Prevara na bolhi nakup Iphone 3g 16 gb - sladkor

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
Bi moral mene videt kako sem se smejal ko sem odprl škatlo
hysterical-1.gif
.
No sedaj mi ni več smešno
 

V_power

Fizikalc
15. sep 2007
1.935
0
36
Ljubljana
rečeš na Bolhi da ti dajo IP
confused-1.gif


ali pač pregleduješ oglase in ko vidiš da prodaja podobno robo rečeš kakšnemu kolegu da naroči kakšen telefon.
ko ti pa ga dostavi pa samo
10.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.165
2.258
113
Ynos res je prepovedano preden plačaš kaj gor trgat, tudi vračat več ne moreš kar tako pa čeprav gor vtrgaš pred poštarjem po tistem ko že plačaš. Lahko greš s poštarjem edino na pošto in se napiši prijava-zapisnik... Skratka napaka je bila edino da ni imel zraven nožeka da bi kar na licu mesta vtrgal in "poštarja" zadržal... To edino.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Napaka je že bila v štartu pričakovat da ti bo kdo prodal nov iPhone 3g 16gb za 350 eur, ko pa novega 8gb ni pod 450 eur na bolhi. Kakorkoli, upam da nekako rešiš to.
zmaga.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
matr eni res nimajo vesti! pa še v oči ti pride pogledat in ti izroči sladkor!!! jest tega nikol ne bi mogu! Sicer pa - tud če bi odprl paket, pa bi videl da je sladkor notr, bi tip sam reku, jest nič ne vem, jest sm sam poštar... in vse kar bi izgubu bi bili € za sladkor in bencin.

Drugač pa če imaš tablico - zihr poznaš koga na policiji, da bi ti zrihtal podatke... pol pa sam deka party, za smetanco na vrhu sadne kupe pa se s kijem po kolenu. Se bo z vsakim korakom spominjal kako je nategoval folk!!!
 

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
meni tudi , ampak po mojem se je itak zlagal, na škatli piše 4020 Prevalje - ampak ulica je pa izmišljena.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.116
113
39
MB
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:
Citat:
Uporabnik Odyssey pravi:
kraj zločina Mb, drugače pa je prodajalec nekje iz Koroške - po naglasu sodeč

Lp
Meni je reko, da je s Prevalj oz. Črne na Koroškem.

meni praviš da sem drag, ko več da bi ti 50€ spusto takoj, tu si pa zaj skor 1 kilo moke kupo za 350, caR
grin1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Odyssey pravi:
meni tudi , ampak po mojem se je itak zlagal, na škatli piše 4020 Prevalje - ampak ulica je pa izmišljena.

Pa ni to en znan nategovalec, ki meče folk na finto že več let? Tudi na alterju je že bilo par tem o njem.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:
Citat:
Uporabnik Odyssey pravi:
kraj zločina Mb, drugače pa je prodajalec nekje iz Koroške - po naglasu sodeč

Lp
Meni je reko, da je s Prevalj oz. Črne na Koroškem.

meni praviš da sem drag, ko več da bi ti 50€ spusto takoj, tu si pa zaj skor 1 kilo moke kupo za 350, caR
grin1.gif

1. Kr tak jaz tud ne kupim, bi pa res bil razkurjen, če bi se dejansko pelal 60km bek, pol pa ugotovil, da je nateg...
2. 400 eur mi je še vedno za malenkost preveč, o kakih 370 pa bi se dalo TAKOJ pogovorit. Ker pa predvidevam, da je to premalo, ker je telefon le nov, pa niti rajše ne pošiljam svoje ponudbe okoli.
wink-1.gif

3. 1Kg sladkorja
grin1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Jaz dobim iz ebaya paket....

Odprem, odstranim en sloj časopisnega papirja pa notr milke......sam WTF, vzamem ven milke pa spodi tisto kar sem kupil v BP stanju.
cheer.gif


Razlog za milke.....poštnina je bla cenej kot sm plaču pa jih je dodal.
aplauz.gif


PS. Tolk dobre milke nism žrl pol kako leto 2 da so končno prišle v milerja v slo.
bonk.gif
 

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
Jaz ti lahko ene dobre cajtnge za pakirat prodam, za povrhu pa še dodam kilo cukra
bonk.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Samo ti je pa par sekund verjetno srce obstalo a?
grin1.gif


Ebay je res zakon, še nikoli nobenega problema. Oz. ko je bil in robe nisem dobil, je paypal posredoval in sem dobil vrnjen denar (model se ni več javil, bil pa je dolgo registriran in dobre ocene imel). Kaj veš kaj se mu je zgodilo, se je poškodoval v kakšni nesreči, denar sem pa le dobil nazaj.
 

B81

22. jul 2007
34.540
8.982
113
Že kaj novega?
Povej, kako boš zrihtal. Bolho si že klical?
 

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
Bolha ne da informacije uporabnikom amapk samo z nalogom pristojnih organov lahko Bolha.com odda podatke določenega uporabnika.

Lp
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.917
5.462
113
Hehe da ti ni bele prodau po pomoti....test it
smile-1.gif


http://www.posta.si/Namizje.aspx?tabid=681 sicer dvomim da bo kj našlo......ampak če operira z nalepkami od pošte pa če ma kompinezon od pošte potem.....al tud drugač dela na pošti al pa koga pozna!

Pr kasiranju bi mogu dobit račun oz dobavnico......ker že to da si mu dau dnar na roke bi ti mogl bit sumljivo! Pjt na poslovno enoto pošte pa pjt do paketne pisarne pa razlož za kaj se gre pa če lah vidš vse zaposlene v paketni dostavi...če druzga ne jih boš vsaj opozoru na tega k nateguje!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.