mobisvet

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
678
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Dekster pravi:
Citat:
Uporabnik Morphey pravi:
... Ko sem še delal v trgovini, je en tipson kupil črno kartušo za tiskalnik, naslednji dan pa prletel nazaj, ker mu kartuša ni hotela barvno tiskati. Tipson je vložil tožbo proti nam in dobavitelju. Budalo pa tako.

Budala bi izpadel samo če tega nebi storil
wink-1.gif
, v primeru, da ni bilo ponujene druge rešitve, katere mu pripadajo po zakonu o varstvo potrošnikov.

Dokler je bilo 100% plačano, ima vso pravico, zahtevati 100% stvar. Pa naj bo to kartuša, mobilna storitev ali pa mobilni telefon.

Je pa tudi res, da obstajajo določeni pacijenti, katerim nikoli ni nič prav, vendar so še zmeraj kupci
grims-1.gif
.

Lp.

Pa si prebral tocno, kaj je napisal? Da je tip kupil črno kartušu in jamral, ker mu ne printa barvno...
evil.gif
 

mobisvet

Zelenc'
22. jan 2010
21
0
1
Hvala MViperju,GSMobilu,askotu,Jabe,Tenforest,jtfc,Dare1,OldSkul,Nejc1011,borce,Zorroslav,Semantique,kelih,sole,Supergirl,MiHa88,Nobody,AutoFun,Chimay,nidan,Morphey,tado za vaše pohvale,bomo se trudili še naprej,žal vsi z nami ne morejo biti zadovoljni,se pa trudimo da jih je čim več,lp
cool-1.gif
 

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
Tudi jaz sem kupil telefon pri vas in vas lahko samo pohvalim. Telefon sem dobil hitro in brez napak. Kar tako napreej
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Jaz folka ki nima vsaj 100 postov ali neke zgodovine na forumu sploh ne jemljem resno, lahko je nelojalna konkurenca ali kakšna druga zafrkancija.
 

anixty

Zelenc'
19. jan 2010
9
0
1
Mobisvet: se ne prerekam, samo napisala svoje mnenje, vi ste se po telefonu odzavi "kaj vas blatim po forumih"...res je, da je bila zadeva odprta za to stvar, ampak je med nekaterimi posti poleg odgovorov neposredno odprti temi tudi nekaj opisov negativnih in pozitivnih izkušenj z vami...tako, da ja malo se motite v zgoraj napisanem...res je da je bilo pri dobavi telefona vse ok, v roku itd....prva komplikacija je nastopila pri prvi vključitvi gsm, ko je v mobitelu bila fixno shranjena telefonska stevilka hotline Nina s klicno številko Nemčije, dobila sem nejasno razlago z vaše strani...druga komplikacija, pa malo več kot po enem letu, ko se je telefon popolnoma sesul... zelo rada bi po 4mesecih dobila nazaj gsm in zaključila to razpravo z vami po forumu in tudi drugih komunikacijskih poteh...

lp
 

nidan

Pripravnik
2. feb 2008
449
0
16
Citat:
Uporabnik anixty pravi:
Mobisvet: se ne prerekam, samo napisala svoje mnenje, vi ste se po telefonu odzavi "kaj vas blatim po forumih"...res je, da je bila zadeva odprta za to stvar, ampak je med nekaterimi posti poleg odgovorov neposredno odprti temi tudi nekaj opisov negativnih in pozitivnih izkušenj z vami...tako, da ja malo se motite v zgoraj napisanem...res je da je bilo pri dobavi telefona vse ok, v roku itd....prva komplikacija je nastopila pri prvi vključitvi gsm, ko je v mobitelu bila fixno shranjena telefonska stevilka hotline Nina s klicno številko Nemčije, dobila sem nejasno razlago z vaše strani...druga komplikacija, pa malo več kot po enem letu, ko se je telefon popolnoma sesul... zelo rada bi po 4mesecih dobila nazaj gsm in zaključila to razpravo z vami po forumu in tudi drugih komunikacijskih poteh...

lp

Mater si dolgocajtna, a pri svojem tipu moraš bit tiho, če ga sploh maš, se nebi čudil, da si samska, ko pa si dolgocajtna ko .....
write.gif
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
Mobisvet lahko samo pohvalim! Konec 2008 sem zase in punco kupil dva Sony Ericsson Xperia X1. Pri moji X1 sem jeseni 2009 opazil, da mi je počilo ohišje (težava prvih X1). Telefon sem oddal v njihovi poslovalnici in po treh tednih sem dobil popravljen telefon nazaj (garancijsko propravilo). Vse brez težav, skratka profesionalen odnos do kupca. Tudi v prihodnje mislim pri njih kupovati telefone, saj imajo konkurenčne cene, ni vezave...
Verjamem pa, da se nekateri vse prehitro začnete razburjat in žalit vse po spisku in ne razumete, da lepa beseda veliko bolj pomaga, kot grožnje z odvetniki, kriminalisti, trodelnimi omarami ipd.

ps: slovenski uvoznik SE mi je sporočil, da oni poškodb na ohišju ne bi priznali in bi moral plačat 100€ za novo ohišje, tudi v primeru, da bi bil telefon kupljen v SLO
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
1.A daš noter samo SIM od Mobitela npr, pa ni težav, ali kako.
2.Pa zakaj ne kupite pri operaterju, če je ceneje?
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Ad2 - zato ker ne maram biti vezan na operaterja (2 leti) in ne maram imeti zaklenjenega aparata (SiMobil)
 

Semantique

Pripravnik
17. mar 2008
783
0
16
Kupil sem en telefon pri mobisvetu in zaenkrat moram priznati da ni bilo težav. Sicer se je na Nokii E51 pokvarila slušalke, but I guess it happens.
 

repetitor

Zelenc'
2. mar 2010
2
0
1
Mene pa zanima koliko je stopenj naročila? Telefon čakam že dva dni, pa je status prišel iz naročilo sprejeto v aparat predan v pakiranje.
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.161
4
38
Maribor
Dva dni že čakaš? O maj gad...
bonk.gif
To je treba prijaviti na inšpektorat.

Citat:
XX KOSOV NA ZALOGI - navedeni rok velja za izdelke, ki so na voljo, da jih lahko najkasneje v roku 1 - 3 delovne dni oddamo dostavni službi, ki vam jih bo dostavila.

0 KOSOV NA ZALOGI - navedeni rok velja za izdelke, ki trenutno niso na voljo in je njihova dobava predvidena v prihajajočih dneh.
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.161
4
38
Maribor
Kolk sem jaz kdaj naročal iz spletnih trgovin, sem vedno čakal nekje 3 do 5 dni, oz. še dlje, če je bil v mes vikend. Če te zanima kaj več glede tvojega naročila, bi bilo mogoče bolje, če pokličeš na mobisvet in ti bo lahko natančno povedal, kdaj boš paket prejel.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.383
9.821
113
kod Džej-Zija
Verjetno ni tvoje naročilo edino naročilo, ki ga morajo sprocesirati. In verjetno imajo sistem FIFO (first in first out), da torej izvajajo naročila po vrstnem redu, kar pomeni, da tvoje naročilo obdelajo, ko pride na vrsto. Če je naročil veliko in osebja malo, pač traja kakšen dan ali dva, da prideš na vrsto. Nikakor pa ne moreš pričakovat, da boš robo dobil že naslednji dan.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
ksz

Tudi na Mimovrste jim piše "do 10 dni" pa izdelkov sploh nimajo na zlogi. To majo zato napisano, da pač polažejo, da je možnost dobave in uporabniku ob naročilu sporočijo kako je stanje.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
ksz

Tudi na Mimovrste jim piše "do 10 dni" pa izdelkov sploh nimajo na zlogi. To majo zato napisano, da pač polažejo, da je možnost dobave in uporabniku ob naročilu sporočijo kako je stanje.
No ja, na Mimovrste dostikrat niti nimajo zaloge v svojem skladišču, tko da...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.