Turistična agencija Palma - Tenerife?

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Pozdravljeni.

Zanima me, kakšne izkušnje imate s turistično agecijo Palma (pozitivne in negativne)?

Še posebej me zanima, ali je že kdo na forumu letoval prek njih na kanarskih otokih (let iz ljubljane, z njihovimi predstavniki)? Spet me zanima, kakšne so bile izkušnje? V katerih hotelih ste bili, kaj ste si ogledali, kdaj ste bili, je bilo vreme vredu?
 
Nazadnje urejeno:

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Ok, jst še nism šla na te eksotične otoke z njimi. Pravijo pa (kolegice so bile na medenih tednih), da je agencija Veronika zelo dobra za to. Ne vem...ne poznam.

Se mi pa zdi Palma kar precej draga. Jaz sem zase najdla drugje za več kot 200 evrov cenejšo ponudbo. (Egipt)
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Hja, samo Palma ima v ponudbi Tenerife s svojimi (slovenskimi) predstavniki in let iz Ljubljane..
 

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
Jaz sem bil letos z njimi (posredno) v Grčiji. Obe predstavnici lahko samo pohvalim. Res je, da sem bil totalno nezahtevna stranka, samo na busu na letališče, so tudi ostali delovali precej zadovoljno.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Prvo se pozanimaj, če imajo zagotovljne polete.....
Osebno letim na Kanare vedno iz Avstrije.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Mi smo šli na maturantskega s palmo. Cena je bila kr ok, hotel je bil super, par stvari smo si ogledali, je blo zanimivo, animacije malo manj (tega tako ne boš ti imel). Drugače pa je blo vse tako kot je bilo dogovorjeno.

Priporočam.