Petrol računa uporabo WCjev

FJunky

Pripravnik
11. avg 2012
93
0
6
Ta info od petrola, da gre za brezplacno se vedno drzi. Petrol je dal WC-je v upravljanje drugi firmi (Bolgarski), in mora biti brezplacno.
Ze parkrat so na lastno pest zahtevali placilo, a jim je inspektor ko je prisel, odvzel ves denar, plus se 400eur kazni nabil.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Ne spremljaš teme?

Kaj od tega ti ni razumljivo?

"Pravijo da bo WC do konca leta plačljiv le na 7 avtocestnih bencinskih servisih, kar je 15% BS ob AC Za 0,5 evra pa naj bi dobil dobropis, ki ga lahko koristiš za nakup na Petrolu (ne velja za gorivo). "
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik hooger pravi:
še nikol nisem plačal. Vedno ko začnejo težit glede tega, samo zahtevam račun in je mir
cheer.gif

Tvoja izbira. Jaz tistim medvedkom rad dam, ker (še) verjamem, da gre denar res za ljudi, ki si sicer še posebej težko najdejo službo in sem prepričan, da jim vedenje, da so sami nekaj zaslužili, veliko pomeni.

Drugače pa ni nujno, da je dober servis, če je wc plačljiv. Iz glave mi pride recimo eno hrvaško postajališče pri Okučanih, kjer plačaš pol eur in celo dobiš nekakšno potrdilo. Če si se uspel prebiti skozi cigaretni dim zdolgočasene babe za pultom, si potem celo prišel do enega približka za wc, ampak precej pod nivojem kateregakoli slovenskega postajališča.

Po drugi stran pa je nemški Sanifair takorekoč klinično čist in bi brez problema narezal 10 dek pariške na wc deski. Pa obe - Landzeit in Rosenberger verigi sta zelo ok, v Italiji je pa pač treba hoditi na večje Autogrille in Ristope, manjši znajo biti ciganarija.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Ti Bolgari so antireklama za Petrol. V Grabonošu v smeri proti Ljubljani se moraš skoraj prebijat, da prideš do WC-ja, skoraj vedno jih več visi na vratih ali pred vrati in kadi...
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Saj ne vem (ko berem komentarje), a se noben še ni ustavil kuj za mejo iz Zg proti Lj? Petrolova pumpa, pred vrati v WC je zapora a-la podzemska, v avtomat vržeš 50 centov in ti trikotno veslo omogoči prehod v skret.
stupid-1.gif

Plačal sem 1x, ker me je tok tišalo scat, da nisem mogel prit do prvega grmola ob ograji. Od takrat naprej raje peljem še 20 metrov in se uščim na ograjo
evil.gif
.
Nič ne rečem: če greš na veliko potrebo, uporabiš školjko, papir in kanalizacijo in je plačilo uporabe smiselno, če greš pa na malo potrebo, pa po vseh prej naštetih pripomočkih ni potrebe
grims-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.917
5.462
113
Citat:
Uporabnik Abraham pravi:
Saj ne vem (ko berem komentarje), a se noben še ni ustavil kuj za mejo iz Zg proti Lj? Petrolova pumpa, pred vrati v WC je zapora a-la podzemska, v avtomat vržeš 50 centov in ti trikotno veslo omogoči prehod v skret.
stupid-1.gif

Plačal sem 1x, ker me je tok tišalo scat, da nisem mogel prit do prvega grmola ob ograji. Od takrat naprej raje peljem še 20 metrov in se uščim na ograjo
evil.gif
.

Jaz bi ti naštimal el. pastirja.....da ti mal prostato zmasira
evil.gif


Mi je pa mimo da te tko čudn gledajo če greš ke grede mim njih brez plačila ker te scat ko....
stupid-1.gif
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik Abraham pravi:
Saj ne vem (ko berem komentarje), a se noben še ni ustavil kuj za mejo iz Zg proti Lj? Petrolova pumpa, pred vrati v WC je zapora a-la podzemska, v avtomat vržeš 50 centov in ti trikotno veslo omogoči prehod v skret.
stupid-1.gif

Plačal sem 1x, ker me je tok tišalo scat, da nisem mogel prit do prvega grmola ob ograji. Od takrat naprej raje peljem še 20 metrov in se uščim na ograjo
evil.gif
.

Jaz bi ti naštimal el. pastirja.....da ti mal prostato zmasira
evil.gif
Mi, stari borci, smo vsega hudega vajeni in kakšen kV, dva rukar na tiča ni kakšen poseben dogodek. Že kaj hujšega je skoz daj.
cool-1.gif
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Ma pa res, zakaj bi plačeval za scanje? Ok, usrat se ne moreš glih za drevesom, ampak pišanje.. Meni na kraj pameti ne pride, da plačam za wc. To se mi zdi res ciganerija. Če nisi prašič itak ne umažeš nevemkako, ob tankanju pa jim itak pustiš za min. 50€. Kjer je za scanje treba plačat, se enostavno obrnem in pišam za prvim drevesom.

Jih pa razumem, ob grupi avtobusov, ki spustijo po 200 židov/kitajcev/vstavi poljubne smrduhe je wc v petih minutah totalka usran..
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
"Pravijo da bo WC do konca leta plačljiv le na 7 avtocestnih bencinskih servisih, kar je 15% BS ob AC Za 0,5 evra pa naj bi dobil dobropis, ki ga lahko koristiš za nakup na Petrolu (ne velja za gorivo). "
Kaj pa po koncu leta? Bodo spet zastonj? Bo več plačljivih? Ne vedo še?
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Rok ne umivaš?

Če se ne dotikam kljuk v WC-ju niti ni take potrebe; po rokah pa si ne uriniram; če prav pomislim, bi si moral roke umiti preden(!) ga primem v roke...
Ja, saj to je en zdravnik ali kdo že svetoval. Neki dokumentarec al kaj je že bilo.
smile-1.gif
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
V svici je 1 euro, stem da kupon lahko vnovcis pri blagajni. WC pa cist in disec da bi kar zivel noter.

Problem pri nas je naval ciganaraja iz avtobusov. To so podivjane horde zla.
 

trigga

Fizikalc
24. jul 2007
1.787
0
36
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
Problem pri nas je naval ciganaraja iz avtobusov. To so podivjane horde zla.

zmaga.gif


To je res katastrofa. Nihče ne zadane školjke, nekateri imajo še s pisoarji težave. Okrog umivalnikov pa izgleda, kot da se je zgodil en manjši cunami.
Sem pa opazil, da so wcji čistejši na Petrolovih servisih kot na OMV, kljub turistom.
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Plačevanje je elektronsko, ali kaka fata tam pobira "vstopnino"? Ker v bruslju, ko sem čakal na šekret v vrsti, so eni kar pod tisto avtomatsko zaporo šli čez vrata. Mislim, če oni trije niso plačali, zakaj bi še jaz ... pa sem se še jaz na vse štiri vrgel, ker 50% centov ... potem rajši zunaj ščijem.

V avstriji na primer sem videl, da ena stoji pred vrati pa cvili drejcih ojro ...

Mimo grede .. še povsod kjer sem bil na wcju, kjer se je moglo zanj plačati, je bil wc res tipi topi ... čist ... tam na wcjih ki sobolj kot ne Dixijem podobni, tam pa je katastrofa ... bog ne daj, da te srat pritisne ali še huje ... da te glih tisti hip najbolj dol tira ...
 
Nazadnje urejeno:

Petrol

Petrol d.d.
31. avg 2011
109
22
18
Spoštovani,

družba Petrol je pred kratkim uvedla kavcijski sistem uporabe toaletnih prostorov na bencinskih servisih ob avtocesti. Kot je v drugih evropskih državah to že večletna praksa, smo se tudi pri nas odločili, da uporabnik toaletnih prostorov v protivrednosti 0,50 EUR (kolikor znaša uporabnina) prejme kupon, ki ga lahko unovči na kateremkoli Petrolovem avtocestnem bencinskem servisu v Sloveniji v 60 dneh od prejema za nakup nerezervoarskega blaga (vsi izdelki, razen gorivo). V tem trenutku kavcijski sistem deluje na sedmih avtocestnih bencinskih servisih: Barje Sever, Čatež (počivališče Grič), Obrežje, Lom Sever, Pince, Hrušica Jug in Dul. V prihodnje bomo tovrstnim sistemom opremili le bolj obiskane avtocestne bencinske servise. S kavcijskim sistemom uporabe toaletnih prostorov želimo zagotoviti boljši nadzor nad uporabo toaletnih prostorov ter zagotoviti višji standard čistoče.

Hvala za razumevanje.

Žiga Fišer
Strateško – korporativno komuniciranje
Petrol d.d., Ljubljana
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Kul. Od sedaj naprej na AC tankam na OMV. Če se veliko voziš po AC, se lahko tile centi kar kopičijo.