kupim, kot pa od katerikoli švercerja, ki prodaja na videz "odlično ohranjeno vozilo"...zraven pa doda "res"....
bonk.gif
 

mmc

Pripravnik
10. mar 2009
281
0
16
vomit-smiley-31.gif
honda kaj pa drugega.
če je že materiala kao za 8905 eur, bi lahko avto skup sestavu, da bi vsaj en "spoj" bil nekako v liniji
237 svežih vrancev za borih 10k eur
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
Citat:
Uporabnik frisk pravi:
avto.net

"Letev je malo vijugasta ter podrsana ker mi je pri štop luči en avto zabil v rit." :D

To je pa moral bolet
wink-1.gif

-sprednji odbijač počen in pa lak popokan na treh mestih -> primeren cel za popravilo
-sprednja havba (pokrov motorja) oddrgnine in nekaj rje iz spodnje strani
-sp. desni blatnik podrsan (na parkirišču ga je nekdo z drugim avtom podrsal)
-zadnji branik -> letev je malo vijugasta.
-Pred približno 20k km je začel puščat sprednji semering na glavni gredi. tako da bi ga bilo potrebno zamenjat.
-Potem električni šibedah ne gre gor. zaradi upognjene ene nosilne noge. gre pa normalno naprej in nazaj.
-Zadnja šipa pušča vodo na spodnjem levem kotu. Imam tudi že novo gumo. katero je treba zamenjat.
-tovarniška napaka na vseh štirih tapetah...usnje je odstopilo iz strani stekla. potrebno bi bilo specialno popravilo
bonk.gif

-sprednji sovoznikov sedež ima ožgano luknjo. tak je bil že ko sem ga kupil. zgleda je prejšnji lastnik kadil in je do tega prišlo z cigaretom.
Ker mi primankuje časa. da bi to sam popravil. ga želim prodati nekomu. KI VE, KAJ KUPUJE.
hysterical-1.gif


Ta jajca niso vredna 300 EUR, ne pa 3000
13.gif
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Če bi lagal in skrival napake bi bil pa vreden 3000? Vsaj pošteno pove. Meni je sicer vseeno koliko je zares vreden, ker se ga ne bi niti s 3m palco dotaknil.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Stari, tole niso švabi barval....oni imajo die beste avtomobile, to je ziher avto iz Italije, pripeljan v nemčijo.
smile-1.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
ksz...

kakšno znanje slovenščine vidiš v teh oglasih
bonk.gif

me prav zanima kje ti ljudje delajo.pa saj te že v OŠ naučijo napisat en spodoben spis
crazy1.gif
 

burgy

Pripravnik
18. mar 2009
223
0
16
Citat:
Uporabnik alcazar pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Je foter kupoval neko delovno živinče, si je nagledal neko mareo weekend, cena na netu kao 1500 €, dal bi ga za 1400 €, pa se je šel foter še prej peljati, sam... na enem parkirišču ustavi, preobrne cel avto in najde v predalu 4 dni staro kupoprodajno, na kateri piše da je bil avto kupljen za 900 €
bonk.gif
je peljal nazaj in potem kupil nekaj drugega.

Če je bila res kupoprodajna (in ne komisijska), potem cena morda ni realna, ker ponavadi folk po dogovoru kupec/prodajalec napiše gor nižjo ceno zaradi davka.
Tudi na komisijski je lahko nižja cena ...
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Ne sam nepremičnina..cena je kar realna, avto je plastik fantastik, daleč od ameriške kvalitete, je bolj v sorodu z azijcem, kot pa katerim drugim....brezveze.
grin1.gif
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3223310&show=1

Citat:
Avto nam je služil b.p. kot tovorno živinče . dokler ni odpovedal akumulator.

Če je kdo avanturistično razpoložen . naj bo pozoren na sledeče

-Motor deluje. če ga vžgemo s kabli (akumulator )
-Obe strani avtomobila imata odtise skoraj vseh stebrov iz Europark parkirišča
-Armaturna plošča je zvita in zakriva 1/3 pogleda navzven
-Prtljažnik primeren za gojitev gob (je vlažen in temen. Atraktiven ribnik v prostoru za rezervno kolo. ampak samo po večjem neurju)
-Nobena vrata ne delujejo 100%. Ena se lahko odprejo samo iz zunanje strani ali obratno
-Ročka menjalnika sedi na izpušni cevi ( dokler tudi ta ne bo prerjavela )
-Manjka polovica bunke prestavne ročice (Psu je bilo dolgčas)
-Gumijaste cevi motorja imajo na sebi ekvivalent Merkurjeve dnevne zaloge izolirnega traku
-Manjka okrasna letev zadnjih levih vrat . Voznica je menila. da od tod prihaja čuden ropotajoč zvok in jo je odtrgala (to ni uspelo niti bolj neugodnim stebrom parkirišča). V resnici je imela prazno gumo.
hysterical-1.gif