quadrocopterji (za zacetnike)

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Koda? popust?
smile-1.gif
 

kkarola

Pripravnik
30. jul 2007
224
0
16
Jaz sem že dal v to smer hobija preveč. Je pa tako da je samo denar limita. Odloči se kaj sploh hočeš od helija.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
A si ze dobil?
smile-1.gif
Nop.
jezen.gif


Zelo odsvetujem nakup na banggood.com. Plačal sem najdražjo hitro pošto (dostava 3-7dni), da bi ja čimhitreje dobil. In po enem mesecu je paket očitno v UK...
13.gif
Istočasno sem naročil še 5 baterij iz hobbyking in sem jih dobil v 2 dneh z navadno pošto (iz EU skladišča).
2010808-posiljka.PNG
 

Priponke

  • 2010808-posiljka.PNG
    2010808-posiljka.PNG
    217,4 KB · Ogledi: 188

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
771
34
28
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
A si ze dobil?
smile-1.gif
Nop.
jezen.gif


Zelo odsvetujem nakup na banggood.com. Plačal sem najdražjo hitro pošto (dostava 3-7dni), da bi ja čimhitreje dobil. In po enem mesecu je paket očitno v UK...
13.gif
Istočasno sem naročil še 5 baterij iz hobbyking in sem jih dobil v 2 dneh z navadno pošto (iz EU skladišča).

Ne pretiravati. Odkar nariočujem iz banggod (več kot 20 paketov) še nikoli nisem bil razočaran. Res je da nikoli ne plačam za poštnino saj označim najpočasnejšo in zastonj. Je res da se čaka vendar je to treba vzeti v zakup.

Da še povej, če ste plačali z paypalom, imate 45 dni časa da odprete dispute (če ne dobite paketa), po pretečenem 45 dnevnevu od plačila, pritožba ni več mogoča in da bi dobili denar nazaj od izgubljene pošilke je skoraj ničen
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Glej imam cca 300 nakupov na ebayu, aliexpressu in na kitajskih sajtih in vedno sem dobil robo v doglednem času.
Če je poslano z navadno pošto je normalno, da bo trajalo 1 mesec, čeprav iz HK ponavadi pride v cca 10dneh.

Če pa oni (banggood) oglašujejo opcijo hitre pošte, ki to ni, samo zato, da ti preplačaš poštnino, je pa to čisti nateg.
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.718
39
48
Iz tracking liste se vidi, da jim nek podatek manjka, če pošiljka potuje iz UK v Belgijo in nazaj. Kontatiraj jih pa vprašaj kaj jih mede.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Banggood tudi meni hodi povprečno 21-45dni, ampak jbg, vzameš v zakup. Načeloma tudi sam raje naročam pri hobbykingu.

Sicer sem sam bolj za helije, ampak velik thumbs up za Wltoys V222. Ga ima kolega, sva že kar nekaj preletela, pa tudi posnet se da kaka malenkost s priloženo kamero. Če dokupiš pa še mehurčke, je pa sploh hec, sploh za kak piknik
grin1.gif


Kar se pa tiče samogradnje, bi pa dodal samo sledeče:
ČE je cilj imet model nekje srednjega razreda (torej, da ni igrača), potem ja. Če je pa želja zabava in v prvi vrsti učenje, se pa pomoje ne splača, ker če vzameš model (recimo, zgoraj omenjeni V222, ki stane 50€) pa recimo še za 15€ rezervnih delov naročiš (kar takoj!
smirk-1.gif
), se za ta denar pomoje ne splača iskat nekih (še) cenejših komponent in se ukvarjat s tem, da bo do skup sploh delovalo. Sploh za nekoga, ki ne ve niti v teoriji, kako stvari delujejo, ker bo izgubil veselje, preden je sploh začel letet.


lp
Peter
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Citat:
Uporabnik Bucko pravi:
Iz tracking liste se vidi, da jim nek podatek manjka, če pošiljka potuje iz UK v Belgijo in nazaj. Kontatiraj jih pa vprašaj kaj jih mede.
So me prejle kontaktirali, da ne vedo kje je paket in da bodo po fotkah začeli iskati paket po skladiščih...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
bemu sunac, tut moj paket, ki je imal plačano hitro dostavo so "izgubil"
frown-1.gif


prvega z zastonj poštnino sem dobil po 30 dneh. vendar je nekaj mankalo.

tega s plačano poštnino pa je bilo najprej rečeno, da ga sploh niso poslal.
pišem danes, pa rečejo, da se je izgubil.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Ja pr mojem tudi od 1.maja dalje ni sledu. Proti koncu tedna jim bom zatežil, da mi vrnejo denar...