Novi Tiguan (2016)

hermann

Guru
19. mar 2014
9.258
5.833
113
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Nisem, primerjam mpc cene. Jokerji v najboljšem primeru nanesejo 3500 eur., kar je manj kot popust pri Tiguanu.

v bistvu sem se norčeval (iz kie, da ne bo pomote)
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
To, da je popolnoma opremljen X-Trail 1.6 dizel s 130ps in kvačkalico pa sploh ne igra vloge a ne.
smile-1.gif


Še vedno mu pa manjka radarski tempomat, full led luči, da se active info displaya in kakšnih asistenčnih sistemov raje niti ne dotaknemo.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Pa kaj za vraga potrebuješ 200 konjev? Tak avto ne bo nikdar v lajfu videl pravega terena... Največ kar bo, bo makedam ali blatni dovoz... Za vožnjo po naših cestah pa tudi 130 KM in 320/360 Nm navora zadostuje...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.380
5.896
113
pri taščici
Ti ne spadas vec v alter sceno.
Ti imas v vsakem naslednjem avtu ki ga kupis manj konjev kot v prejšnjem. Jaz zaenkrat se napredujem
wink-1.gif

Saj vidis trojko primerjajo z tiguanom. Only in alter.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Se bolj trudim da ni osel za volanom. Kar pa za nekatere tule težko rečem
wink-1.gif
...

Enostavno ne potrebujem... Prehiter sem tudi z 75 konji v škatli, brez posebnih naprezanj... Sem pa sprobal samodejno parkiranje... zabavna zadeva...
Pazi to, ko bo naslednji voz verjetno z nišanom na haubi...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.452
9.194
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Ti ne spadas vec v alter sceno.
Ti imas v vsakem naslednjem avtu ki ga kupis manj konjev kot v prejšnjem. Jaz zaenkrat se napredujem
wink-1.gif

Saj vidis trojko primerjajo z tiguanom. Only in alter.

ne, primerjmao kaj dobiš za 38 novo. In 3jka xdrive je neprimerno več avta v vseh pogledih od tiguana.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.683
1.601
113
Citat:
Uporabnik Company pravi:
Z lahkoto bi rekel, na cem so ljudje, ki se zmeraj vozijo limuzinske kante, ko moras sesti prakticno na tla.

Se en, ki je kripl ze dalec pred zacetkom penzije
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Starim prdcem ki kupijo takega tiguana se gre samo za visoko sedenje in jim je BMW zadnja stvar tale nabildan golf pa še pokaže sosedu da ma več kot za golfa pa še mal gozdarja je v njem.
grin1.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.683
1.601
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Ti ne spadas vec v alter sceno.
Ti imas v vsakem naslednjem avtu ki ga kupis manj konjev kot v prejšnjem. Jaz zaenkrat se napredujem
wink-1.gif

Saj vidis trojko primerjajo z tiguanom. Only in alter.

Ves kaj je meni zanimivo? Ko nekdo s 25k posti, ki ima o res cisto vsem na tem svetu neko mnenje, katerega mora delit z ostalimi, govori o alter sceni in only in alter ipd
aplauz.gif
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.413
5.443
113
Citat:
Uporabnik Company pravi:
Izhodiscna cena takega BMW je 42.000 EUR, ce je dobil 10 % popusta, je cena priblizno taka. Hudo veliko vec ga BMW ne daje, razen ce je kaksna posebna kategorija ljudi (zdravniki, duhovniki, ...)....
in koliko tile dobijo še zraven? renault je svojčas imel posebne popuste za novinarje, samo ne vem če še...
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.391
1.010
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Citat:
Uporabnik Company pravi:
Z lahkoto bi rekel, na cem so ljudje, ki se zmeraj vozijo limuzinske kante, ko moras sesti prakticno na tla.

Se en, ki je kripl ze dalec pred zacetkom penzije

Ne vem no, ampak a si se kdaj peljal s SUVov, kombijem, lamborđinijem, tovornjakom,..?
Vsak je za svoj namen in ni tu nobene veze al si kripl al nisi.

Zakaj že poštarji nimajo ferarija za od vrat do vrat? (pustiva ceno) Ja sila nepraktično je je vsakih 20 metrov kobacat iz in v tak avto.

In ne vem kaj vam tu gor ni jasno. Tudi meni je recimo dosti bolje se vsedit/vstat v višji avto.
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
še en dvometraš tu, ki ne pogleda več nizkega avta ... čez dve leti so v paci tiguan, touran, santa fe in tucson, kaki s-max, zafira ipd ... tudi novi espace. bomo vidli kolko bo izbire in dnarja ... v nizki avto pa ne sedam več ... 4križinapuklu.press
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.697
3.580
113
Eh bolj je težava v tem, da marsikdo od teh, ki kupujejo visoke avte da bi lažje vstopali in izstopali šele po nakupu ugotovi da se zdaj vozi 3x dražje in 5x slabše, skratka za en qrc. In je lahko tiguan/touran 50 jurjev pa se ne bo nikdar peljal kot golf za 20k.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.683
1.601
113
Za enoprostorce ne recen, imajo svoj namen. Ampak namen teh napihnjenih kant pa ne razumem. Ocitno je to res trzna nisa za penzioniste in penzioniste po duši
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.380
5.896
113
pri taščici
Dajte tiguanu x1 ali x3 ob bok ne pa trojke. Lepo vas prosim.
bonk.gif

Oziroma dajte trojki ob bok jetto, golfa, passat je itak najbrz vecji od trojke....
confused-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.369
231
63
Kras
www.mtl.si
Cakam dan, ko bo nekdo Up-a postavil ob bok trojki.
evil.gif

Glede na tole nakladanje ocitno ne bo treba dolgo cakati.
In seveda bo trojka cenejsa.
grin1.gif


Sicer E90, letnik 2006, s pol milijona km, ampak koga brigajo podrobnosti...

Ocitno vrocina ze tolce v glavo. Eh...
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Citat:
Uporabnik Company pravi:
Z lahkoto bi rekel, na cem so ljudje, ki se zmeraj vozijo limuzinske kante, ko moras sesti prakticno na tla.

Se en, ki je kripl ze dalec pred zacetkom penzije

Bols bit tak kripl, kot mentalni, ki ne razume, da so ljudje pac razlicni in da marsikdo, ki poskusi visji avto, ne gre vec nazaj. Moje tekst je bil pac citat nekoga prej, ki je podobno napisal za visje avte.
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
jaz napihnjene kante ne rabim, mi je dost berlingo, samo kaj, ko nima dobrega avtomatika ...
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.173
1.175
113
Sem že velik tega vozil in imel od katrc, alfe, vektre, lagun, kangoo, Espaca, x-traila, x3, A6, Q5, res pa nisem kakega X5, q7.
Pa bi takole opisal, katrca je zakon, kot motor na 4 kolesih in nagiba se v kontra stran, mladost je norost.
Alfa nizka strupena, se je skor ne da počas peljat.
Vektra in lagune en dolgčas od avta, ne slabo ampak ni to to, leno...
Espace kr zanimiv avto, je čipiran kr dobr šel, presenetljivo tud po ovinkih.
X-trail se mi je po vožnji bol dopadel kot X3 se pa vidi da je bolj za majhne ljudi japončke umerjen, oba pa se skrijeta pred Q5 po vseh lastnostih.
Še danes mi je pa A6 žal ker sem ga prodal, čeprav je imel že 300.000, to pa je bil top, čipiran s 6 cilindrov, prava poezija v vožnji, taki al pa drugačni edino usneni fotelji so bili za mojo rit preveliki pa drsiš po njih ko se čez ovinke voziš.

Za avto bi kljub letom izbral spet limuzino ali karavan A6 pred vsemi ostalimi, enostavno ti hibridi po obliki niso to za kar se predstavljajo,