Samsung galaxy alpha

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
No, dajte mi povedat uporabniki Iphona, ali imate kako aplikacijo, kjer vam pokaže, da vas je kdo klical in če se ne oglasite, da vam utripa kaka lučka?
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.256
5.822
113
Citat:
Uporabnik mdragan pravi:
Sam tuki je bilo omenjeno,da na iphonu ne zdrzi cel dan....in niti na samsungu,vsaj na s3 ali s5 ki sem imel oz ima zena.
Po enem letu uporabe,iphone ne steka nic....samsung ja no....

samsungi s serija za razliko od iphona zdržijo do konca dneva, predvsem pa zdržijo ogromno klicev, kar je poslovnim najbolj važno

sicer pa ne mislit, da te podjebavam, ker je meni in firmi na koncu vseeno ali prodamo iphone ali samsunge
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
No, dajte mi povedat uporabniki Iphona, ali imate kako aplikacijo, kjer vam pokaže, da vas je kdo klical in če se ne oglasite, da vam utripa kaka lučka?

ne nimamo lučke..
grims-1.gif
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Drugace spet smo na istem....vsak hvali svoje.
Zame je iphone top in pika....za nekoga drugega je to samsung,za tretjega sony....na zadnje sem bral o tem da je novi passat dalec najboljsi avto....😏....tko,da vsak ima svoj pogled na stvar.
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Citat:
Uporabnik Mr_Wolf pravi:
...kzs

Bil nekako v "podobni" dilemi.
Na koncu vzel Xperia Z3 Compact.

Ja, tudi tega sem uočil. Si zadovoljen? Kakor berem ga kar hvalijo uporabniki. Ali to da je vodoodporen pomeni, da lahko telefoniraš, ko dežuje in mu ne škodi, če ga malo poliješ ali lahko dejansko tud pod vodo ustreliš kako fotko?
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Za morsko vodo ni primeren. Čeprav so na netu posnetki narejni pod gladino morja, a se tak način uporabe odsvetuje. Sladka pa ni problem.
poglej si na youtube, jaz imam sicer tablico Xperia Z2 in je dejansko polno funkiconalna pod vodo, po ekranu lahko drsaš brez problema.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Citat:
Uporabnik Dumber pravi:
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
No, dajte mi povedat uporabniki Iphona, ali imate kako aplikacijo, kjer vam pokaže, da vas je kdo klical in če se ne oglasite, da vam utripa kaka lučka?

ne nimamo lučke..
grims-1.gif

A še zdej jo niso vgradili. WTF
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Verjetno so imena iLED, iInfo, iMissedCall, iIgotSMS in podobni že zasedeni... Brez nekega udarnega imena pa ne morejo stričt ovčk...

#iSuperBrightLEDtoInformYouAboutStatusOfYourPhone
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.125
452
83
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Citat:
Uporabnik Dumber pravi:
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
No, dajte mi povedat uporabniki Iphona, ali imate kako aplikacijo, kjer vam pokaže, da vas je kdo klical in če se ne oglasite, da vam utripa kaka lučka?

ne nimamo lučke..
grims-1.gif

A še zdej jo niso vgradili. WTF
bonk.gif

Mogoč pa vsem ni prioriteta lučka. Js sem mel na N7 ker lepo izklopljeno, na N9 je pa itak ni.
 

lan07

Pripravnik
15. dec 2007
95
2
8
Jaz ga imam, super telefoncek. Zame idealna velikost, tekoce delovanje, izgled pa vrhunski.
Edina slabost, pa je cena!
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Meni i6 (tamali, ne plus) tudi zdrži brez problema dva dni ob zmerni uporabi (twitter, podcasti, run keeper,..., brez igrer). Seveda vse vklopljeno. Pa ima veliko manjšo baterijo od notea.