Tehnične težave na Pop TV

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Blankman pravi:
@all Pa smo spet tam. Povedat sem hotel samo to, da preden nam zaželite, da gre firma v maloro, pomislite na to, da je teh, ki jih vidite, poznate in ki vam gredo na živce (ne samo vam
smile-1.gif
) približno 10-15 odstotkov zaposlenih. Ljudje v ozadju se z marsičem tudi ne strinjamo in nam ni všeč, je*at ga, to pač sprejmeš. Ne sprejmem pa, da se komurkoli zaželi, da izgubi službo.

Noben ne želi nesreče in težav drugemu, ki pošteno dela.

Kritika bolj leti na ameriški POPtv, ki zastruplja gledalce.

Spominjam se kako so preko telemacha ogabno reklamirali oziroma hoteli podtakniti tiste dodatne pop programe, zadeva je klavrno propadla v par mesecih.

Poptv ima katastrofalna poročila, sam princip je neumen, da bolj ne more biti, prime dnevnik ima 2 bralca, ki vsak prebere en stavek, polno je napak, navidezne senzacije itd.

Pa jaz res ne vem, kaj na poptvju nimajo nekih "poskusnih" zajčkov, da bi jih vprašali, kako se jim kaj zdi vse skupaj.

Paradni konji:

- gostilna išče šefa = zlajnano, brezveze, nezanimive osebe, če nastopaš na tv in to je šov, mora biti kaj za videt

- slovenija ima talent = še ena neposrečena in zlajnana zadeva

Dokaz, da je zadeva debilna je, da še noben zmagovalec šova ni uspel v "glasbeni" karieri.

Umetno in na silo, brez znanja muzike, napajanje retardiranega folka in lažni ameriški upi o zvezdništvu in uspehu

------------

Raje bi imeli oddaje:

- postani kurent
- politik
- postani nogometaš
itd.

Nekaj, kaj je dejansko in realno.

Po drugi strani pa sem prepričan, da poptv izkorišča v teh razmerah svoje zaposlene, izsiljuje jih s službo itd., verjetno če si pameten, letiš.

Daj mi ti povej, kaj je tista vremenarka naredila, da je še vedno na poptvju? (si mislim pa ne bi naglas, bo pregon).

Pa res povej kolko folka imate tam za vreme, da ga PREPISUJE?

SLovenija ima talent ima doro gledanost, boljšo kot ti misliš in to je važn.
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
nič niso buče. je pa to maximum;)
Seveda so buče: http://www.mizks.gov.si/filead...i_OS_7_5_07.pdf

Citat:
sej je drug mehanik sodil... ne ti... ti si pač poiskal drugo mnenje... nisi pa TI postavil diagnoze in izvedel popravila zato ti ne moreš soditi... ker se ne spoznaš... če pa se pa sam popravljaj!
Logično razmišljanje pa ni tvoja najmočnejša stran, kajne?

Citat:
ja preko ravnatelja se da ogromno urediti... ampak za ovce kot ste eni ki samo pluvate pa pač ni poti...
Sem poskušal, ni uspelo... nato se je OŠ zaključila; zakaj bi se torej yebal z mlini na veter?

Raje mi povej, zakaj za učitelje ni preskusov znanja? Zakaj se nacionalno preverjanje ne šteje v njihovo (ne)uspešnost?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Gledanost ne prinaša denarja pri takih oddajah. Ker folke ne gledal in ne kupuje po debilnih reklamah, ampak svoje favorite.
 

oriolus

Fizikalc
12. avg 2009
3.787
15
38
124
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Gledanost ne prinaša denarja pri takih oddajah. Ker folke ne gledal in ne kupuje po debilnih reklamah, ampak svoje favorite.
Ali ne gredo zadeve z denarjem tako, da oglaševalec več plača za boljše termine in oddaje? V tem primeru je gledanost lahko pomemben faktor, pa če kdo kupuje reklamirano, ali ne.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zanima me, kdo v tej cajtih odšteje mastno za reklamiranje
 

oriolus

Fizikalc
12. avg 2009
3.787
15
38
124
Tu se pa seveda strinjava.
In očitno je prav to vzrok za skoraj 4m manj prihodka, v enem letu, kar je videti v tabeli, ki jo je prilepil 'erikson'. In to iz leta 2012 na 2013, vprašanje kako je letos!
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Verjetno je razlog temu tudi tista aferica z reklamiranjem na ProPlus... Ko so jih malo štrafali...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.181
2.390
113
v lokalni ostariji
tony če že limaš normativ ga vsaj preber pa boš vidu

28 (26.člen) + 2 v primeru če ministrtstvo dovoli(40.člen) in dovoli če pač ne gre drugač...

kako pa TI veš, da je tadrug mehanik popravil kvalitetno? da te ni nategnil? ne veš a ne?


pop pač dela kot čisti kapitalist (hmm kje je zdej tisto, da se ne da odpiščat itd?!???)
drugač pa program je tak, kakršnega hočejo ljudje... tud za ponovitve so povedal da jih gleda ogromen %...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ksz...

na mariborskem Podbrežju...

glupača, Pobrežje je

totalno nerazgledani novinarji, to najbrž niso niti študentje...

to mora iti
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Se pravi planet tv ratuje dejansko pop-tv vsi so šli tja...

Saj bodo Grki tudi planet tv porezali ali ukinili...
priden.gif