EVJ KABELSKI TV

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
Naj bi, ponavlajm NJA BI drugo leto prestavili vse analogne programe na digitalno. Vsega skupaj novih cca 50 programov. Preurejali se bodo tudi free/plačljivi paketi.

Ampak brez vneme. Tudi HBO so dodali v shemo junija 2013. Če verjamejo v palčke.
Oni radi obljubljajo, naredijo pa ne. Me spomijajo na predtavnice nežnejšega spola
smile-1.gif
 

kroja

Pripravnik
4. nov 2008
282
0
16
Evo kot sem slišal je bilo rečeno da bodo osnovne digitalne pustili. Valda niso to naredili. Resno razmišljam da imam pri njih samo še televizijo, na dolgi rok jih pustim. Internet bom že nekako uredil, fiksne telefonije na rabim. Mislijo da bodo za teh 10 dni ko so kazali 2-3 HD kanale, privabili koga in seveda so discovery SD in national in animal SD vrgli ven iz osnovne sheme. Če bodo takole stiskali, bom manj koristi, kot če bi dali osnovne SD kanale v digitalno. Imajo napačno vizijo. Kot če bi jaz doma stiskal in bi začel kupovat varčne žarnice in bi na letni ravni privarčeval nekaj eurov, na drugi strani imam pa jurja stroškov za kurjavo in bi to pustil na miru. Naj se varčuje tam kjer je potrebno, ne pa na Wc papirju.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Kaj so naredili? Dejansko so zbrisali iz SD Discovery? Moram doma preverit, ampak če mislijo pa take streljat bom pa hitro začel drugega providerja iskat (ps takrat ko smo se vselili, je bilo edino pri njih možno met tv in internet)
 

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
SPET cvetke EVJ:

Citat:
Obvestila!

Sporočamo, da bo zaradi nujnih del pri prestavitvi kabla med Trojanami in Medvodami prekinjena zveza

Kisovec- Medvode dne 11.1.2014 od 0.05 do 6.00 ure.

Zaradi prekinitve v tem času ne bodo delovale storitve kabeleke televizije, interneta in IP telefonije.

Naročnikom se za nevšečnosti opravičujemo in prosimo za razumevanje,

Vaš kabelski operater, EVJ Elektroprom.
Vir: http://www.elektroprom.si

IZPAD PA JE DEJANSKO BIL 10.1.2014.
Zgleda da dan ali dva zamika ni bistvo. Jaz sem pa jasnoviden in lahko predvidim vaše izpade.
ŠALABAJZERJI. Koledar si kupite!
 

kroja

Pripravnik
4. nov 2008
282
0
16
v osnovno shemo so dali vse kar je zanič oziroma informativne narave (cnn,syknews,htv1,2..).
National geographic, animal planet, discovery seveda ni v digitalni.
 

kroja

Pripravnik
4. nov 2008
282
0
16
mogoče tisto kar je že bilo na rtv1,2,3, pop kanal.. shema za dve oddaji naprej.
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Sej je cisto uredi ce je slo 1HD na prvem mestu, sicer pa lahko spremenis
wink-1.gif