Samsnug Galaxy Note

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
Kdaj in kje mislite se bo tole dalo kej dobit v Sloveniji, kolikor zastopim nemško jih je preko ebaya že možno dobit... zna kdo dobro nemško oziroma ima informacijo kaj so to zaeni telefoni... ker kolikor je meni znano gre v prodajo šele 1.11 v VB

http://www.ebay.de/itm/Samsung...=item3f0f5be496

In pa seveda mnenje o tem telefonu/ dlančniku- mislite da bo prevelik za telefoniranje, ker drugače se mi zdi kr uporabna žverca... kak dokument v exel pa wordu bi lahko že skoraj kot človek obdeloval
smile-1.gif
... s takim zaslonom, da ne omenjam palčke, ki bo oljašala tipkanje debeloprstnim, kot sem tudi sam.
 

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
S2 je pri meni osebno največja velikost ekrana ki bi še ga kupil. Vse kar je več je samo še tablični računalnik. Nepraktično za eno roko
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.676
1.597
113
grem stavit da bi se ta stavek 1 leto nazaj glasil: (nekaj z 3,5 ekranom) je pri meni osebno največja velikost ekrana ki bi še ga kupil. Vse kar je več je samo še tablični računalnik. Nepraktično za eno roko
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Samo res. Najprej sem se otepal smartphonov kot hudiča, ker da so preveliki. Potem sem imel 3,2" in rekel, da je res maximum. Zdaj imam 4,3" pa me nič ne moti
smile-1.gif
Z večanjem ekranov se tudi tanjšajo in ga v žepu sploh ne čutiš. Manj kot nekdanje cegelčke.
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Dokler se ne vsedeš in imaš občutek, da imaš plato v žepu
grin1.gif


Meni je tale Note čisto prevelik
smirk-1.gif
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
tanjšajo in ga v žepu sploh ne čutiš. Manj kot nekdanje cegelčke
sam za tega Samsunga je treba met pa mejhno "orodje" če ga hočeš v žepu nosit
grims-1.gif


drugač je pa vrhunski telefon, pač povečan SGS II
cool-1.gif

vprašanje samo, kako bo komu odgovarjal v roki, tako se bo tudi odločil za nakup...
wink-1.gif
 

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
Nikoli se nisem otepal 3,5 ekrana :D Se pa otepam vse kar je večjega od S2 mam S1 in možnost da tu pa tam delam z S2 pa je to lih prav vse.
 

Artist

Pripravnik
20. feb 2011
133
0
16
MB
Citat:
Uporabnik Alijen pravi:
Nikoli se nisem otepal 3,5 ekrana :D Se pa otepam vse kar je večjega od S2 mam S1 in možnost da tu pa tam delam z S2 pa je to lih prav vse.

Imam S1 in po velikosti je to nekako maksimum, kar je zame še sprejemljivo. Pa imam res velike roke.... Za vse več pač imam iPad in telefon enostavno ni več uporaben
cheer.gif


nahrung002.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.380
6.551
113
ampak tudi ipad ima premalo resolucijo za kakšno "resno delo", to je igračka.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.380
6.551
113
Citat:
Uporabnik Alijen pravi:
lahko pa tablico ki se ji ne zasuka zaslon :D

že ja, ampak tablice so ponavadi zelo hardwarsko podhranjene, osebno jaz vidim tablice le kot povečan telefon, nič drugega.
 

Artist

Pripravnik
20. feb 2011
133
0
16
MB
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
že ja, ampak tablice so ponavadi zelo hardwarsko podhranjene, osebno jaz vidim tablice le kot povečan telefon, nič drugega.

Zame je tablica predvsem odličen repeater. Medij, preko katerega prenašam pripravljeno gradivo naprej. Ker je moje gradivo pripravljeno predvsem v Office dokumentih, procesor tablice več kot zadostuje. Ali pa odgovarjam na pošto, vendar to na terenu običajno ne počnem. Vso pošto vidim že v mobitelu in če je res nujna, odgovorim takoj, sicer ne.

Mi pa tablet služi tudi v rekreacijo. Kot GPS na jadrnici, kot odlična shramba za vse vrste navodil. Ali pa kot brskljalnik, preko katerega spremljam vreme (Aladin). Praktično mi je v celoti nadomestil rokovnik, v največji meri pa na terenu tudi notebook. Notebook je pravzaprav postal "delovni konj", priprava dokumentov. Glede prenosnosti pa notebook ni prava konkurenca
cheer.gif


nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.380
6.551
113
Verjamem, da komu, tablice popolnoma ustrezajo, meni pač ne, pa ne zato, ker ne bi vedel delati z njimi, ampak ker nimajo moči in visoke resolucije.

Pa da gremo nazaj na temo, če koga moti velikost Note-a, si naj enostavno iz kartona izreže model in vidi, kako mu sede v roko, mislim da neke sile ni, pa stylus je zelo priročen.