Pohorci in bodeča žica

jest5

Guru
18. avg 2007
25.324
-8.450
113
Citat:
Uporabnik dkivi pravi:

in verjemi da bi bil tiho kot miška,ko bi ti eden od teh mulcev pod nos pomolil svojo policijsko značko
hysterical-1.gif
In kiflc ima kakšno dovoljenje, da poškoduje tujo lastnino?
 

noname1

Zelenc'
1. sep 2009
4
0
1
Steve, pomoje bos ti kr pravi krivec za tole sranje na pohorju! ceprav kot pohodnik na pohorju si me ne zeli srecat, ker ti taki focn stisnem da se skotas po bregu, da te dobim pri dejanju!

[censored], upam, da se sam zapletes v taksno zadevo in visis na njej par dni!
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Ko smo že pri tem. Jaz vedno uporabljam mobilnik z GPS sprejemnikom na katerem laufa Google Maps z vključeno storitvijo Latitude. Nekdo doma ima narejeno enako na svojem mobilniku in lahko praktično ves čas spremlja, kje se nahajam. Če se zvrnem me bodo tudi s pomočjo tega hitreje našli. Zgolj namig za vse, ki preživljajo čas "v divjini" in se s tem hočeš nočeš izpostavljajo tveganjem.
 

grajbos

Fizikalc
23. mar 2009
2.098
0
36
OK, tale bodeča žica je nekoliko preveč, čeprav se zaradi žice ne sekiram preveč...
Ampak ti kreteni zarukani na krosarjih mi pa gredo pošteno na jetra. Hodim po gozdu v okolici Šumika, najprej slišim bobnenje (za auspuh še niso slišali??), čez kakih 15 minut pa pribobni mimo mene kolona 4, 5 kretenov na oranžnih krosarjih.. Razrijejo itak vse, kar vidijo pred sabo, cest se ne držijo...
Naj si gredo rajši svojega tiča podaljšat v bolnico, ne pa da si ga podaljšujejo s tem frajerišenjem in nespoštovanjem do soljudi in narave
evil.gif
 

dkivi

Pripravnik
4. jan 2008
835
0
16
ljubljana
hm in potem naredi nov nick samo za ta post.....resno se sprašujem kako bi ti steva focnil,če si še v VR ne upaš pisati pod svojim nickom,kdorkoli pač že si
hysterical-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.395
113
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
20090831231711_etu0pxqcb13m65.jpg


Citat:
»Dne, 30.8.2009 sem, kot pohodnik na Pohorju v bližini naselja Kordek naletel na grozovito past (bodečo žico) za motoriste in kolesarje, ki po mnenju mnogih kratijo mir v gozdu. Ker me je postavitev in izdelava same pasti dobesedno šokirala sem se odločil zadevo posredovati naprej v medije in za to pristojnim organom.

Več slik.

Tegale je opraskala nekje drugje in je fasal samo po nogah:

070623_5.jpg


Sem malo pogledal po netu in vidim da se to pojavlja tudi drugje po Sloveniji.
bonk.gif

 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik dkivi pravi:
hja očitno coolpowerja matra neznanje,kajti navedel sem lokaciji ki sta strogo varovani in on mi je odgovoril,da naj se noben ne približa njegovemu podaljšku organa
evil.gif

vsekakor mulci ne trzajo če vidijo endurce in sorodne beštje kje na kakem makadamu
wink-1.gif

Ti tvoji mulci so navadi bedniki. Če se že gredo neko vaško policijo, naj gre do lastnika štirikolesnika ali krosa njemu zateži, ne pa da na skrivaj režejo gume
stupid-1.gif
 

dkivi

Pripravnik
4. jan 2008
835
0
16
ljubljana
znani književnik je nekoč izjavil: s primitivci primitivno....
tile o katerih konkretno govorim in sem jih imel ene 5-6 let nazaj,so res imeli muda,2x ali 3x so vpričo lastnikov rezali
pri izviru kamniške bistrice jim je nekoč še kelnar iz koče en konkreten nož posodil,kreteni so namreč kljub opozorilu lepo razrili plac za taborjenje na drugi strani mosta
evil.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.395
113
Citat:
Uporabnik grajbos pravi:
čez kakih 15 minut pa pribobni mimo mene kolona 4, 5 kretenov na oranžnih krosarjih..:

Heeeee KTM-je majo
grin1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.395
113
@dkivi kje se potikaš....prid mal na pokljuko pa mal reda gor nared k se gor grupa 10 motorjev zbere pa po tazadnih gor vozjo......a hint klicanje policije ne pomaga ker je eden izmed motoristov policist na PU Bled tko da so prijave "spregledane"
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Imam stupid vprašanje: očitno mnoge moti hrumenje motorjev ter izpuhi, ki tako grdo uničujejo naše zveličavno okolje. Kaj pa če si nekdo omisli električni motor in rine z njim po hostah? Ne mi reči, da čez par let ne bo kaj takega na trgu. Čisto tih bo, bolj kot upehani planinci, ki z nahrbtniki na ramenih sopihajo med hojo v hrib.
 

grajbos

Fizikalc
23. mar 2009
2.098
0
36
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik grajbos pravi:
čez kakih 15 minut pa pribobni mimo mene kolona 4, 5 kretenov na oranžnih krosarjih..:

Heeeee KTM-je majo
grin1.gif

Mi je popolnoma vseeno kaj imajo, pa makar Tomose...
smile-1.gif


Najhujše je to, da imam večji mir v Magdalenskem parku v MB kot pa sredi Pohorja...
evil.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.395
113
Ne gre tolk za hrumenje ampak (v tem mojem primeru) za to da lah fašm motorista z 140km/h na tazadni gumi direkt v kabino ker prletijo čez tunel v nepregleden ovink sredi katerga se mi previdno vključujemo na cesto!

Pa ok sam sicer nism za TNP kakršen je....ker potem bi blo treba postavt tablo POZOR TNP gibanje na lastno odgovornost ( protesters will be shot at sigh t).....pa 3-4 tablce kaj sploh LAHKO počneš v njem
stupid-1.gif


Ampak da pa eni z ATVjem al pa krosko razrijejo pol hriba pa tud ni lih....
 
Nazadnje urejeno:

grajbos

Fizikalc
23. mar 2009
2.098
0
36
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
Imam stupid vprašanje: očitno mnoge moti hrumenje motorjev ter izpuhi, ki tako grdo uničujejo naše zveličavno okolje. Kaj pa če si nekdo omisli električni motor in rine z njim po hostah? Ne mi reči, da čez par let ne bo kaj takega na trgu. Čisto tih bo, bolj kot upehani planinci, ki z nahrbtniki na ramenih sopihajo med hojo v hrib.

Moti hrup, moti pa tudi sama vožnja, ki zraven vsega uničuje še tisto, kar še ni uničeno.
Pi.zda, prav zanima me reakcija krosaristov, če bi se jaz šel z rukzakom sprehajat po motokeos progi v Orehovi vasi
sprasujem se.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.324
-8.450
113
Citat:
Uporabnik dkivi pravi:
znani književnik je nekoč izjavil: s primitivci primitivno....
tile o katerih konkretno govorim in sem jih imel ene 5-6 let nazaj,so res imeli muda,2x ali 3x so vpričo lastnikov rezali
pri izviru kamniške bistrice jim je nekoč še kelnar iz koče en konkreten nož posodil,kreteni so namreč kljub opozorilu lepo razrili plac za taborjenje na drugi strani mosta
evil.gif
Res zelo upam, da bo čimprej kakšen oškodovani lastnik tudi z vami primitivci obračunal na primitiven način.
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
Imam stupid vprašanje: očitno mnoge moti hrumenje motorjev ter izpuhi, ki tako grdo uničujejo naše zveličavno okolje. Kaj pa če si nekdo omisli električni motor in rine z njim po hostah? Ne mi reči, da čez par let ne bo kaj takega na trgu. Čisto tih bo, bolj kot upehani planinci, ki z nahrbtniki na ramenih sopihajo med hojo v hrib.
Še malo pa bo
 

Madafaka

Fizikalc
18. feb 2009
3.343
0
36
27
Bronx
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
20090831231711_etu0pxqcb13m65.jpg


Citat:
»Dne, 30.8.2009 sem, kot pohodnik na Pohorju v bližini naselja Kordek naletel na grozovito past (bodečo žico) za motoriste in kolesarje, ki po mnenju mnogih kratijo mir v gozdu. Ker me je postavitev in izdelava same pasti dobesedno šokirala sem se odločil zadevo posredovati naprej v medije in za to pristojnim organom.

Več slik.

Tegale je opraskala nekje drugje in je fasal samo po nogah:

070623_5.jpg


Sem malo pogledal po netu in vidim da se to pojavlja tudi drugje po Sloveniji.
bonk.gif
A se teli kolesarji in motoristi po naseljih tudi kar povprek vozijo? Tam bi šele bilo pizdarij, ko je VSE ograjeno.
crazy1.gif
Pa še psi so znotraj ograj zaprti, za adrenalinski dodatek.
Ceste naj se držijo, pa ne bo nobenih dratov.
Tam, kjer poleti pasejo krave, po planinah, je že od nekdaj zagrajeno, tudi z bodečo žico. Jebat ga, pametno je pred brezglavim spustom po xy gmajni prej malo pregledati teren.