Pomoč - kje je certifikat na disku?

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Ne. Niti ne bom, samo zato da dokažem očitno.
Ti formatiraj eno tako particijo, ko ima recimo kupe slik gor, pa mi potem povej, koliko jih PhotoRec reši.
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
Kr se tiče Truecrypta je to tvoja paranoja... sam osebno osvetujem to čez ceu disk, ker ko disk dobi bad sectorje rata pri restoru problem......

Kot vedno, paranoiki kriptirajo vse kar leze, obenem pa na imajo v računaliku gajbo backdoorov, keylogerjev in kar je za tipičnega wins userja polno vsega sranja.......

???

Držimo se teme, prosim. - stein
 
Nazadnje uredil moderator:

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
probal z drugim orodjem... dobili nismo nič.........

Ti lahko jest pomagam stem..... Ne rečem, da se ne da dobit nič ven, samo z temi orodji žal ne.... so pa posebna orodja, kateri dobijo praktično vse podatke, sam nam smrtnikom niso na voljo......

drugače pa če je paranoja res huda dd
ali pa še bolje disk uničimo zato namenjenih napravah........

Tole kriptiranje podatkov čez ceu disk je pa nonsens tak, da ni večjega, ko disk začne odletavat mamo lahko velik problem s'temi podatki.......

Paranojiki imajo potem kup drugih malenkosti odprtih, da jim tam security peša 100% uro.
 
Nazadnje urejeno:

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik reality pravi:
pa si že delal restore
formatirane ntfs particije z ext2....... ?
Pravkar.
4 GB particija, NTFS
2 GB fotk
mkfs.ext2
photorec
od 380 slik rešil 350 (vse preverjeno dobre)

Kaj si že stavil?
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
bom probal... tole ti pa ne verjamem... Sicer sem probal z data recovery... bom probal še z photorec..

Drugače pa z dd... kle sem pa 100 procent, da nič ven ne dobiš...
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
- točno tak, nič ne verjemi, ampak sam probaj
zmaga.gif

- ja, zato sem to že na začetku rekel, ker je: majhen, preprost, deluje, naredi točno to, kar rabimo
cheer.gif


Še to: Očitno si zanič recovery program uporabil.
evil.gif