Zapora ceste Moste-Vodice

Fe3

Thinc
13. avg 2007
1.054
16
38
55
Vzhodna Gorenjska
Hm, koliko počasi naj bi ljudje tam vozili, da bi bil promet umirjen? Ker čez dan se tam izredno redko zgodi, da gre kdo vsaj 70, čeprav je dovoljeno 90.
Se mi pa zdijo naši načrtovalci krožišč izredno omejeni. Kot da nebi nikoli pogledali izza svojih plank. Že malo čez mejo znajo krožišča narediti precej bolj uporabniku prijazna: npr. pri Poreču, kar pa imajo Španci, je pa za nas verjetno znanstvena fantastika.
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.767
14.531
113
Hja, po mojih izkušnjah ga zna folk tam kar dobro priletet in se je na momente kar zoprno vključit (seveda pa ga ne uletavajo vedno a ne). Ampak to samo meni pa še komu, kakšni mami je povsem vseeno in lepo zapelje na glavno cesto ter počasi pospešuje proti obvoznici. Kakorkoli že - rondo na tistem mestu bo vsekakor dobrodošla stvar.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.339
1.196
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Dobro, saj jaz tudi grem po zunanjem, odvisno od situacije.
Sem šel stat na rondo, če te bom kje videl in prepoznal po slogu vožnje, pa je bilo no go, saj je večina vozila po zunanjem....
rolleyes-1.gif

Drugič pa prej povej, bova šla na pir. Pa glede na to koliko alterjevcev se dnevno vozi skozi te rondoje, bi lahko pri Tušu naredil mini alter rondo meet....
smile-1.gif
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik Fe3 pravi:
Hm, koliko počasi naj bi ljudje tam vozili, da bi bil promet umirjen? Ker čez dan se tam izredno redko zgodi, da gre kdo vsaj 70, čeprav je dovoljeno 90.
Se mi pa zdijo naši načrtovalci krožišč izredno omejeni. Kot da nebi nikoli pogledali izza svojih plank. Že malo čez mejo znajo krožišča narediti precej bolj uporabniku prijazna: npr. pri Poreču, kar pa imajo Španci, je pa za nas verjetno znanstvena fantastika.

Tam se tudi trenutno zaključi peš/kolesarska pot ob Bistrici in probaj ti z otroki enkrat tam s kolesi naprej proti Arboretumu, sam upaš da res kdo ne prigoni 90 od Qulandie, ko je celo enkrat iz obeh strani prosto.
 

Fe3

Thinc
13. avg 2007
1.054
16
38
55
Vzhodna Gorenjska
Sem probal že nekajkrat in tudi najbolj preklel načrtovalca tistih kolesarskih stez tam okoli. Če greš proti arboretumu, je predvideno, da greš skozi podhod/podvoz pri krožišču.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.936
4.446
113
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Dobro, saj jaz tudi grem po zunanjem, odvisno od situacije.
Sem šel stat na rondo, če te bom kje videl in prepoznal po slogu vožnje, pa je bilo no go, saj je večina vozila po zunanjem....
rolleyes-1.gif

Drugič pa prej povej, bova šla na pir. Pa glede na to koliko alterjevcev se dnevno vozi skozi te rondoje, bi lahko pri Tušu naredil mini alter rondo meet....
smile-1.gif

če ni gužve, po notranjem in pravilno vključevanje, če je gužva, pa ni šanse, grem po zunanjem, ker drugače ne prideš na izvoz...
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.936
4.446
113
Se peljal danes čez zrihtano je do bencinske črpalke petrol, torej ta najbolj uničen del... od tam naprej pa do konca cone, naj bi pa v začetku naslednjega leta, to je bilo objavljeno pred prenovo tega dela...

Skratka, cesta je dobro porihtana in upam da čim dlje ostane tako!
aplauz.gif
 

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
75
28
Kaj pa pomenijo rumeni količki ob cesti, ki so jih nametali kar precej od ceste? A je to za plin, ......?
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.511
1.166
113
ksz

V sredo, 16. 3. 2016, bodo zaradi sanacije vozišča zaprli regionalno cesto Vodice - Moste, med Vodicami in Poslovno cono Žeje pri Komendi. Obvoz bo po cesti Vodice - Spodnji Brnik.