Telemach!!!

hdx

Guru
1. jun 2011
1.186
1.790
113
V internet explorerju moraš klikni na prikaži prenose, ter klikni z desno na datoteko in vseeno zaženi
 

Bakki33

Fizikalc
8. dec 2007
415
60
28
A že imate rešitev za HTC Desire in Samsung Galaxy Tab 7"??? Meni še vedno ne dela... v Chromu na Win7 pa brez težav..
 

ssbilly1

Pripravnik
25. jan 2012
36
0
6
Živjo, jst mam pa problem
grin1.gif


Pri Firefox-u pridem še najdle, ampak tud po desetih minutah čakanja še vedno črn zaslon
grims-1.gif


Firefox.png


Pri Internet Explorer-ju pride do force closa
grims-1.gif


Internet%20Explorer.png


Pri Google Chrome pa že po prijavi pokaže vrstico da se je vtičnik zrušu
grims-1.gif


Google%20Chrome.png


Ma kdo kakšno idejo
bonk.gif
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
39
Bled
Tudi sam razmišljam o menjavi...programe na tv-ju tako počasi preklaplja, da mi je že presedlo. Internet dobro deluje, vendar tv je pa čisto v k****. Kako je z ostalimi operaterji, preklapljajo kanale v spodobnem času ali je potrebno čakati par sekund. Sploh ni fore kupovat TV-ja kateri ti v milisekundi preklopi kanal, ko pa operater palamudi predolgo...Sem mislil,da je pri meni kaj narobe, je pa kolega šel pred kratkim na Telemach pa je isto..
 
Nazadnje urejeno:

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
To ni problem operaterja, ampak tega, da so kanali digitalni in jih je potrebno preden se pokažejo na tv-ju odkodirati. Pri vseh je isto.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Počasnost preklapljanja izhaja iz treh težav:
1. Nekateri TVji so počasni že pri nekodiranih kanalih (nekateri LGji itd.)
2. Moduli, ki jih vstavljate v televizorje, imajo prepočasne procesorje
3. Nekaj seveda doda tudi kodiranje. Conax je eno od bolj počasnih in povzroči vsaj pol sekunde (vsaj na sat sprejemniku je tako) dodatnega čakanja na odprtje kanala. Za primerjavo. Odzivni čas Viaccess kodiranja, ki ga ima RTVSLO, je okoli 0.1s.
 
Nazadnje urejeno: