Simobilov ajfon in policija

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
kaj bi imel s tem Si.mobil? Stranka je kupila telefon in ga prodala,.. ko je pokasirala denar je prijavila krajo. zadeva se torej odvijajo med stranko, kupcem ,policijo in sodiščem,.

b

To se mi zdi precej za lase privlečeno, da bi nekdo na ta način dobil iphone nazaj. Potem bom dal še jaz oglas za avto na net, rekel kupcu evo kar daj keš, jutri ti prinesem pogodbo, uletijo mu pa ta plavi, pa mam keš + avto.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
968
113
Obišči stran
Pa je to dejansko možno, če imaš ti kopijo računa? Če si pač zadevo kupil, kupec pa ti je dal še račun? Ne vem no, menda znajo policaji malo razmišljat?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.575
2.424
113
Kaj tole je ta?

https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/1339057/an/0/page/0#1339057

hysterical-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
ksz

Kaj, ko bi oba dobro prebrala prvi post, kjer je mX lepo napisal, da ne gre za krajo?
shocked-1.gif

seveda ne gre za krajo,. če je vse kot piše,.. gre za krivo prijavo,..ki je kazniva,..
b
 

Huggy_Bear

Nippon KogakuFOTOGRAF 08
26. jul 2007
848
0
16
www.renegomolj.com
@Malcom, pri sklepanju naročnine ima prodajalec možnost odkljukati, da oseba telefon/naročnino sklepa pod prisilo. Ker se je velikorat zgodilo, da pride nekdo s punco kao po telefon, je pa v resnici jo v to prisilo (sploh tačrni). Tak so mi povedali.
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Pismo, jaz še v življenju nisem kupil telefona, ne da bi zraven vzel še original račun .. kaj p av primeru uveljavljanja garancije? AL vam vsem dol visi? Res, kje je fora, da ne zahtevate računa za nekaj dni star aparat??
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Ksz.


Tel. je danes bil zaplenjen kot dokazno gradivo.


Naročnina je bila sklenjena z vkradeno osebno. Ko bi barem bil v moji lasti se nebi sekiral, pa ni, prodal sem ga dobremu frendu katerega zaj jahajo plavci. Kaj je oni na S! gledal nevem, bil sem pa zraven ko sma sklepala narocnino, policist je rekel, da bi znal bit prodajalec udelezen. (nemore bit, ker sem prodajno mesto zbral sam; njej pa je tut blo vseeno)


Bol ko za kaj druga se mi gre da sem poti in skrbi nakopal frendu, teh 350 pozabim z lahkoto.



Tatici je ime Ksenija Badzareviæ (na fb sem jo imel kako leto, nikoli ni nic prodajala...) sedaj profil vec ne obstaja imam se nek chat ampak nic uporabnega...

Klici se vrjetno belezijo (to je blo novembra) tako da se jo bo tako ali tako naslo, gre se le za skrbi in poti. Povrhu sem se 500km iz drzave, da osebno nemoram kaj dost pomagat...
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik kripo pravi:
Pismo, jaz še v življenju nisem kupil telefona, ne da bi zraven vzel še original račun .. kaj p av primeru uveljavljanja garancije? AL vam vsem dol visi? Res, kje je fora, da ne zahtevate računa za nekaj dni star aparat??


Zaplenli so telefon kljub racunu, skatli, garanciji, vrecki simobila bla bla.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:bil sem pa zraven ko sma sklepala narocnino, policist je rekel, da bi znal bit prodajalec udelezen. (nemore bit, ker sem prodajno mesto zbral sam; njej pa je tut blo vseeno)
Sigurno? Za sugestijo si že slišal?
wink-1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
[censored] je pač svojo osebno prijavila kot izgubljeno/ukradeno pa je bilo.
 

B81

22. jul 2007
34.542
8.986
113
Ni zanimivo, da gugl ne najde nič o tej punčari, razen te teme tukaj?
Vsak hišni maček ima svoj prostor na netu...
 

Megapixel

Pripravnik
28. sep 2007
976
2
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Ni zanimivo, da gugl ne najde nič o tej punčari, razen te teme tukaj?
Vsak hišni maček ima svoj prostor na netu...

Obstajajo ljudje z bogatim razvejanim socialnim življenjem, a brez zadetkov na Googlu.
Obstajajo ljudje, o katerih najdeš ogromno podatkov, pa živijo le za socialna omrežja in forume.

Ergo... verodostojnost podatkov, ki jih najdeš na spletu je lahko zelo majhna.
 
Nazadnje urejeno:

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:bil sem pa zraven ko sma sklepala narocnino, policist je rekel, da bi znal bit prodajalec udelezen. (nemore bit, ker sem prodajno mesto zbral sam; njej pa je tut blo vseeno)
Sigurno? Za sugestijo si že slišal?
wink-1.gif



Sej nisi resn ne?

V leklerka sma sla ker v mestu ni kje parkirat dzabe.
In ti si edini v Sloveniji, ki ve, da v mestu ni kje parkirat dzabe ?
priden.gif


Že z par ur googlanja lahko še večje "čarovnije" izvedeš.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
@mX

Edinstvena priložnost, da vse svoje kriminalistične in forenzične ideje usmeriš v ta primer, pa ga rešiš pred policijo.