Novo pri Mobitelu VI.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
zdaj po teh "ultra" popravkih bom menjal iPhona 3 GS za SE GA 628, saj drugo kot za klicanje Mobitel tako ali tako ne bo.
smirk-1.gif
 

igors24

Pripravnik
5. maj 2010
505
0
16
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
o moj bog!! a je mobitel normalen??

jaz imam itak džabest paket in sedaj bom imel 4 eure dražje na mesec + 900mb manj???? a so resni??

sedaj sem klical na mobitelov center in imam 2 opciji:

1. da plačam pogodbeno kazen če želim prekiniti NR (ker imam še 8 mesecev vezave pri njih)
2. da jim vrnem moj telefon, katerega sem kupil v paketi džabest in mi ni treba plačati kazni

WTF??

19 eurov na mesec?? - raje dodam še 1,10 eura in grem na tušmobil, kjer dobim vesolje paket:

Haloo!!! Kako si upajo??

A ni tako, da če se cene paketa spremenijo in da če imaš vezavo še pri mobitelu, da lahko prekineš brez kazni?? Ker so mi v klicnem centru rekli da ni tako in da morem plačat kazen kljub temu, da so povišali cene.

Pa če pri tušmobilu ne vzameš telefona si lahko proti vezavi vzameš 25% popusta na naročnino ..... katerega lahko naknadno kadar koli povoziš z aneksom za telefon brez 'pogodbene kazni'
cheer.gif
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Samo res, če vzameš vesolje (20,10 eura) in popust (25%) plačaš 15 eurov na mesec ampak imaš veliko več zakupljenega kot bivši paket itak džabest
cheer.gif


Jp, sedaj lahko tušmobil izkoristi svoj paket in ga še dodatno promovira
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.458
113
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
Samo res, če vzameš vesolje (20,10 eura) in popust (25%) plačaš 15 eurov na mesec ampak imaš veliko več zakupljenega kot bivši paket itak džabest
cheer.gif


Jp, sedaj lahko tušmobil izkoristi svoj paket in ga še dodatno promovira
Hja, samo dosti teh tuševih zadevščin velja le v njihovem omrežju, ki ga pa še marsikje ni
 

gpc17

Pripravnik
15. dec 2009
71
0
6
LJ
@sylver slaba stran pri tem paketu je ta, da imaš v druga omrežja kot so mobitel,simobil.. samo 210 minut!!! Kaj pa je to ? Zame nič..
Plus tega ma tusmobil tak jajc od omrežja da itak skoraj da nemoreš porabiti vseh 2GB podatkov, ker skoraj vedno vleče EDGE.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
in kaj ima džabest pake kaj več minut v tuja omrežja?? isto ima kot vesolje! torej glede tega sta na istem oba paketa.

kar se omrežja tiče pa sedaj imam že eno naročnino pri tušmobilu t35, kjer je že 1gb prenosa vključen in živim v ljubljani in mi na 3g omrežju vleče kar 2,7mb/s! testirano na mojem iphonu.

ne rečem pa, da ima tušmobil boljše omrežje od mobitela - kar pa itak vsi vemo. ampak za MOJE potrebe je to LUKSUZ paket vesolje
smile-1.gif
 

gpc17

Pripravnik
15. dec 2009
71
0
6
LJ
@sylver ja samo problem je ta da ima mobitel 1000 minut v svoje omrežje.. vem da jih imaš tusmobil vec, vendar se vedno ima vec mojih kolegov mobitel zato meni ne pridejo v poštev samo 210 minut pri tusmobilu v druga omrezja.. sepravi rabim samo minute v mobitel in nič drugega.. Plus net seveda..
Verjamem da 3G v Ljubljani je na nekih koncih Ljubljane, definitivno ne povsod..
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Citat:
Uporabnik gpc17 pravi:
@sylver ja samo problem je ta da ima mobitel 1000 minut v svoje omrežje.. vem da jih imaš tusmobil vec, vendar se vedno ima vec mojih kolegov mobitel zato meni ne pridejo v poštev samo 210 minut pri tusmobilu v druga omrezja.. sepravi rabim samo minute v mobitel in nič drugega.. Plus net seveda..
Verjamem da 3G v Ljubljani je na nekih koncih Ljubljane, definitivno ne povsod..

to kar omenjaš velja v paketu tušmobil vesolje in ne v ostalih paketih pri ostalih paketih recimo 500 minut velja vsa omrežja v sloveniji...tukaj pa j bistvena razlika..
 

igors24

Pripravnik
5. maj 2010
505
0
16
Kar se tiče UMTS pokritosti - kmalu pride UMTS 900, do takrat pa so večja mesta pokrita KLIK EDGE pa za normalno brskanje po netu čisto zadostuje.

Sicer pa dokler boš na maminem jošku
priden.gif
verjamem, da ti je m@ preferenca ... ko človek začne delati za položnice, ki jih producira se stvari obrnejo ...
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
www.mobitel.si pravi:

Ponudbo paketov Povezani smo ves čas prilagajali potrebam uporabnikov - tako smo uvajali nove pakete, dodajali nove vključene količine, ki jih porabniki pogosto ne porabijo v celoti, zato se je koriščenje prenesenih neporabljenih količin precej zmanjšalo. Z mesecem avgustom se bo neporabljena količina storitev v paketih Mini, Osnovni, Opti, Super in Mega Povezani ter paketu Povezani 55 prenehala prenašati v naslednji mesec. To pomeni, da bodo uporabniki storitve (neporabljene količine storitev), ki jih niso porabili v juliju, še prenesli v avgust, neporabljene količine storitev v avgustu pa se ne bodo več prenesle v september.

Pazi to - ukinjajo prenos neporabljenih količin, ker se je poraba slednjih precej zmanjšala. Samo zato.
hysterical-1.gif
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Šalabajzerji eni!! Kako lahko zaradi nekaterih, ki ne porabijo interneta ukinejo VSEM tudi tistim, ki smo ga uporabljali in plačevali zanj?

Se vidi da lezejo navzdol.

igors: kdaj bo UMTS 900 na boljo pri Tušu? k si neki omenjal da bo kmalu, a ni tako da bi že mogl bit?
 

igors24

Pripravnik
5. maj 2010
505
0
16
O UMTS 900 pri tušmobilu in simobilu se je že pisalo pred nekaj dnevi v dnevnem časopisju .... bo ko APEK da
write.gif
 
Nazadnje uredil moderator:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.