Mali oglasi: zabavne podrobnosti

EAN

Pripravnik
6. avg 2007
54
0
6
Glede na to sliko tudi sam ne bi verjel, ker je res zdelan ampak to ni bilo bistvo mojega posta. Mene je namreč zbodlo v oči dejstvo, da sem med pregledovanjem oglasov edino pri tej Laguni (katere link je že zbrisan) pač opazil drugačen volan teh letnikov... In sem šel pogledat, kater Renaultov model ima takega pa je blo bolj slično Meganu
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
KSZ

Čisto odvisno od voznikovih rok in ne nujno od kvalitete avtomobila kakšen je volan. Da, clio ima obupno zanič približek usnja in razpada že pri skoraj novem, kar pa ravno ne velja za megane in lagune. Je imel pa kolega audija a4 (v familiji od novega), ki ga je imel prej njegov foter in je bil volan čisto znucan še preden je doživel magičnih 100kkm. In to mislim zares znucan, so se kar luknjice delale. Isti kolega ima zdaj novejšega a4 in se je volan pri blizu 200kkm šele začel malo svetit. Roke tapravega deca, ki je v življenju počel še kaj drugega kot tipkal so pravi "balzam" za volane.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Na A6 s krepko čez 200k km je volan čist O.K..
cheer.gif
 

KAALman

Pripravnik
10. jan 2008
751
2
18
Prekmurje RepubliQ
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Ne, jaz ne kupujem Renoje. Jaz še nisem videl pri nobeni znamki oguljen, svetleč volan(pa tudi ne usnjenejga) pri avtu z manj kot 100k kilometrov, realni seveda.
Očitno se motim....

lagune so imele neverjetno nekvalitetne volane... smo meli eno tako... ki je mela ravnotak oguljen volan in malo kilometrov... pa v sorodstvu je ena, ki ma zdaj 105k km, letnik 96, in je prvi lastnik, pa je mel oguljen volan že pri 40k km
frown-1.gif
 

Stupo

Fizikalc
28. mar 2009
1.334
0
36
Ljubljana
Clioti 2001 - 2007 so imeli res slabo usnje na volanih.
Imamo doma cliota l.2005 s prevoženimi 55.000km, pa je volan in prestavna ročka čisto oguljena (mogoče tudi zaradi tega, ker nismo nič negovali s kremo za usnje).
Pri mojemu bivšem cliiu l.96 z 200k km pa sta bila volan in prestavna ročica kot nova (res pa je, da nista bila usnjena).
Pri novejših avtomobilih se je pa renault spet malo bolj potrudil na kvaliteti usnja, vsaj pri twingu zaenkrat izgleda da je volan veliko boljši.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Plastičen volan preživi karkoli in je brezveze primerjat plastičen volan iz iber starega cliota z usnjenim iz malo novejšega. Ampak ja, česa tako nagravžnega kot je "usnje" v cliotu pa res še ne. Pri meni je bil na eni strani pri 20kkm že čisto zguban. Zdaj pri 100kkm so gube že izginile in je v bistvu že skoraj nazaj gladek
grin1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.483
8.956
113
Pokličeš, rečeš, da mu daš tolko, kot je cena v Nemčiji + DMV + tehnični + prevoz + 500 eur za delo.