spricar, brizganec, spricer ... katero vino

Ador

Majstr
7. avg 2019
622
325
63
Mislim da je sedaj še bolj primeren čas za kuhano vino kot pa spricer, ali?
 
27. jan 2022
4.801
1.738
113
Zato ker se nedelje ne štejejo. Drgač pa se ne postim. Razen na petke,takrat jem ribo.
Aja Avto fun, jaz hočem iz kleti ne iz trgovine
Pa veš zakaj ne štejejo?
Ker so "farji" najprej sebi brado ustvarili in ob nedeljski maši smejo spit "kozarček rujnega".

Meni je to bila zanimiva novost - nisem vedel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.167
2.261
113
sevede, ker pač... enako kot je una, da je konjak za 5k€ 500x boljši k en za 50 :p

Falil si, ravno v tem je poanta, Janževec je dražji od domačega, pa ene 300x slabši. Janžvca piješ še samo ti, moj deda pa ostala upokojenska garda. Navada je hudič, ker pa včasih je bil menda vrhunski :)

Isto je zadnjič pri sosednji mizi en starec ponosno razlagal in se hvalil da je f*ukal in fantje, ne boste verjeli, pobrito je imela! Dobro jutro, vse so pobrite že zadnjih 30 let :valjamse: No če v to zgodbo nekako vključim janževca... pač čas ga je povozil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

guardy

Guru
3. avg 2007
8.402
968
113
Obišči stran
Falil si, ravno v tem je poanta, Janževec je dražji od domačega, pa ene 300x slabši. Janžvca piješ še samo ti, moj deda pa ostala upokojenska garda. Navada je hudič, ker pa včasih je bil menda vrhunski :)

Isto je zadnjič pri sosednji mizi en starec ponosno razlagal in se hvalil da je f*ukal in fantje, ne boste verjeli, pobrito je imela! Dobro jutro, vse so pobrite že zadnjih 30 let :valjamse: No če v to zgodbo nekako vključim janževca... pač čas ga je povozil.

Ne vem, sem probal marsikaj, tudi domačega, pa mi ne paše za mešanje... No, saj tako ali tako bi bilo bolje, da nebi ničesar ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

jezek

Guru
24. jul 2008
2.642
1.252
113
Falil si, ravno v tem je poanta, Janževec je dražji od domačega, pa ene 300x slabši. Janžvca piješ še samo ti, moj deda pa ostala upokojenska garda. Navada je hudič, ker pa včasih je bil menda vrhunski :)

Isto je zadnjič pri sosednji mizi en starec ponosno razlagal in se hvalil da je f*ukal in fantje, ne boste verjeli, pobrito je imela! Dobro jutro, vse so pobrite že zadnjih 30 let :valjamse: No če v to zgodbo nekako vključim janževca... pač čas ga je povozil.
Tebe je cas povozil, dlake se vracajo