Game of Thrones (HBO)

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Golobe je obglavil z zelo nežnim odpiranjem torte
smirk-1.gif


Citat:
Uporabnik mcn pravi:
kateri pa je glavni krivec, seveda v edigsu da ne bo zamer?
Hmmm... blablabla kakšna barva je najbolj podobna barvi citiranega da nebo problemov ker so eni zateženi do 110
obritoglavi evnuh? oni suh bordelist?


Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
mislim da je naslov te teme " Game of thrones" Vidva pa nakaldata ze celo stran...zmenita se preko ZS al pa pač ukrepaj kot mislis...

glde uveidevnosti pa...mogoce pa bi mi ki smo prebrali knjige radi kaj podebatirali in primerjali...

v glavnem drzita se teme
ja ampak res. če ne bi pa lahko odprli špoiler novo temo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Ha, a to ti resno
hysterical-1.gif
No tok da vem, da imam pred sabo kup zmedenih najstnikov, ki se grejo moderatorje. A bo banana....ha ha.

Drugače je pa serija huda, da bi si šel pa žile rezat če zvem za nekaj, kar je itak že zdavnaj v knjigah...ne vem no, dobte si lajf.

Ja, resno. Takšna pravila o spoilerjih ter jupolu so tu že od nekdaj in si jih nisem jaz izmislil. Če bi pa rad banano, ti jo pa lahko dam brez problema, lahko pa tudi ban glede na tvoj vzvišeni in dolmivisi style odnos. In če nočemo izvedeti nečesa, kar se šele bo zgodilo v nanizanki, ki jo gledamo sproti in nismo brali knjih pa kar nimamo lajfa? Sej je v redu no
aplauz.gif

A veš, da se mi s tabo ne da ukvarjat. Če mi pa zarad tegale pribiješ ban, pa verjemi, da se bom. Malo se umiri, ker tkole razpenjen nisi za moderatorja. Mogoče nebi blo slabo, da te mal umirijo.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Ha, a to ti resno
hysterical-1.gif
No tok da vem, da imam pred sabo kup zmedenih najstnikov, ki se grejo moderatorje. A bo banana....ha ha.

Drugače je pa serija huda, da bi si šel pa žile rezat če zvem za nekaj, kar je itak že zdavnaj v knjigah...ne vem no, dobte si lajf.

Ja, resno. Takšna pravila o spoilerjih ter jupolu so tu že od nekdaj in si jih nisem jaz izmislil. Če bi pa rad banano, ti jo pa lahko dam brez problema, lahko pa tudi ban glede na tvoj vzvišeni in dolmivisi style odnos. In če nočemo izvedeti nečesa, kar se šele bo zgodilo v nanizanki, ki jo gledamo sproti in nismo brali knjih pa kar nimamo lajfa? Sej je v redu no
aplauz.gif

A veš, da se mi s tabo ne da ukvarjat. Če mi pa zarad tegale pribiješ ban, pa verjemi, da se bom. Malo se umiri, ker tkole razpenjen nisi za moderatorja. Mogoče nebi blo slabo, da te mal umirijo.

Oprosti, ti si tisti, ki ne razume osnov komuniciranja na internetu.

Ban him.
10.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Ha, a to ti resno
hysterical-1.gif
No tok da vem, da imam pred sabo kup zmedenih najstnikov, ki se grejo moderatorje. A bo banana....ha ha.

Drugače je pa serija huda, da bi si šel pa žile rezat če zvem za nekaj, kar je itak že zdavnaj v knjigah...ne vem no, dobte si lajf.

Ja, resno. Takšna pravila o spoilerjih ter jupolu so tu že od nekdaj in si jih nisem jaz izmislil. Če bi pa rad banano, ti jo pa lahko dam brez problema, lahko pa tudi ban glede na tvoj vzvišeni in dolmivisi style odnos. In če nočemo izvedeti nečesa, kar se šele bo zgodilo v nanizanki, ki jo gledamo sproti in nismo brali knjih pa kar nimamo lajfa? Sej je v redu no
aplauz.gif

A veš, da se mi s tabo ne da ukvarjat. Če mi pa zarad tegale pribiješ ban, pa verjemi, da se bom. Malo se umiri, ker tkole razpenjen nisi za moderatorja. Mogoče nebi blo slabo, da te mal umirijo.

Tudi malo nisem razpenjen in sem ti rav lepo vse obrazložil, ti si pa slabo vzgojen pa še izzivaš s tistim o banani. A ukvarjal se boš z mano, če ti pribijem ban za katerega dobesedno prosiš? Ojoj prejoj
aplauz.gif


@Evrofil - Ne bom ga banal. Zaenkrat. Če bo pa še naprej takole pametoval pa zelo kmalu. Čeprav ne vem, če si upam, ker se bo potem z mano ukvarjal
cry12bpy.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
OK, vzamem nazaj zmedene najstnike brez lajfa, ker očitno te je tole fejst zabilo in to seveda ni bil namen. Še vedno pa stoji moja kritika tvojih zelo hitrih groženj z bananjem, ki je kolikor poznam internetni svet zelo skrajna oblika ukrepa in verjamem, da si tega z niti enim postom tu gor nisem zaslužil. Ti pa po mojem skromnem mnenju zelo zlorabljaš položaj moderatorja in groziš z banom zelo pogosto in neupravičeno.

9. točka bi bla zelo primerna zate:

https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/218461/an/0/page/0#218461



 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Ja, zabilo me je do fundmenta in 9. točka je odličen opis mojega delovanja na Alterju ter še posebej v tej temi
aplauz.gif


Izvoli, prijavi me administratorju, če res tako misliš. To ti vzame celi 2 minuti
smirk-1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
a se meni samo zdi da uporabljajo iste igralce za več prizorov. ker se mi zdi da v zadnjem prizoru so neke znane face iz prejšnje sezone. tisti tip z nazaj polizanimi lasmi pa tisti z bolj veliko brado... se mi zdi da sta bila že v prvem mestu.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
ne. v prvi sezoni se je nekaj pojavljala potem je pa zvišala tarifo in je nič več ne kažejo take ko jo je narava naredila...