Samozavest

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Capl, ko si enkrat na Carici nimaš cajta še na kaj drugega misliti.
wink-1.gif
Ti se kar ženke drži, ki te je navajena.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Sej boš vidu, čez par let, kak ti bo žal za mladim mesom, pa da si s starim cajt zapravljal v letih, ko še maš šanse za mlado junetino
rolleyes-1.gif

stara koka je sam za župo dobra
je pa res, da današnje mlade, ti pa ne bodo gat prale, zokne sortirale in te spodobno hranile, če ti je to prioriteta, se pa res raje stare drži.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Ma daj no, z mladimi je sam križ..najprej jih moraš učit, pa to in ono, pri izkušeni pa stvar sama laufa. Koker sem jih naučil sem jih, zokne pa gate oprat pa nafutrat se sam znam, saj sem še zdaj soldat, za razliko od 99% alter jebachev meni to ni problem. Carice pa res ne bi s temi stvarmi obremenjeval no..
ne-ne-1.gif
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Sicer pa Gatto in Capl, vama manjka nekaj kar mlade dame cenijo še najbolj, ogroooooomno casha..... tako, da vaju še povohale ne bodo, he, he,.....
wink-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Niso vse take sponzoruše, kot si bila ti v mladosti..da te je oplodu tisti, ki je imel prvi bemflna na vasi.
tongue-1.gif
al pa najboljši traktor, kaj vem.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Sicer pa Gatto in Capl, vama manjka nekaj kar mlade dame cenijo še najbolj, ogroooooomno casha..... tako, da vaju še povohale ne bodo, he, he,.....
wink-1.gif
Kar se mene tiče, maš prav in se tega zavedam
frown-1.gif

crazy1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Sej te zastopim , moraš tak pisat.........
frown-1.gif
.......sej bi jst tud......ker zdaj pa sem že skor sigurn zaka jo maš tolk ,,rad,,......
.....pa zaka se js tolk zanjo mečem, čeprav nimam pojma niti kok zgleda, pa čeprav vseskozi vem, da je stara baba......
-moj instink me še ni na napačno pot usmerjal, zato sem prepričan, da me tudi tokrat ne.....mislim da mi je jasno s čim te je prilimala nase
grims-1.gif
naj ti dela še čim dlje v veselje

nisn pa čist 1000% če mam prav in mogoče boš prvi, ki mu bom poslal ZS, ampak ne danes, ker sn že spet pod Šmarnico, -en drug dan bom fprašal......dober, vljudnostno sem odgovarjal že enim parim, prvi pošiljal nekomu ZSja pa še nisem, tak da boš ti moj prvi
hysterical-1.gif

eeee šit , sn se zlagal,.....en Žajfa je bil prvi, ko so ga kr naprej banali, pa sn hotu pomagat kak se na novo registrirat..........
cry12bpy.gif

.....no , tak de ne boš moj prvi
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
No, ti kar pošlji, se boma kaj pametnega zmenla..sliko si pa že videl od Carice, ne sam eno. Ka se zdaj neumnega delaš-ti že veš, zaka se mečes za njo..
tongue-1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.813
113
Citat:
Uporabnik musicfreak pravi:
Da si zadovoljen s svojim življenjem pa rabiš pomoje par dobrih, pozitivno naravnanih prijateljev ki niso zahrbtni (kar je zelo težko najt), s katerimi lahko greš kam (dovolj je tudi dober partner) in pa čimmanj sekiranja o družbi in problemih in uživanja v tem kar ti je pač všeč.

Lepo povedano ( a vseeno ne mešat prijateljev in partnerja!). Tako je...prijatelje, ki si jih lahko izbiraš si izbereš pozitivne. Na splošno negativnim osebkom pa se v loku izogneš. A to nekako vseeno ne spada v samozavest.

Problem naše družbe je predvsem v pretirani samozavesti ljudi...hudo pa manjka samokritike.

Tako da...vsega po malem je najboljša kombinacija.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Capl, na zdravje!
Tkole je, celo mladost nisem mela tolk oboževalcev, kot jih mam zdaj, ko sem "stara butara", kakor si se tako izbrano izrazil.
evil.gif

Zdaj, ko vem, da se še ti mečeš za mano, se lahko grem samozavestno nazaj zapret v omaro za en mesečni ciklus (še ga mam
evil.gif
 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Citat:
Uporabnik musicfreak pravi:
Da si zadovoljen s svojim življenjem pa rabiš pomoje par dobrih, pozitivno naravnanih prijateljev ki niso zahrbtni (kar je zelo težko najt), s katerimi lahko greš kam (dovolj je tudi dober partner) in pa čimmanj sekiranja o družbi in problemih in uživanja v tem kar ti je pač všeč.

Lepo povedano ( a vseeno ne mešat prijateljev in partnerja!). Tako je...prijatelje, ki si jih lahko izbiraš si izbereš pozitivne. Na splošno negativnim osebkom pa se v loku izogneš. A to nekako vseeno ne spada v samozavest.

Problem naše družbe je predvsem v pretirani samozavesti ljudi...hudo pa manjka samokritike.

Tako da...vsega po malem je najboljša kombinacija.

Ne spada direktno pod samozavest, ne oz. pride do tega da posledično vendarle spada. Ko imaš enkrat ob sebi par pozitivnih ljudi, ob katerih se počutiš res sproščeno in svobodno, prideš do tega da ti je vseeno kaj si ostali mislijo o tebi in ti je vseeno za mnenja ostalih in pa nehaš vsiljevat svoja mnenja in se obremenjevat z življenji drugih (kot počne večina na tem forumu recimo). Preko vsega tega pa pride čez čas samozavest. Da to dosežeš so za nekatere dovolj prijatelji, za nekatere pa mogoče samo en partner, ki te spoštuje in s katerim uživaš v družbi.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
mamca mam občutek, da je tvoji slavi na alterju odklenkalo
grin1.gif


cajt je, da na alter pripelješ svojo hčerko, kaj pravš?
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
razumem tvoj namig
wink-1.gif
torej je že med nami... no worries, nobenmu povedal, sam midva veva to.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Niso vse take sponzoruše, kot si bila ti v mladosti..da te je oplodu tisti, ki je imel prvi bemflna na vasi.
tongue-1.gif
al pa najboljši traktor, kaj vem.
Oh, gatto, gatto..... po čem pa ti to sklepaš, da sem sponzuraša?? Jao, jao..... oplojevalca sem sama zbrala, ker je meni tako pasalo, pa ne živim na vasi in tudi bemfenla nimam, če bi bila sponzuraša sedaj ne bi vozila le Renaulta....
Očitno imaš s takšnimi probleme le ti, moje priporočilo, nabavi si starega benfenla, pa se bodo tudi mladičke limale nate, he, he,..... važen da je bmw pleh,.....
evil.gif