WAYTEQ X990 + SYGIC AURA

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.349
686
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Stisneš Exit
smile-1.gif


ok, resno..naprava se ti reboota ob izhodu? Če da, potem je možna nepravilna licenca v mapi license (če si jih še kaj dodajal slučajno).

ps. pa zamenjaj avatar prosim, ker sem prisiljen v slepo tipkanje, kar pa mi povzroča težave..spuščam narekovaje ipd..
smile-1.gif
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Pritisnem na izhod, za sekundo se pokaže osnovni meni nato se ponovno pojavi tisti začetni zaslon z avtočkom, počakam nekaj sekund in evo ga osnovni meni je spet tu in delo se lahko nadaljuje.

Mape v kateri se nahaja licenca se nisem dotikal.

Haha dober izgovor za "izgubljeni narekovaj"
tongue-1.gif
:=)
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.323
1.188
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Vem, da je nekje na začetku že bilo govora o ugašanju naprave, ko vzameš kontakt v avtu, ampak ne najdem. V glavnem, mene naprava vpraša, če želim, da se ugasne, jaz pa tega nočem. Ok, saj ni težko kliknit tisti ne, ampak če ne bi bilo treba, bi bilo boljše. Itak pa, če se prav spomnim, če pustiš, da se naprava sama ugasne, jo je treba resetirati.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.349
686
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Car, ta problem se načeloma pojavlja samo na x990, za ostale modele WayteQ naprav, še nisem zasledil, da bi imele enak problem. Sem ravno večeraj malo pobaral prodajlca na to temo. Sum je tudi na SD kartice, čeprav meni se ne zna zbujat četudi šibam navigacijo direkt iz fleša. Občutek mi pravi, da je feler v FW-ju.

@predator
pa laufaš navigacijo iz SD ali iz fleša?
 

janb

Pripravnik
12. maj 2011
49
0
6
Sem prvič na tem forumu pa imam vprašanje če wayteq x950 podpira 3D stavb v primo 1.2 ali podpira 3d stavbe samo wayteq x990? Katerega mi bolj priporočate? Se izplača počakati na wayteq x990 ker naj bil boljši? ali kupiti wayteq x950? Hvala že vnaprej za odgovor.
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
jaz bi posodobil na tvojem mestu FW, ampak kot vidim, ga ni več na voljo na spletni strani
13.gif


ah, saj je! http://www.wayteq.si/cms.php?id_cms=8
Ne pomaga niti posodobitev.

glej posnetek


Tole imam v mapi "license"

licenca.png



pa še moj sys.txt

[gps]
port="1"
baud="4800"
set_messages=0

[power]
skip_suspend_process=1
skip_resume_process=1
skip_suspend_process_all=1
skip_resume_process_all=1

 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Z iGO8 in Primo 1.1 deluje normalno.
Na Primu 1.2 mi ne deluje TMC, na 1.1 pa laufa k šus
smile-1.gif


Najbrž bom šel na 1.1
 
Nazadnje urejeno:

bocco

Pripravnik
17. feb 2011
157
0
16
Imel sem podobne težave na svojem X950BT kot Predator. Ko sem pomanjšal program za vstop v osnovni meni, se je naprava resetirala. Če si hotel med vožnjo vključiti BT ali FM je bilo to zelo moteče. Bil sem pri @AIDS-u ampak on ni zabeležil podobnih težav na svoji x990 (on je imel takrat težave z prikazom višine). Ker je bil Primo 1.2 takrat ravno objavljen, sem predvideval, da ima še hrošče, zato sem lepo namestil nazaj Primo 1.1 kjer pa teh težav nimam. Če pa obstaja rešitev - se pa priporočam
smile-1.gif


@janb - stavbe izrisujeta oba - torej je stvar odločitve. Več CPU moči zagotovo pripomore k bolj tekočemu delovanju, ampak trenutno pa verjetno ne boš opazil razlike. Do večjih razlik bo prihajalo v prihodnje z novejšimi verzijami Igo verzij oz. drugih programov.
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
36
Tudi jaz imam problem s ponovnim zagonom naprave ob izhodu iz programa Primo 1.2. Imam pa x850. Drugace pa sem zelo zadovoljen z navigacijo... mi je zal, da sem kupil nekaj casa nazaj Beckerja z113, ki je bil precej drazji... se mi zdi Wayteq bolj prakticen. Edino avto-nosilec mi ni vsec. Foter ga bo uporabljal v avtobusu, kjer je skoraj cisto navpicno steklo, v takem polozaju pa ni mogoce nastaviti idealnega pogleda na zaslon :/ obstaja se kaksen drugacen nosilec?
LP
 

yanik

gps navigator
18. avg 2007
652
0
16
Šmartno ob Paki
Tudi jaz sem imel problem z resetiranjem naprave ob izhodu iz Primota 1.2 na X950.
Potem pa sem ugotovil, da če je v napravi SD kartica, se to ne zgodi in se postavi normalno v meni.

Zakaj je tako še nisem imel časa ugotoviti.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.349
686
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
No, malo sem pobrskal o tej napaki in res je, ko Primo 1.2 ob izhodu zapisuje v nng file, zahteva tudi SD. Če ni prisotna, nam je rezultat znan. Seveda pa je to bolj izjema kot pravilo, saj nekaterim normalno deluje tudi iz fleša.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.349
686
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ko greš v winse, hkrati "ubiješ" shell, torej osnovni meni, zato ne moreš več do njega razen če, napravo resetiraš, kot si tudi sam ugotovil. Sicer pa, kaj bi sploh počel v winsih?V osnovnem meniju samo zascrolaš v drugi meni kjer imaš ikono "nav path" kjer določiš pot do navigacije, ki jo potem zaganjaš direktno iz menija.
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Ok hvala za info,da se nebi ubadal z zadevo katera ni izvedljiva. Drugač je pa to načeloma ok če samo pomoslim kako smo se ubadali z Tušem,da bi ostali v winsih.Wayteq pa je sedaj očitno dovolj na zalogi.
Sem pa opazil na prvi pogled,da ima Wayteq mat zaslon kar je izredno pohvalno.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.