Z avtom v Budimpešto

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Glede vinjete imajo torej Madžari minimalno 10 dnevno za 5500 HUF (14,44 eur), ne? Je to-to?
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Rezervirano :)
A je garaža od hotela? Ker piše, da je ne moreš vnaprej rezervirat..
 

dwight

Pripravnik
29. nov 2013
210
9
18
Jaz sem jim pisal, da želim parking rezervirat, pa so mi ga takrat omogočili. Kolikor se spomnim, je bilo dokaj prazen parking in kar nekaj avto z Slo tablicami.
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Sem že nazaj.
Parking je bil njihov - v garaži pod hotelom. Cena 21€/noč
Hotel sicer super, vse je bilo ok :) Te pa hočejo nategniti s taxiji, ker imajo samo lastnega, ki te za 42€ pelje na letališče. No, ko sem jih vprašal, če želim kam drugam, pa so rekli, da lahko, ampak je cena ista :) Če želiš uporabljati taxi ni druge, kot da inštaliraš aplikacijo Bolt.
 
  • Všeč mi je
Reactions: dwight

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Katere znamenitosti se splača obiskati za vikend? Hrana?
Odvisno koliko se ti da hodit, pa kaj te zanima, ampak takole na hitro za vikend: parlament, Verižni most, Budimski grad, Fisherman’s Bastion, St. Stephen’s bazilika, tržnica, državna opera, Millenium Monument, kip Ronalda Reagana… Za otroke (in tudi odrasle) pa še panoramsko kolo, zoo in zraven cirkus ter park, Madame Tussauds. Za ženske pa še Shopping street.
Za jest se ustaviš kjer se nahajaš, ko si lačen in pogledaš po Guglu ocene, praktično povsod dobra hrana po normalnih cenah. Za otroke imaš Pirate Empire in The Magic Budapest (na temo Harryja Potterja).
 
  • Všeč mi je
Reactions: MooNman

zoom

Fizikalc
14. maj 2014
635
211
43
Tole je fajn, ko hodiš cel dal se še malo z ladjo pelješ pa vidiš mesto z druge perspektive. Slovensko vodenje in pijača v ceni
 
  • Všeč mi je
Reactions: Valhalla