Renault Media Nav Toolbox

Cvirk

Zelenc'
13. okt 2013
3
0
1
Hvala ste mi vse povedli kar sem potreboval. Je pa res da imam naloženo gor bivšo yugoslavijo. Se opravičujem za napačne podatke.
 

celan

Zelenc'
23. okt 2013
1
0
1
Zdravo,

imam vprašanje. Naše podjetje se ukvarja tudi z izvozom avtomobilov. Zadnje čase smo imeli kar nekaj Cliov. In ker v tujini želijo stranke celotne Evrope jo seveda predno avto izvozimo tudi nadgradimo. Zanima me ali mogoče ve kdo kako pospešit to zadevo? Namreč posodobitve potem pa še nalaganje karte Evrope lahko traja tudi do ure in pol ... Za vsak nasvet bom zelo hvaležen.

Lp
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Najbrž spet nima možnosti vnosa POI, tako da ne bom to dajal gor.
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
@Snecer ni se program MediaNavToolbox posodobil ampak sam sistem v avtomobilu, mogoče sem se narobe izrazil firmware je novi...meni zdaj tista verzija za PC včasih zahteva posodobitev včasih ne...kar nekaj ((o:

@Hopeless...iskreno...nisem opazil nič novega...mogoče se malo hitreje naloži na začetku ves sistem..ampak še vseeno to ni hitrost kot je bila v verziji, ki je bila naložena ko sem kupil Clio-ta... (:)


LP B.


P.S.: se sploh, da kje videt kaj je novega v novi verziji oz. v vseh prejšnjih...tako kot imajo nekateri programi ChangeLog oz. nekaj podobnega temu (:)
 
Nazadnje urejeno:

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Sicer pa sem sedaj malo brskal in sem našel alternativo našemu sistemi Menavrus...zunaj je Menavrus 4.0.1. ki je narejen na osnovi novega firmware 4.0.2...kopirano iz enega ruskega Duster foruma...kako si to naložit pa pojma nima...mogoče bodo naši strokovnjaki znali kaj več povedat... (o:

Citat:
Menavrus is alternative firmware for Renault MediaNav with Navitel 7.5 (and 5.0.3 for old maps), 7ways (free program with OSM maps), Igo Primo (with all Navteq Q2 2013 maps)and VideoPlayer.

Full English language support
Version of menavrus 4.0.1 (based on 4.0.2 official firmware)


Menavrus can run alternative navigation programs with full integration into the MediaNav shell - sound, gps, Bluetooth - everything works fine. You can switch from Menavrus to the original shell and navigation without firmware reflashing.
You can use rear view camera with Menavrus
Menavrus Player support:

Image Formats

JPEG (420, 422, 440, EXIF Headers)*, BMP, GIF, PNG, TIFF, MJPEG

Audio Formats:

MP3, MP2, AAC, MKA, WMA, Midi*, WAV, OGG, Speex, WAVPACK, TTA, FLAC, MPC, AMR, ADPCM, ALaw, MuLaw, G.729, GSM


Video Formats:

H.264 (AVC), AVCHD, MKV, MPEG-1, MPEG-4 part 2 (ASP), DivX, XviD, WMV*, Theora*, Dirac*, MJPEG, MSVIDEO1


Container Formats:

Flash/FLV, Matroska, ASF, ASX, AVI, PS, M2TS, TS, 3GPP, MOV, MPEG-4, OGM, NSV

pa še video
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tam kjer si našel tole imaš še zraven navodila kako se naloži in pa omenjeno, da zadeva pride 40$.
Po nalaganju se ti naredi ena datoteka, ki jo moraš poslat prodajalcu, da ti potem odklene zadevo oziroma pošlje ključ, da boš lahko uporabljal ta program.

Ta Menavrus uporablja Navitel program in ne iGO tako kot je v originalu na Medianav.
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Tam kjer si našel tole imaš še zraven navodila kako se naloži in pa omenjeno, da zadeva pride 40$.
Po nalaganju se ti naredi ena datoteka, ki jo moraš poslat prodajalcu, da ti potem odklene zadevo oziroma pošlje ključ, da boš lahko uporabljal ta program.

Ta Menavrus uporablja Navitel program in ne iGO tako kot je v originalu na Medianav.

Hehehe...to pomeni karte iz pašnikov?... @popotnik ruščina mi ne leži ravno... (:)

P.S.: cene ni nikjer samo če želiš več o programu moraš poslat PM...žal pa nisem registriran na forumu...isto je tudi na enem Dacia Sandero forumu...pa bi to delalo na Clio-tu?...ker je samo na forumih od Dacia...našel še na enem nemškem forumu...v pol ure zadeva dela..cena 30€... (o:
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Je cena je, če greš na pravi forum
wink-1.gif
tam je omenjena med opisom, za čitanje pa uporabiš google translate.
Karte potem nalagaš za Navitel, ki je integriran v Menavrus.
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Je cena je, če greš na pravi forum
wink-1.gif
tam je omenjena med opisom, za čitanje pa uporabiš google translate.
Karte potem nalagaš za Navitel, ki je integriran v Menavrus.

Torej se nakup vseeno nekako bolj izplača kot original kartografija na Renault-u, kjer moraš dati 3x več za karte, ki niso večne ampak imajo omejen rok trajanja...HVALA @popotnik, da si me ''razsvetlil'' ((o:

LP B.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
To se mora pa vsak sam odločit
wink-1.gif

Menavrus je povsem legalna oprema saj jo je sam izdelal, glede kart pa je na uporabnikih ali jih kupijo ali delajo kaj druga, kakšna je pa cena Navitel kart in pa pokritost pa žal ne vem.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na Clio/Duster se da namestiti tudi kakšna "druga" karta, Rusom je ratalo.

vzorčne fotografije
evil.gif




 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tako je.

Poleg tega pa ponuja še dodatne funkcije.

http://forum.dusterclub.ru/showthread.php?t=3025&page=27&p=124259&viewfull=1#post124259
tu je tudi kontakt

adubniy@)mail.ru

Citat:

Menavrus is alternative firmware for Renault MediaNav with Navitel 7.5 (and 5.0.3 for old maps), 7ways (free program with OSM maps), Igo Primo and VideoPlayer.

Full English, Deutsch, Turkish and Spain languages support

Version of menavrus 4.0.1 (based on 4.0.2 official firmware)


Menavrus can run alternative navigation programs with full integration into the MediaNav shell - sound, gps, Bluetooth - everything works fine. You can switch from Menavrus to the original shell and navigation without firmware reflashing.
You can use rear view camera with Menavrus
Menavrus Player support:

Image Formats

JPEG (420, 422, 440, EXIF Headers)*, BMP, GIF, PNG, TIFF, MJPEG

Audio Formats:

MP3, MP2, AAC, MKA, WMA, Midi*, WAV, OGG, Speex, WAVPACK, TTA, FLAC, MPC, AMR, ADPCM, ALaw, MuLaw, G.729, GSM


Video Formats:

H.264 (AVC), AVCHD, MKV, MPEG-1, MPEG-4 part 2 (ASP), DivX, XviD, WMV*, Theora*, Dirac*, MJPEG, MSVIDEO1


Container Formats:

Flash/FLV, Matroska, ASF, ASX, AVI, PS, M2TS, TS, 3GPP, MOV, MPEG-4, OGM, NSV

Velja za te modele
Duster, Sandero II, Sandero Stepway II, Logan II, Lodgy, Dokker, Clio IV, Captur

Če bo kdo kupil, naj objavi.
 

Podobne teme