Vse najboljše, Dan Mladosti

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
spomin ni zbledel, ne vem pa kaj imajo s tem janševiki?

Nekateri so ponosni na osamosvojitev,za razliko drugih izdajalcev.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.419
9.165
113
so včeraj hvatali krivine dROGovci. Smešno. Bil v lj,pa mi je tak blo žal. Zabačeno,klošarjev in korejcev polno, hrana pa zanič v centru. Da o prometu sploh ne zgubljamo besed. Pa o garažnih hišah tudi ne. Kaj v lj imate avte pod 4 metre? WTF. Fail od mesta. Hvala.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.300
-8.463
113
Citat:
Uporabnik zaseka pravi:
A bo dosti to ali rabiš še moje diplome in velikost kondoma?
Ultra "razgledan" vrečkratni diplomiranec brez dela/komaj preživi
confused-1.gif

Nekaj bo laž. Verjetno v prvem delu stavka. Ane ggg
 
13. jul 2011
2.677
625
113
se opravičujem za zapoznele čestitke - evo:

Vsem vernikom titoizma čestitam ob njihovem verskem prazniku.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.694
3.576
113
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
so včeraj hvatali krivine dROGovci. Smešno. Bil v lj,pa mi je tak blo žal. Zabačeno,klošarjev in korejcev polno, hrana pa zanič v centru. Da o prometu sploh ne zgubljamo besed. Pa o garažnih hišah tudi ne. Kaj v lj imate avte pod 4 metre? WTF. Fail od mesta. Hvala.

S temle si povedal zelo veliko o sebi in nič o Ljubljani.

Čeprav je bil včeraj res en čuden dan, še ob šestih na cesti gužva tako kot ob osmih zjutraj. V mestu pa se ponavadi več dogaja kot se je včeraj. Če odštejem Rogovce.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
spomin ni zbledel, ne vem pa kaj imajo s tem janševiki?

Nekateri so ponosni na osamosvojitev,za razliko drugih izdajalcev.

Kolk si jih koknil majster?
evil.gif

To je bla včasih meritev,več jih kokneš večjo boš mel penzijo,nekateri so jih kokali še po vojni !

Ti trdiš,da to ni nič tacga!
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.419
9.165
113
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
so včeraj hvatali krivine dROGovci. Smešno. Bil v lj,pa mi je tak blo žal. Zabačeno,klošarjev in korejcev polno, hrana pa zanič v centru. Da o prometu sploh ne zgubljamo besed. Pa o garažnih hišah tudi ne. Kaj v lj imate avte pod 4 metre? WTF. Fail od mesta. Hvala.

S temle si povedal zelo veliko o sebi in nič o Ljubljani.

Čeprav je bil včeraj res en čuden dan, še ob šestih na cesti gužva tako kot ob osmih zjutraj. V mestu pa se ponavadi več dogaja kot se je včeraj. Če odštejem Rogovce.

to kar sem napisal, so dejstva, lahko preverljiva, magari danes, samo dROGovcev verjetno ne bo..
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Od tebe že ne, ker si ti takrat s pimplnom po pesku risal, v miru, ki ti ga je on omogočil.
Mir je omogočal s strahovlado, mučenjem in klanjem na tisoče ljudi. Tako je imel na razpolago milijone zob svojih žrtev, da si jih namesti v svojo zločinsko faco.

PS- le absolutni idi-ot ali pač potencialni zločinec lahko časti takšno ogabo od tiranskega morilca, kot je bil broz.
stupid-1.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.694
3.576
113
Seveda so dejstva, nihče ni rekel da niso, jaz trdim samo to da govorijo predvsem o tebi, ne o Ljubljani. Če se v mestu ne znajdeš, pač tja ne hodiš.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Prav čudim se, da ste ti in tebi podobni uspeli preživeti do dananšnjih dni, glede, da ste doživljali hudo nasilje in masovna klanja?
Razen, če v tvojem namišljenem svetu ne umreš, podobno, kot v igricah na PC?- verjetno bo kar to..
hysterical-1.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Od tebe že ne, ker si ti takrat s pimplnom po pesku risal, v miru, ki ti ga je on omogočil.
Mir je omogočal s strahovlado, mučenjem in klanjem na tisoče ljudi. Tako je imel na razpolago milijone zob svojih žrtev, da si jih namesti v svojo zločinsko faco.

PS- le absolutni idi-ot ali pač potencialni zločinec lahko časti takšno ogabo od tiranskega morilca, kot je bil broz.
stupid-1.gif

In tega gotovo ni vedel nihče od 200+ državnikov, ki so se udeležili njegovega pogreba.
stupid-1.gif
Bog ve zakaj niso njegove smrti ignorirali.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.183
2.415
113
v lokalni ostariji
ker so se bal da jih bo poklal in pometal v brezno alpa zaprl na goli otok?

zlobneži namigujejo da so prišli zato, da se prepričajo da je res umrl;)


ja, žalostno da je bil to en izmed največjih pogrebov v zgodovini. en telex pa pravi da so bili vsi idioti absolutni ti ki so bili na tem pogrebu... hmm