Novo pri Mobitelu VI.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Pri Simobilu je tako, da greš do njihovega šaltra, pokažeš račun od Mobitela, davčno in osebno, pa zrihtajo v 5minutah. Jaz sem ravno včeraj prestopil. Verjetno je za druge operaterje isti postopek.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik Speedy pravi:
Sam imam eno vprašanje. Naročil sem Galaxy S pri mobitelu vezan sem še pri drugem operaterju danes sem dobil sms da z 30.7 bo prenos številke, sedaj pa pravijo da bo na telefon potrebno počakati še 2 meseca. Kakšne imam potem opcije?? Če prav razmem v 10 dneh od aneksa moram vzeti telefon, tega telefona pa ne bo. Lahko vzamem kakšen slabši telefon, lahko prekinem vse skupaj, ne morem pa vzeti aneksa in čakati 2 meseca da mi potem dajo telefon?

pa sej ne morš podpisat aneksa, dokler telefona nimaš v roku - ni logike. Aneks boš podpisu šele potem ko boš dubu telefon... Številka se bo dne 30.7. normalno prenesla le da boš cca 2 meseca še brez aneksa
smile-1.gif


Citat:
Uporabnik Poltergeist pravi:
danes grem sklenit novo narocnino k konkurenci. Stevilko prenesem in z mobitelom nocem vec nkikdar opravka. Moram se vseeno na mobitel iti kaj naret al vse pri novem uredim?
nič ne hodiš več na @m... greš direkt na novga operaterja in je to-to. Oni potem v tvojem imenu urejajo prenos in prekinitev pri prejšnjem operaterju...
 

Speedy

Pripravnik
31. jul 2007
724
0
16
37
CENTAR LJ
Če sem prav razumel agenta moram v 10 dneh vzeti mobitel in podpisati aneks od prenosa številke, tega telefona pa ne bo tako da lahko vzamem samo kaj drugega ali pa prekinem in počakam da dobijo telefone.
 

schalko

Pripravnik
4. jan 2008
317
1
18
Velenje
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
Citat:
Uporabnik Speedy pravi:
Sam imam eno vprašanje. Naročil sem Galaxy S pri mobitelu vezan sem še pri drugem operaterju danes sem dobil sms da z 30.7 bo prenos številke, sedaj pa pravijo da bo na telefon potrebno počakati še 2 meseca. Kakšne imam potem opcije?? Če prav razmem v 10 dneh od aneksa moram vzeti telefon, tega telefona pa ne bo. Lahko vzamem kakšen slabši telefon, lahko prekinem vse skupaj, ne morem pa vzeti aneksa in čakati 2 meseca da mi potem dajo telefon?

pa sej ne morš podpisat aneksa, dokler telefona nimaš v roku - ni logike. Aneks boš podpisu šele potem ko boš dubu telefon... Številka se bo dne 30.7. normalno prenesla le da boš cca 2 meseca še brez aneksa
smile-1.gif
Če v osmih dneh po prehodu vzame telefon, mu 3 mesece ni potrebno plačevati naročnine. Verjetno je to mislil...
Smo pa vsi razočarani, ker dobavitelj ne mora prej izdobavit Galaxy S. Menda je povsod po svetu izjemno povpraševanje po njih. Glede na to da ga tudi sam uporabljam, me to niti ne preseneča, ker je super aparat.
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Speedy pravi:
Sam imam eno vprašanje. Naročil sem Galaxy S pri mobitelu vezan sem še pri drugem operaterju danes sem dobil sms da z 30.7 bo prenos številke, sedaj pa pravijo da bo na telefon potrebno počakati še 2 meseca. Kakšne imam potem opcije?? Če prav razmem v 10 dneh od aneksa moram vzeti telefon, tega telefona pa ne bo. Lahko vzamem kakšen slabši telefon, lahko prekinem vse skupaj, ne morem pa vzeti aneksa in čakati 2 meseca da mi potem dajo telefon?

Saj za sklenitev narocniskega razmerja ni nujno,d a se vezes z aneksom. TI lahko uproabljas storitve tudi s kaksnim drugim mobilnikom
smile-1.gif
...

Sicer pa glede Galaxy S. Zaspemali so celo Slovenijo z jumbo plakati, oglasi v revijah,... ...sedja pa mobilnikov ni?
hysterical-1.gif
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik Jest pravi:

Sicer pa glede Galaxy S. Zaspemali so celo Slovenijo z jumbo plakati, oglasi v revijah,... ...sedja pa mobilnikov ni?
hysterical-1.gif

ta je mal bosa ja, kak user k misl da je boga za jajce prjeu bi reku: To je zavajanje potrošnikov, vas bomo dali v časopise, na TV in še kam bla bla bla
smile-1.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Ravno danes dobil info od Mobitela, da se po celem svetu nenormalno dobro prodaja.
 

Speedy

Pripravnik
31. jul 2007
724
0
16
37
CENTAR LJ
Ja tudi meni ni jasno kaj se grejo pri mobitelu, huda akcija, telefonov pa ni, 2 meseca čakanja, lahko pridejo že novi telefoni v tem času, tole je res smešno. Me pa resnično jezi kajti telefon je res HUD
smile-1.gif
Naj bi jih dobili 2000 in so bili vsi takoj razprodani, niso pričakovali takega navala, mislem HALO?? Sam sem 2 meseca še vezan pri drugem operaterju in raje počakam 2 meseca, dobijo telefone in naredim aneks potem.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
mislem da imaš še čas da skenslaš prenos, preveri pri svojem operaterju oziroma pri @m...
 

schalko

Pripravnik
4. jan 2008
317
1
18
Velenje
In sedaj je spet Mobitel kriv, da dobavitelj ne more zagotovit aparatov
bonk.gif

Misliš da bi se šli takšno oglaševalsko akcijo, če bi bilo samo 2000 aparatov naročenih?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik schalko pravi:
In sedaj je spet Mobitel kriv, da dobavitelj ne more zagotovit aparatov
bonk.gif

Misliš da bi se šli takšno oglaševalsko akcijo, če bi bilo samo 2000 aparatov naročenih?

V oglasevalski akciji je pomoje vpleten tudi uvoznik... Samo da bo naslednja posiljka sele cez dva meseca, je kar konkretno dolg dobavni rok
smile-1.gif
...
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik schalko pravi:
In sedaj je spet Mobitel kriv, da dobavitelj ne more zagotovit aparatov
bonk.gif

Misliš da bi se šli takšno oglaševalsko akcijo, če bi bilo samo 2000 aparatov naročenih?

Torej naj uvoznik placa penale, kakrsni so bili v pogodbi dogovorjeni. Najbrz je tega dovolj, da pokrije tako izpad prihoda, kot tudi enako masivno javno opravicilo, kot je bila oglasevalna akcija.

Saj so bili dogovorjeni in ni bilo vse skupaj zmenjeno samo na lepe oci ?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.456
5.451
113
Mogoče pa so jih naročili pri tistem fantu, ki je pobiral avanse za iPhone 4.
crazy1.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Samo za tak kiks bi tist, ki si je to namislil moral letet. Ena največjih oglaševalskih akcij osredotočenih na en sam model, pol pa ga ne moreš dobit oz bi moral čakat 2 meseca (kar je roko na srce v tem primeru ogromno). Ne morem verjet da so šli v takšno akcijo preden so se sploh prepričali o dobavi. Razen če je bila to nuja, da ne bi preveč razočaranih uporabnikov džabesta, ter povezani44 odšlo. Samo roko na srce, za mene bi bil to še razlog več za odhod, če bi o tem razmišljal...
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Mogoče pa so jih naročili pri tistem fantu, ki je pobiral avanse za iPhone 4.
crazy1.gif

Lepa
hysterical-1.gif
Moramo spet povprasati v tisti temi kaksno je stanje ...
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
ksz: novo pri mobitelu je to, da ne pošiljajo več računov v papirnati obliki... Pričakujem 0,6€ cenejšo mesečno naročnino zaradi prihranka pri papirju, kuverti in stroških pošiljanja
smile-1.gif
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Dobro jutro, po dolgem času bom namesto srkanja šampanjca in koktejlov še kaj tu napisal.
Samsung Galaxy S je trenutno najbolj vroč telefon na svetu, če pustimo ob strani iPhone 4. Naročenih je, po mojih informacijah, dovolj, dobavljenih več, kot bi si kdo mislil, povpraševanje pa totalni ekstrem in je skoraj primerljivo s takšnim, ki bi bilo oziroma bo, ko se v trgovinah pojavi iPhone 4. Takšnega uspeha Samsung Galaxy S verjetno ni pričakoval nihče, verjetno tudi sam Samsung ne.
Kljub enormnim proizvodnim zmogljivostim proizvodnja Galaxy S ne more niti pod razno slediti povpraševanju v svetu. Dejstvo je tudi, da je ta telefon v SLO prišel zelo med prvimi državami. Če bi šlo za kakšen drug primer bi ga dočakali morda šele septembra in takrat tudi ne bi bilo problema z dobavami ker bi bili nekje v sivem povprečju tistih trgov, ki takšnega mobilca ne dobijo med prvimi.
V glavnem, aparati bodo še prišli, kdor se je hitro zagrebel se je uvrstil v krog tistih nekaj tisoč ljudi, ki so ga že kupili, ostali pa še pridejo na vrsto malce kasneje. Tudi na iPhone 4 je treba marsikje počakati
wink-1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik Speedy pravi:
Sam imam eno vprašanje. Naročil sem Galaxy S pri mobitelu vezan sem še pri drugem operaterju danes sem dobil sms da z 30.7 bo prenos številke, sedaj pa pravijo da bo na telefon potrebno počakati še 2 meseca. Kakšne imam potem opcije?? Če prav razmem v 10 dneh od aneksa moram vzeti telefon, tega telefona pa ne bo. Lahko vzamem kakšen slabši telefon, lahko prekinem vse skupaj, ne morem pa vzeti aneksa in čakati 2 meseca da mi potem dajo telefon?

Saj za sklenitev narocniskega razmerja ni nujno,d a se vezes z aneksom. TI lahko uproabljas storitve tudi s kaksnim drugim mobilnikom
smile-1.gif
...

Sicer pa glede Galaxy S. Zaspemali so celo Slovenijo z jumbo plakati, oglasi v revijah,... ...sedja pa mobilnikov ni?
hysterical-1.gif

Pa še tisti, ki so, imajo software kot bi šlo za testne primerke in ne za enega najbolj pričakovanih (in najdražjih) aparatov leta. Failed by Samsung.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.