Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #488

1. zahteva za ohranitev stare številke

si želiš obdržati obstoječo številko?
številko lahko preneseš kadarkoli. klikni na povezavo želim obdržati telefonsko številko.

Skratka klikni in postopaj..
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Kupiš bob paket, izpolniš obrazec, ga pošlješ na pp in počakaš da se naredi prenos,..

b
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
na bobovi sim kartici se ti spremeni številka na tvojo,.. starostna omejitev je polnoletnost,..
b
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Hvala za info.

Sicer pa je tole glede prenosa številke na bobovi strani res zelo neintuitivno razloženo. Lahko bi preprosto pisalo:

Želite obdržati staro predplačniško številko?

Ni problema, kupite bob, vnesite številko >tukaj<, izpolnite obrazec ter ga pošljite na <naslov>, nakar bomo v roku treh dni vašo staro številko prenesli na bob.

As simple as that.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
se strinjam da bi se dalo to narediti bolje,..

glede 3 dni pa velja: tri dni od pravilno izpolnjene zahteve in poslanega zahtevka cdbju,..
b
 

TgT

Pripravnik
1. okt 2007
30
0
6
Slov.Konjice
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Če z velikimi napišeš STANJE na tel. št. 4545 bo ok.

Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
iz spletne strani

kje lahko preverim stanje na svojem bob računu? http://www.bob.si/pomoc/pogosta-vprasanja
če želiš preveriti stanje na svojem bob računu, vtipkaj *668# in pritisni tipko za klicanje. lahko pa pokličeš brezplačno 080 680 680. Velja za prepaid bob

Za postpaid pa pošlješ stanje na 4545 in dobiš odgovor,.. obe zadevi potestirani in delujeta,..

b

Meni zadeva ne deluje. Mogoče problem ker je prenešena številka?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik stein pravi:
PS: Prenos podatkov v EU imajo ceneje kot SiMobil SIMPL v Sloveniji
smile-1.gif
Opa, ne več:

SIMPL NA KARTICE
SIMPL NA MESEČNI RAČUN

(so pocenili za faktor 10)
 
Nazadnje urejeno:

frikenej

Pripravnik
19. nov 2010
723
5
18
Ljubljana
Novo pri Bobu. Zgleda jim ne gre tako dobro, da so že začeli promovirati svoj brand preko konkurentov
bonk.gif

Sem mislil da bodo bolj uspešni, glede na pompozen vstop na slovenski trg, ampak glede na to da so zakupili besede konkurentov na Googlu, se mi zdi da je to bolj polomija. Ima kdo kakšne podatke koliko imajo sploh uporabnikov?
1423990-mob.png
 

Priponke

  • 1423990-mob.png
    1423990-mob.png
    80,2 KB · Ogledi: 199

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
Nič posebnega, čisto običajna praksa. Misliš, da BMW ne zakupi keywordov Audi in Mercedes?
smirk-1.gif
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Ta praksa zakupovanja ni nič običajnega, tega je veliko tudi drugod, je pa res zanimivo zakaj so se odločili za takšno strategijo. Ko so lansirali Bob je bil to kar en velik oglaševalski bum, potem je pa precej hitro vse potihnilo, pa nikjer nobenih podatkov kakšna je situacija na tržišču. Sedaj so pa prišli z malo bol direktnimi zadevami oglaševanja tudi na račun konkurenco? Zanimivo bi bilo videt številke, ne verjamem da je stanju tako zelo rožnato?
 

pikoli

Pripravnik
13. avg 2008
73
0
6
borovnica, si ti zaposlen pri bobu? bi lahko pogledal, v čem je težava, namreč, že nekaj dni sem na tel nedosegljiv, kot da bi imel izklopljen mobitel, pa tudi SMSe dobivam z 6-12h zamude.
frown-1.gif
 

pikoli

Pripravnik
13. avg 2008
73
0
6
sm resetiral, pa zdej dela :S Kako pa naj ugotovim, al je mobitel ali omrežje? Namreč, na mobitelu, nisem imel niti ene same težave. hm.
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Citat:
Uporabnik pikoli pravi:
sm resetiral, pa zdej dela :S Kako pa naj ugotovim, al je mobitel ali omrežje? Namreč, na mobitelu, nisem imel niti ene same težave. hm.
V tvojem primeru bo verjetno kar telefon kriv. Drugič ga v takem primeru takoj izključi in vključi pa bo delalo. To se dogaja.
smile-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik pikoli pravi:
borovnica, si ti zaposlen pri bobu? bi lahko pogledal, v čem je težava, namreč, že nekaj dni sem na tel nedosegljiv, kot da bi imel izklopljen mobitel, pa tudi SMSe dobivam z 6-12h zamude.
frown-1.gif

probaj narediti kot so ti svetovali, če pa ne bo šlo pa sporoči na zs ali pa pošlji težavo na info@bob.si,..
b
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sedaj po par mesecih uporabe boba lahko povem naslednje.

Brez pripomb, točno to kar sem pričakoval.

Sedaj imam mesečni račun za klice takšen kot sem prej imel samo naročnino pri monopolistu. Poleg tega, da so klici 4x cenejši.
Računi so 4x manjši kot pri Mobitelu.

Pri uporabi, klicanju pa ni opaziti prav nobenih razlik, vse deluje tako kot mora, tudi v tujini, prenos podatkov normalno.

Edina neslednost, ki sem jo zasledil, je ta, da ko pošlješ fotografijo neposredno na svoj facebook ineternetni naslov (kot mms), se naložijo poleg slike še 3 sličice ponudnika A1. Očitno vse to laufa preko Avstrije.

Vidim, da je bob tudi v tujini
http://www.bob.at/insausland

Slovenija pa ni omenjena
smile-1.gif
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.348
3.440
113
Se vidi da je to paket za gastarbeiterje v Avstriji. Da lahko poceni domov kličejo.
 

Matjaz2

Pripravnik
18. sep 2008
210
0
16
Kako je s predplačniškim paketom pri bob, je potrebno v določenih časovnih obdobjih nekaj naložit na račun, kot npr. pri mobitelu na 3 mesece?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.