Telemach!!!

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
20120226-g3e51616jimmpfthaw4feq8xcq.jpg


Tak je kako minuto, potem je neka časa vredu, potem pa zopet isto. Kolikor mi je uspelo ugotoviti je se to dogaja samo na PopTV
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.374
156
63
Sem probal tole na PCju mal zalaufat.

S čem se pa prijaviš? Meni skoz piše da naročniška številka ni taprava, not sem dal telefonsklo številko, kot geslo pa mail - tako telemahov kot recimo gmail. Tudi na računu kakšne druge naročniške številke ne najdem.
 

mardziha

Zelenc'
25. feb 2012
1
0
1
Še komu napiše pri ogledu prek FF, Croma ali Explorerja: Prišlo je do napake, vcas_koda=6 "Invalid reply"?

Pred dvema urcama je še delalo. Ko sem se v soboto prijavil je isto pisalo.
 

Suunto

Zelenc'
3. mar 2011
20
0
1
Kranj
"zdravo, verjetno brez veze sprašujem pa vendarle, bo varianta za d3go tudi preko Lastovka Trojček (Krvavec)?! žal ima največji paket samo 4/512 internet linijo..

LP"

kakšna informacija?
 
Nazadnje urejeno:

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Zdravo

Ko je prišel D3 GO ven, sem se igračkal in inštaliral zadevo na 3 naprave. Sedaj bi si pa premislil in bi rad na druge naprave inštaliral, pa mi javi, da sem že presegel dovoljeno število registracij.
Kaj lahko naredim oz. a se da to kako postaviti na 0?
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.503
5
38
CNN in Čarli TV gresta v drug stream, dodana bosta SportKlub HD in Viasat Nature HD, potem pa sledi še vklop treh novih frekvenc, pol ti pa vse skupaj malo zbrklja programe, žal.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Zdravo

Ko je prišel D3 GO ven, sem se igračkal in inštaliral zadevo na 3 naprave. Sedaj bi si pa premislil in bi rad na druge naprave inštaliral, pa mi javi, da sem že presegel dovoljeno število registracij.
Kaj lahko naredim oz. a se da to kako postaviti na 0?
@GSMobil: je kakšna rešitev??