Sindikalni protesti 17.11. Kongresni trg LJ

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Takole na uč je firbcev in sprehajalcev gotovo vsaj tisoč. Ampak jaz sem poklikal vse, da ne bo kdo jamral, da goljufam, vključno z varnostniki. Poleg tega so nekateri tudi za odrom nosili transparente. Škoda da nimam original fotke od Lenarčiča, zihr je slikal z vsaj 16 MPiksli, slika z MMC-ja jih ima samo 2,5. V tem primeru pa ne bi rabil ocenjevat največje gužve.

Samo kaj pomaga natančno štetje, ko bo jutri članek na MMC-ju o 50.000 protestnikih, v jutranjem Dnevniku ali Delu pa se bo cifra verjetno že vrtela okoli 60 ali celo 70 tisoč.
shocked-1.gif
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Cudno samo to, da iz popa e niso teh dejstev skopirali, se posebej ostir, ki se mi zdi, da rad pritiska po tačskrinu! Aja, resno novinarstvo se gredo, raziskovalno seveda!
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Bravo Keber, Rešil si Slovenijo iz krize!
cheer.gif
To še ne, a delam na tem.
tongue-1.gif


Saj meni ta vlada ni nič všeč, ampak tile, ki sem jih označeval, mi pa delujejo še slabše. Prazne klamfe, pa nič konkretnega od njih. Če takole debelo lažejo že zdaj, nam nič ne pomaga v prihodnje.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Sej povej kaj nej naredijo. Pomagaj! 1 uro bi lahko kej bolj pametnega počel kot tole kar vsi že vemo in nebo čist nič spremenilo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Sej povej kaj nej naredijo. Pomagaj! 1 uro bi lahko kej bolj pametnega počel kot tole kar vsi že vemo in nebo čist nič spremenilo.

Meni se zdi pa da je 1 ura klikanja kar lepo porabljen čas, da potem lahko zatreš bolj ali manj vse te nakladalnike od medijev. sedaj je treba vse to samo še izpostavit da se jih postavi na laž oz. več kot očitno zavajanje, morda pa tudi to ne...tako ali tako vsi berejo alter.

Tako da bravo Hrošček
grin1.gif


p.s. pa ko že tako izpostavljaš to, da naj pomaga...kaj za skupno blaginjo si pa ti naredil? Keber si je vzel čas, da nas "razsvetli" in prikaže resnico, če je že mediji nočejo, tako da v bistvu je že pomagal.....
 

Ganesh

Fizikalc
14. avg 2009
2.921
0
36
Allarround
rescue.facelock.net
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Sej povej kaj nej naredijo. Pomagaj! 1 uro bi lahko kej bolj pametnega počel kot tole kar vsi že vemo in nebo čist nič spremenilo.

Hočeš povedati, da so sindikati porabili €€€€€€€ denarja za prodajanje pravljic in megle.
Lahko to potem imenujemo kar predvolilni shod?
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Sej povej kaj nej naredijo. Pomagaj! 1 uro bi lahko kej bolj pametnega počel kot tole kar vsi že vemo in nebo čist nič spremenilo.
Danes sem oddelal svojih 8 ur na šihtu za blagor firme (pa moj blagor tudi), ker imam pač kapitalističen delovni urnik, torej dela se med tednom, če pa je treba, tudi za vikend. To je marsikomu (no ja, večini) odveč.
Pa sem si vseeno zvečer vzel tisto urico, da naklikam število folka. Lahko pa bi v tem času neaktivno gledal Dnevnik, Vreme in Šport. Tako da česa drugega ne bi počel.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ja prou. Beli me [cenzura] kaj si ti delal? Se zdej hvališ kok si bil priden danes? Hočš nagrado?
?
 

Ganesh

Fizikalc
14. avg 2009
2.921
0
36
Allarround
rescue.facelock.net
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Ja prou. Beli me [cenzura] kaj si ti delal? Se zdej hvališ kok si bil priden danes? Hočš nagrado?
?

S čim maš pa ti probleme?

Keber je car, da si je za to čas vzel. Na njegovem mestu bi jaz to poslal še na kakšen časopis ali dva ali tri...
Ti pa nastopaš kot stari idiotski levaki, ki začnejo na veliko pljuvati po stvareh s katerimi se sami ne strinjajo.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Keber je car. Sej sm ga spoznal v živo. Sicer sm pa hotel z mojmu postu samo pokazat kakšne ponavad vi pišete. Boli me [cenzura] kok folka je blo, boli me [cenzura] za sindikate ki so itak neuporabni. Še bolj mi greste pa vi ker nr znate druzga kot kritizirat, prelagat odgovornost na une ki vam niso všeč in vedno zadevo ki je namanj pomembna in o njej razpravljate kot da je največjji problem človeštva.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.960
3.250
113
V Ponedeljkovem Žurnalu24 velik naslov:
Demonstracije. Na ljubljanskem Kongresnem trgu se je v soboto zbralo med 30 in 40 tisoč delavcev, upokojencev, študentov in predstavnikov civilne družbe, ki so zahtevali konec reform.
hysterical-1.gif


že online
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Pa dokler nebo prišlo to njegovo"delo" v javnost je zadeva totalno brezvze. Dokler govoriš da veš kaj ej narobe pa zato nič ne narediš je tudi brezveze.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik BuDi pravi:
V Ponedeljkovem Žurnalu24 velik naslov:

Demonstracije. Na ljubljanskem Kongresnem trgu se je v soboto zbralo med 30 in 40 tisoč delavcev, upokojencev, študentov in predstavnikov civilne družbe, ki so zahtevali konec reform.

Piši na Žurnal če te to moti. Tu si že stokrat povedal. Najd si kako novo zadevo za glodat.Dolgočasen si.
 

Ganesh

Fizikalc
14. avg 2009
2.921
0
36
Allarround
rescue.facelock.net
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Keber je car. Sej sm ga spoznal v živo. Sicer sm pa hotel z mojmu postu samo pokazat kakšne ponavad vi pišete. Boli me [cenzura] kok folka je blo, boli me [cenzura] za sindikate ki so itak neuporabni. Še bolj mi greste pa vi ker nr znate druzga kot kritizirat, prelagat odgovornost na une ki vam niso všeč in vedno zadevo ki je namanj pomembna in o njej razpravljate kot da je največjji problem človeštva.

Zmanjkalo persenov? Čeprav glede na tale tvoj odziv bolj predlagam pregled pri urologu.
 

Lecter

Pripravnik
26. jul 2007
598
0
16
Saj ce organizator rece 40k, potem se itak vedno ve, da je stevilka mocno napihnjena. Tokratni protest ni neka izjema. Mogoce so samo malo bol napihnili kot kdo drug. Je pa res, da ob tako slabi udelezbi kot so jo imeli v soboto, tezko kaj dosti napihujes, ko pa se jih da preprosto prestet.
Ce bi prislo 30k, komot reces tudi 100k. Ce jih pride slabih 10, pa si tezko na 30.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:

Sicer sm pa hotel z mojmu postu samo pokazat kakšne ponavad vi pišete. Boli me [cenzura] kok folka je blo, boli me [cenzura] za sindikate ki so itak neuporabni. Še bolj mi greste pa vi ker nr znate druzga kot kritizirat, prelagat odgovornost na une ki vam niso všeč in vedno zadevo ki je namanj pomembna in o njej razpravljate kot da je največjji problem človeštva.
467716-post_slo.gif