Kaj izbrati?

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Miikech pravi:
Moja ma s6 in lahko rečem, da je Samsung naredil lep preskok. Popolnoma brez crushanja, vse izjemno gladko. Same pohvale. Pa nisem samsung fan, da se razumemo.

S6 je čez 600 evrov, tale pa dobrih 150 s skoraj enakimi lastnostmi: http://www.everbuying.net/product1113627.html

Žal pa so vsi dobri z ogromnimi zasloni, jaz bi pa kupil enega odličnega z največ 4 inčnim ekranom tega pa žal ni za dobiti nikjer.
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
hvala, ampak so naši poslovno vezani na operaterja, pa .....
LG G3S
Samsung Galaxy J5
Sony XperiaT3
HTC Desire 620G
Samsung Galaxy Grand Prime VE
Asus Zenfone 2 Laser

to je to, tam cenovno... kaj od zgornjega?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.580
2.427
113
Pa kaj že v 5 temo ta šrot limaš.

Pri temu dobiš mogoče en updajt potem pa pozabijo na ta model, pa tko ali tko že glavne firme zajebejo software potem pa taki ne bodo.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik Abeta pravi:
hvala, ampak so naši poslovno vezani na operaterja, pa .....
LG G3S
Samsung Galaxy J5
Sony XperiaT3
HTC Desire 620G
Samsung Galaxy Grand Prime VE
Asus Zenfone 2 Laser

to je to, tam cenovno... kaj od zgornjega?

To si nalimal telefone in fablete. Ti je vseeno, če maš cigl?
smile-1.gif
Verjetno bo Lg še najboljša izbira. Samsunga jaz nebi, htc pa ima mali zaslon in baterijo glede na dimenzije.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik Abeta pravi:
hvala, ampak so naši poslovno vezani na operaterja, pa .....
LG G3S
Samsung Galaxy J5
Sony XperiaT3
HTC Desire 620G
Samsung Galaxy Grand Prime VE
Asus Zenfone 2 Laser

to je to, tam cenovno... kaj od zgornjega?

Asusa!
Ker ima edini 2GB rama in 16GB internega spomina.
Vsi ostali imajo obojega pol manj in s takim telefon lahko samo kličeš. Za kaj več te bo pa bolela glava, ker ti bo zmankovalo prostora in bo delal počasi!!

Pogojno samsung J5, 16GB verzija. Samo rootan (adijo garancija) in očiščen nesnage, pa drug launcher.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Če bi bil direktor pameten, bi skenslal poslovno sodelovanje s kakšnim vsaj trikrat predragim operaterjem, zaposlenim pa namesto šrota raje nabavil kak res dober a še vseeno poceni telefon....
 

zigmar

Pripravnik
22. dec 2008
52
2
8
Pozdravljeni.
Da ne odpiram nove teme.
Sem popoln začetnik kar se tiče pametnih telefonov.Mislim modelov je tolk da enostavno se ne znam odločit kaj bi izbral.Iščem pa tam v rango do 150 evrov.Ker se mi zdi da so tile telefoni,bom rekel požrešni kar se baterije tiče,mi je izhodišče dobra baterija.
Hvala za mnenja.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
če takega z androidom, potem more imeti vsaj 2GB rama in vsaj 16GB internega spomina!
Ostalo pa je bolj sreča. Lahko kupiš premijsko znamko, pa imaš ravno tako lahko težave...
Od novih za tak dnar bo vrjetno potem samo kak kitajc. glede kitajskih telefonov si malo tu preberi http://www.chinatechtest.com/