VBS leasing-za odvzem vozila pavšalna faktura

Ali je VBS leasing opravičeno izdal fakturo v višini 660,00eur za stroške odvzema. glede na to da je


Rezultati so vidni samo po glasovanju.
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

viaken

Zelenc'
8. mar 2012
1
0
1
lopov.jpg


Vbs leasing mafijska posla in lopovščina!!!!!!!!!! Samo bejžte stran od njih!

Meni so vzeli za stroške odvzema 1860,00€

Niso nikoli pokazali pogodbe med njimi in zunanjim izvajalcem.

Samo rečejo ti da jo imajo, in samo rečejo ti da se se višina stroška odvzema gleda glede na ceno avta. Nikjer ne piše kakšna višina za kok procentov NIČ!!!!! Ne v pogodbi ne nikjer! Banda!
 
Nazadnje uredil moderator:

sad

Guru
24. avg 2007
20.527
9.218
113
Citat:
Uporabnik viaken pravi:
lopov.jpg


Vbs leasing mafijska posla in lopovščina!!!!!!!!!! Samo bejžte stran od njih!

Meni so vzeli za stroške odvzema 1860,00€

Niso nikoli pokazali pogodbe med njimi in zunanjim izvajalcem.

Samo rečejo ti da jo imajo, in samo rečejo ti da se se višina stroška odvzema gleda glede na ceno avta. Nikjer ne piše kakšna višina za kok procentov NIČ!!!!! Ne v pogodbi ne nikjer! Banda!
hysterical-1.gif

Zakaj si pa potem plačal
confused-1.gif
? Ker če v pogodbi nikjer ne piše o stroških prevzema, potem si lahko z računom zgolj rit obrišejo.
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Fantje in dekleta v tej temi - dobronamerno vas opozarjam, da ne obsojate podjetja z "lopovi" in ostalimi pridevki, obtožbami... Hitro se namreč lahko sicer pripeti, da bo na naslov legal@alter.si priletel zahtevek po izbrisu te teme... Podjetje veliko kot je VBS Leasing si to lahko privošči. In če bo tema izbrisana ne boste dosegli želenih rezultatov - I guess?
smile-1.gif
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
V pogodbo VBS-a sicer nimam vpogleda, vendar sem 100%, da so v njej ključni zneski navedeni, ostale postavke pa v skladu s cenikom, ki ga dobi stranka v vpogled, mogoče celo natisnjenega... Tako da tu težko kaj ugovarjaš.
 

misije2

Zelenc'
8. mar 2012
5
0
1
Lej ne bodi prepričan, bom poslala poskenirano pogodbo in cenik pa poglej in se prepričaj. Ne obljubim, da bo danes bo pa jutri gor sigurno.
 
Nazadnje urejeno:

sad

Guru
24. avg 2007
20.527
9.218
113
Citat:
Uporabnik MaverickT pravi:
V pogodbo VBS-a sicer nimam vpogleda, vendar sem 100%, da so v njej ključni zneski navedeni, ostale postavke pa v skladu s cenikom, ki ga dobi stranka v vpogled, mogoče celo natisnjenega... Tako da tu težko kaj ugovarjaš.
Se strinjam, če boš dobro pogledal sem se smejal njegovi navedbi, da ni nikjer v pogodbi o tem nič napisano...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.527
9.218
113
Citat:
Uporabnik misije2 pravi:
Lej ne bodi prepričan, bom poslala poskenirano pogodbo in cenik pa poglej in se prepričaj. Ne obljubim, da bo danes bo pa jutri gor sigurno.
če je to res, ne vem zakaj se obremenjuješ, lepo zavrni račun in je.
Pa ko boš skenirala ne pozabit na kakšne splošne pogoje in podobno solato...
 

misije2

Zelenc'
8. mar 2012
5
0
1
Pogodba bo do jutri poskenirana vpogled vsem
priden.gif
, sam tok da vam usta zaprem k kr neki na pamet govorite.
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
@Evrofil: ne vem, jaz imam z njimi čisto OK izkušnje. Če plačuješ tako kot je treba (cca 2x v treh letih kolkor sem imel leasinga sem zamudil, po 3 dnevih dobil opomin), potem ni problem. Sicer pa se leasinga pač ne greš - I guess?

@sad: aha, imam rahlo pokvarjen sarkazem detektor
smile-1.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.695
3.580
113
Če prevedem tole iz lizinga (lizing hiše) na kredite (banke) potem bi imeli v SLO mogoče še kake tri male firmice, vse ostale bi propadle ker bi jim mafija pobila vodstvo (namesto reprogramiranja kredita ali stečaja fašeš cigota na vrata). Ok zdaj že mešamo pravne osebe in fizične. Pri slednjih nimaš kaj dost palamudit. opomin 1, opomin 2, poziv, cigo,.....pravila so bolj ali manj jasna. Zanimivo bi bilo slišat še drugo plat zgodbe. Da je zaračunat 600 EUR za nekajdnevni parking svinjarija na kubik je jasno, da (oziroma če) to nikjer jasno ne piše (v kar močno dvomim) pa še večja. Vsekakor pa povsod manjka del zgodbe v katerem nastopajo zamude in opomini.

Tvoje posploševanje o neplačevanju sicer deloma drži, izključuje pa vse primere kjer se sicer dobro stoječem podjetju lahko zalomi. Samo pri teh (kot sem rekel) prej pridejo opomini, dogovori, restrukturianje dolga....
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.527
9.218
113
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Od kje se je zdaj tolk ljudi, ki imajo tezave z VBSom nasli?
Isti ptiči skupaj letajo, dolžniki se pa izgleda tudi med sabo zavohajo...
 

misije2

Zelenc'
8. mar 2012
5
0
1
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Če prevedem tole iz lizinga (lizing hiše) na kredite (banke) potem bi imeli v SLO mogoče še kake tri male firmice, vse ostale bi propadle ker bi jim mafija pobila vodstvo (namesto reprogramiranja kredita ali stečaja fašeš cigota na vrata). Ok zdaj že mešamo pravne osebe in fizične. Pri slednjih nimaš kaj dost palamudit. opomin 1, opomin 2, poziv, cigo,.....pravila so bolj ali manj jasna. Zanimivo bi bilo slišat še drugo plat zgodbe. Da je zaračunat 600 EUR za nekajdnevni parking svinjarija na kubik je jasno, da (oziroma če) to nikjer jasno ne piše (v kar močno dvomim) pa še večja. Vsekakor pa povsod manjka del zgodbe v katerem nastopajo zamude in opomini.

Tvoje posploševanje o neplačevanju sicer deloma drži, izključuje pa vse primere kjer se sicer dobro stoječem podjetju lahko zalomi. Samo pri teh (kot sem rekel) prej pridejo opomini, dogovori, restrukturianje dolga....

Zamudne obresti pošiljajo opomina nam niso poslali. Lej saj v tem je problem ker ti brez opomina pošljejo izvršitelja, ker jim pač to bolj odgovarja, da ti lahko potem zaračunavajo visoke stroške odvzema.
 

Mare77

Fizikalc
13. feb 2009
1.323
7
38
47
Okolica južne LJ.
KSZ...
Jaz imam tudi lizing pri njih. Do sedaj nobenih problemov, je pa res, da redno plačujem preko trajnika in ene 2x, ko pač zaradi problema plač nisem imel zadosti gor, sem si sposodil denar in ga položil na svoj račun, da so mi lahko trgali ob datumu.
Upam pa, da ne bom imel problemov z njimi. Z nobeno lizing hišo se ne gre zajebavat v teh časih, te hitro udari po žepu.
Ob naslednjem avtu pa bom ornk premislil, kaj se mi splača. Samo danes vse avtohiše forsirajo nakup na lizing...
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Plačajte v roku in problemov verjetno ne bo. Če pa VEŠ, da si dolžen, se pa pokliče in se zmeni za kakšno rešitev, definitivno je vsem v interesu da se stvar nekako uredi, tudi leasing hiši - in to na način da ni potrebno odvzemati predmeta leasinga - to je pač skrajni ukrep, da se vsaj delno poplačajo. Ne pa da čakaš kaj ti bodo poslali in potem jamraš.

Nategunov, ki vzamejo leasing in ne plačujejo je pa toliko da glava boli.
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Poslušaj ti gospodič, ki si ustrajno ustvarja alter nicke... Vsi tvoji nicki razen originalnega bodo banani! Napisal si svojo zgodbo, posvaril uporabnike in ni potrebe po tem, da ustvarjaš alter nicke in s tem napihuješ zgodbo. Če registriraš samo še enega oblubim da blokiramo dostop s tvojih IPjev do te strani za vedno.

LP
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
/off
Ampak me res muči... Da se odločiš za IP ban. Z vseh IPjev, ki jih nekdo uporablja. In je vmes med temi IPji recimo nek odjemnik (da ne rečem več), ki uporablja NAT in izza tega NATa uporablja Alter še več ostalih, nič krivih uporabnikov. A so ti potem kolateralna žrtev?

Pa sorry za off...
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
spet ne razumem in ste mi smešni.
strošek obravnave neplačila je 1% vrednosti neplačanega..ali pa novega. nek cenik nekje je in je sigurno dostopen.
poglejmo banke. podpišeš pogodbo. notri niso cene. je pa navedeno, da je izvleček iz cenika na info tabli, na web itd, cel cenik pa na zahtevo. pika amen.

če je pripeljal avto sam, je bila postavka prevzem, depo, izdaja.
če ga ne bi, bi bila še prevoz. prevoz je lahko po ceniku cena amzs, cena amzs krat 10. in kaj zdaj.

in kaj vozi me ne zanima zaradi zmoznosti, ampak zaradi obratnega inzenitirnga. vozi za 30k, plačal je 550, storitev je tok% vrednosti vozila. samo zato. ampak tega postopka itak ne razumete.

alko.
se strinja, te razumem, ampak znesek računa je enak seštevku postavk računa. kake so postavke ne vemo, kake bi lahko bile še dodatne pa še manj.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.