Infire.si - Naslednjik Partis.si

cerveza

Pripravnik
9. sep 2012
36
8
8
Fantje na polno nalagajo vsebine in prepričan sem, da bodo tudi vse ostalo porihtali, ko bo več časa za to.

Po mojem mnenju jim je prioriteta vsebina, ker brez te ljudje ne bodo hodili na portal.
Mi ni jasno, da niso partisa porihtali, ki je že imel prepoznavnost in vsebine. Ker več kot očitno je infire kopija partisa.
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
cerveza, lastnik Partisa je umrl, zato je zelo verjetno, da do portala več nimajo dostopa - pa tudi, če bi imeli, težko verjamem, da imajo dostop do strežnikov.
 

faraon

Zelenc'
3. feb 2023
14
0
1
Infire je ugasnil oziroma še ima kdo drug težave z njim?
Na napravi kjer nisi logiran te vedno vrže ven, ko se želiš prijaviti, na napravi kjer imaš shranjeno prijavo pa se pojavi stran brez barve ozadja in ničesar ne moreš odpreti.
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.816
504
113
Subject: Izbris neaktivnih uporabnikov
Pozdravljeni,

V osebju smo se odločili da bomo uporabnike ki niso aktivni (bili vsaj prijavleni) v zadnjih 90ih dneh izbrisali, zaenkrat se bo preverjalo ročno enkrat mesečno sledi pa avtomatiziran sistem ki bo izbris neaktivnih uporabnikov opravljal sam.
 

faraon

Zelenc'
3. feb 2023
14
0
1
Bil aktiven vsaj 1x na teden, sem tudi že od nastanka portala registriran, pa kljub temu nikakor ne morem dostopat do portala, zakaj torej izbris?