Tehnične težave na Pop TV

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik hgard pravi:
So malo pretiravali pri odpuščanju? Skoraj ne mine dan, da ne bi pri 24 ur šlo kaj narobe. Danes je odpadel šport, ker niso imeli zvoka.


Saj na koncu ga sploh ni bilo, kar film namesto športa
stupid-1.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik jurga pravi:

če ne bi bilo teh dveh televizij bi bili kot SK tako da ne kritiziraj preveč in prešaltaj na drugi kanal.

sej prešaltam... na penis mi gre da moram šaltat čisto vsakič ko so reklame med filmom na kanalu a zaradi tistega ogabnega trebušaka ali pa nuše, ker so že prav posiljevalski s tisto svojo osladnostjo. Na eni strani so obupno osladni, na drugi strani pa obupno razdiralski in pompastični, da ja priredijo cel direndaj okoli bedarij. Po večini preganjajo čarovnice, včasih zares ujamejo kakšno zgodbo in en teden nonstop trobijo okoli tiste zadeve, potem pa potihnejo in ni nikoli pravega epiloga iz tistega direndaja. Ravno zato sem jih nehal gledat (poleg osladnosti), ker so več kot očitno pompastični medij, brez pravih novinarjev, ki bi kakšno zgodbo dejansko raziskali do dna.

Potem pa gostijo Jankoviæa in je Nuša kot polit cucek, Jankoviæ praktično vodi intervju in govori kar mu paše, skoraj da ne propagandno. Ko so ga imeli v studiju ga niso upal niti ene take stvari vprašat o čemer so preko celega leta o njem poročali. Skratka za kozlat.
Da o neprestanem negativizmu in zganjanju slabe volje sploh ne govorim, vedno najdejo nekaj zaradi česar lahko dobesedno zasovražiš človeka o katerem negativno poročajo. To je pravo pranje možganov. No sej, pa kakšnemu človeku so že tudi pomagali da se je spravil pod zemljo, recimo Danilo Slivnik se je naslednji dan počil zaradi občutka krivde samo zato ker je stric od žene tistega Karnerja, en dan po tistem ko ga je Trebušak obdeloval z pompastičnimi vprašanji ala "Ali se ne čutite moralno nič krivi, ker je vaša nečakinja blablabla...". Na koncu spet nobenega epiloga. En kup pompa.

Poleg žurnala in še kakega takega rumenega medija se je Svet edini moral nekajkrat opravičiti zaradi svojih prenagljenih in krivih izjav.

Najlepši moment je tisti, ko premaknem na drug program takoj ko vidim da bo svet na sporedu.

Pop tv pa tudi, kakšen pucer in darja zgonc sta več ko očitno skrajno pristranska, pa še kakšen tak novinar je tam.
 
Nazadnje urejeno:

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
432
33
28
Kako pa naj si mislim..po cele dneve samo mehiške limonade...vmes 5 enih in istih reklam....na vsake tolk pa poročila, ki vsebujejo samo negativo in trpljenje - vse skupaj 10x prenapihnjeno...samo da se dramatizira in ustrahuje narod
bonk.gif


Kar sprejemaš to tudi oddajaš...
shocked-1.gif
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
Citat:
Uporabnik jurga pravi:

če ne bi bilo teh dveh televizij bi bili kot SK tako da ne kritiziraj preveč in prešaltaj na drugi kanal.

sej prešaltam... na penis mi gre da moram šaltat čisto vsakič ko so reklame med filmom na kanalu a zaradi tistega ogabnega trebušaka ali pa nuše, ker so že prav posiljevalski s tisto svojo osladnostjo. Na eni strani so obupno osladni, na drugi strani pa obupno razdiralski in pompastični, da ja priredijo cel direndaj okoli bedarij. Po večini preganjajo čarovnice, včasih zares ujamejo kakšno zgodbo in en teden nonstop trobijo okoli tiste zadeve, potem pa potihnejo in ni nikoli pravega epiloga iz tistega direndaja. Ravno zato sem jih nehal gledat (poleg osladnosti), ker so več kot očitno pompastični medij, brez pravih novinarjev, ki bi kakšno zgodbo dejansko raziskali do dna.

Potem pa gostijo Jankoviæa in je Nuša kot polit cucek, Jankoviæ praktično vodi intervju in govori kar mu paše, skoraj da ne propagandno. Ko so ga imeli v studiju ga niso upal niti ene take stvari vprašat o čemer so preko celega leta o njem poročali. Skratka za kozlat.

467716-post_slo.gif
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.456
5.454
113
Zanimivo je bilo spremljati PR Pro Plus, ko so mediji pisali o odpuščanju Alenke Mirt. Takoj so poslali zanikanje, da niso odpuščali, temveč le niso podaljšali enoletne pogodbe.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik japke pravi:
Če ne bo kmalu HD na POP in Akanal, bo šla gledanost eksponentno navzdol..
Jaz praktično ne gledam več teh dveh kanalov...

Kaj pa je tam za gledat?

limonade vseh vrst - ne
resničnostni - ne
polit-propaganda - ne
Sam doma 1-4, Leathal weapon 1-4, Die Hard 1-4.... ne
vsaj peta ponovitev rom-kom Čedno dekle itd... ne

Trenutno pogledam "the big bang theory" "Two and half man" - ostalo... ne
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Sestankovanje SVET-a na KANAL-A


Eden zvija čik, eden se sonči, eden na iPadu šari, spet tretji se "praska"
evil.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
467716-post_slo.gif

Ni samo 1500eur neto. Pa poglejmo podatke njihovih prihodkov v 2012 iz bizi.si

Gregor Trebušak - 86.500eur na leto = 7.200eur/mesec
http://www.bizi.si/GREGOR-TREBUSAK-S-P_UTIK/

zaročenka gospoda Trebušaka, Urška Žgajnar - 30.500eur na leto = 2550eur na mesec
http://www.bizi.si/UZ-URSKA-ZGAJNAR-S-P/

Nuša Lesar - 35.700eur na leto = 3000eur na mesec
http://www.bizi.si/NUSA-LESAR-S-P/

Andrej Peroša - 29000eur na leto = 2400eur na mesec
http://www.bizi.si/ANDREJ-PEROSA-S-P/maticno-podjetje/

Jan Golja - 27500eur na leto = 2300eur na mesec
http://www.bizi.si/JAN-GOLJA-S-P/maticno-podjetje/

Kristina Hacin - 29.000eur na leto = 2400eur na mesec.
http://www.bizi.si/KRISTINA-HACIN-S-P/


Hotel sem še pogledat za Darjo Zgonc in Edi Pucerja ampak ne pridem do podatkov... bi blo pa zanimivo videti še njihove prihodke kot samostojni podjetnik.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Dobro novinar-voditelja ja, govoril sem za novinarje, ki so še mladi... kar lepi denarci "še za poleg"
 
Nazadnje urejeno:

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik yahel pravi:

sej prešaltam... na penis mi gre da moram šaltat čisto vsakič ko so reklame med filmom na kanalu a zaradi tistega ogabnega trebušaka ali pa nuše, ker so že prav posiljevalski s tisto svojo osladnostjo. Na eni strani so obupno osladni, na drugi strani pa obupno razdiralski in pompastični, da ja priredijo cel direndaj okoli bedarij. Po večini preganjajo čarovnice, včasih zares ujamejo kakšno zgodbo in en teden nonstop trobijo okoli tiste zadeve, potem pa potihnejo in ni nikoli pravega epiloga iz tistega direndaja. Ravno zato sem jih nehal gledat (poleg osladnosti), ker so več kot očitno pompastični medij, brez pravih novinarjev, ki bi kakšno zgodbo dejansko raziskali do dna.
Odmevi imajo včasih čez nekaj časa epiloge oziroma "pogrejejo" zgodbo, kolk se spomnim.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.456
5.454
113
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Samo Sam doma 1-4 bi pa lahko še enkrat dali zdaj, da ne bo potrebno ponovno decembra čakati :/
Zdaj prihaja Policijska akademija.
grin1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
bodo dali novembra še enkrat decembra pa še enkrat + petica... (tisto novmebra bo samo ogrevanje, da se bomo vsi lahko bolj vživeli za decembersko premiero petice...)
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik skala pravi:
bodo dali novembra še enkrat decembra pa še enkrat + petica... (tisto novmebra bo samo ogrevanje, da se bomo vsi lahko bolj vživeli za decembersko premiero petice...)

Hehe, pa poleg bodo govorili "za vse ki si še niste ogledali..."
hysterical-1.gif
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Svet po mojem mnenju odkrije večino svinjarij ki se dogajajo v tej državi. Po tvoje je to pranje možganov. Bog ne daj da bi ovce kaj videle.

Ja ampak ima prav. Ce ne bi tega objavljali, bi bilo vzdusje boljse.

Bi pa jaz za tiste, ki bi se radi pocutili bolje, priporocil, da ne gledajo in berejo nic kar je narejeno pri nas. Kaksen Hollywood film, kak NG dokumentarc in bojo srecnejsi.
Tisti, ki se pa radi sekirajo pa naj se naprej gledajo in berejo kaj se dogaja pri nas.