Slabša sezona na Hrvaškem?

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

https://www.zurnal24.si/popotnik/hr...uncu-so-prazne-turisti-premalo-trosijo-315245

nabijejo cene, pol se pa čudijo, če folk ne troši in gre za isto ceno ali nižjo raje nekam v mediteran z avionom, kjer so lepše plaže in občutek da si res na morju in ne v Ljubljani ali Pragi :)

sicer pa tudi močne izjave
"Da se pri več tisoč kilometrih obale in tisoč otokov toliko napenjajo za nekaj sto metrov Piranskega zaliva, se zdi večini Slovencev zamalo, da bi tja nosili svoj denar." Boris Farkaš, Intelekta
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.945
5.025
113
Če vsako leto dviguješ cene, se enkrat mora končat. Čist prav jim je. Upam da prihodnje leto še -10% nočitev.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Za tistih 100m obale v Piranskem zalivu je nekaj drugega zadaj in ne 1000km njihove obale
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.481
3.119
113
Ali ne bodo pristanišče v piranskem zalivu kupili? Več ponudili kot srb.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Hrvaška in še kdo (tudi mi) smo imeli v preteklih sezonah porast na račun upada v Turčiji, Egiptu in Tuniziji. Če je na teh destinacijah letos porast je v Evropi, normalno, padec. Poleg tega sta letos suha in topla pomlad in poletje tudi na severu Evrope in je veliko ljudi dopustovalo tam, saj so bili letos pogoji celo boljši kot v Sredozemlju.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Hrvaški se njihova hohštaplerija kar naj pozna. V 80. letih so izgubili nemce, sedaj (končno vendarle :norec:) izgubljajo tudi nas.

Čas je že bil. :aplauz:
 

miflo

Fizikalc
17. jun 2018
372
115
43
So nam pa domači izdajalci zato toliko onemogočili dostop do zobozdravstvenih storitev, da jim zdaj denar nosimo k njihovim zobozdravstvenim firmam.
Kolikor so ga dobili manj v turizmu, smo ga znosili njihovim zasebnim zobozdravnikom.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

So nam pa domači izdajalci zato toliko onemogočili dostop do zobozdravstvenih storitev, da jim zdaj denar nosimo k njihovim zobozdravstvenim firmam.
Kolikor so ga dobili manj v turizmu, smo ga znosili njihovim zasebnim zobozdravnikom.

Ja, tisti ki ordinirajo pri nas, so itak na ' ić ' , so nastavili tako visoko, da bodo nekako le njihovi bratranci v Hr konkurenčni. Nekoč v 80. letih so se šli nekaj podobnega glede krčnih žil pri ženskah.

V glavnem - šiptarska posla ! o_O ! Balkan. Tisti Ježkov zid bi morali zgraditi ... :oops1:
 
  • Všeč mi je
Reactions: miflo
I

Izbrisan uporabnik #488

letos še nisem bil v ndh, razen kolk sem sredino Kolpe kje zaveslal :)
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
ksz
ne razumem, kaj imate toliko proti ndh oz zakaj se kdo spljoh ukvarja s tem kakšno sezono so imeli. ( razen če sam od njihove sezone kaj profitira)
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower