mobisvet

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.210
2.297
113
Ja saj.. servis pa je zato trajal tako "dolgo" ker so telefoni iz tujine in je treba vse tja pošiljat/vozit. Ampak marsikdo je tudi na Svemi ali Telerayu čakal po 3 tedne ali mesec dni...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.750
1.655
113
to da je servis v tujini nima sploh nobene veze. hp recimo ni imel servisa v slo za moj dlančnik in je le-ta prepotoval pol evrope za popravilo, ki je bilo hitrejše od naših lokalnik šalabajzerjev
smirk-1.gif
.
včasih se mi prav zdi da naši popravijo stvar, fuknejo v predal, nastavijo opomnik na 45. dan, pol pa pošlejo
 

anixty

Zelenc'
19. jan 2010
9
0
1
Kupila motorolo V8 luxury, po 1 letu se mi je popolnoma sesula, sumim na ponaredek.... poslala sem jo nazaj v mobisvet na popravilo in sem 4 mesece cakala na kakrsen koli odgovor, med tem se velikokrat poklicala, vendar je bil g. Aleš zelo aroganten (po 2 mesecih sem poklicala in vprašala, če so sploh mobitel vzeli v roke in ga pregledali, odgovor g. Aleša je bil, če imam mogoče spolne težave in da ga je vzel v roke... in še veliko podobnih odgovorov in opazk)...

nikakor ne priporočam nakupa mobitela pri MOBISVETU!!!
 

anixty

Zelenc'
19. jan 2010
9
0
1
p.s. Pozabila dopisat, ko sem se obrnila po nasvet na policijo oz. kriminaliste so se stvari po 4 mesecih premaknile, na telefon pa se vedno cakam, naj bi bil v roku 1 tedna..
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Od trgovine Mobisvet sem kupil že precej aparatov in vedno je bilo vse ok. Z enim aparatom sem imel težave in je bil zamenjan z novim po 45 dneh. Pravkar pa pišem naročilo za en aparat
smile-1.gif
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
29
48
Moj bruder si je tam kupo HTC Tattoo-ja, ko jih pri SLO operaterjih še sploh ni blo v prodaji. Tja sma šla v petek in ker ga niso meli na zalogi, so ga naročli in v torek ga je bruder že šel iskat.

S telefonom pa do zdaj še ni mel problemov v dveh mesecih odkar ga ima.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.210
2.297
113
Muca ti si resno bolana! Idi ajat!
smile-1.gif
Obrnila si se na kriminaliste? Pa ti sploh veš čemu služijo kriminalisti ter kakšna je opredelitev pojma "kriminal"? Za takšne težave in rešitve so v Republiki Sloveniji zadolžene inšpekcijske službe... bimek babji.

Drugače pa ja, imaš prav zna bit tip res aroganten ampak do sedaj smo še vedno vse pozitivno rešili. Se pa strinjam da odnos ni vedno vrhunski ampak navsezadnje kupujem aparat in ne odnosa...

Lp
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
Lahko se pridružim tvojemu mnenju!
Sem imel podobne izkušnje.
Arogantnost pa je pri tem gospodiču na višku!
stupid-1.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Muca ti si resno bolana! Idi ajat!
smile-1.gif
Obrnila si se na kriminaliste? Pa ti sploh veš čemu služijo kriminalisti ter kakšna je opredelitev pojma "kriminal"? Za takšne težave in rešitve so v Republiki Sloveniji zadolžene inšpekcijske službe... bimek babji.

Drugače pa ja, imaš prav zna bit tip res aroganten ampak do sedaj smo še vedno vse pozitivno rešili. Se pa strinjam da odnos ni vedno vrhunski ampak navsezadnje kupujem aparat in ne odnosa...

Lp

Ni res, če ji neupravičeno (po njenem mnenju) 4 mesece ne vrne telefona, je to zrelo za policijo in prijavo. Če je poleg tega še osoren, nesramen in zadirčen, še toliko bolj, saj to še bolj potrjuje sum na kaznivo dejanje odtujitve (zatajitve). Zna imeti resne sitnosti.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.210
2.297
113
Ni res Miči, nikjer ne piše da je človek telefon odtujil in da ga noče vrnit, kolikor jaz zadevo dojemam telefon samo ni popravljen v tem roku. Torej če ti kaj ne paše so za to pristojne službe. Prijava na policijo v primeru če ti telefona ne bi hotel vrnit, verjamem pa da lahko pokvarjen telefon dobi v vsakem trenutku nazaj. Imam prav? In to nima s kriminalisti nič... Bodi no pameten da se ti ne bodo ovce smejale, sem mislil da si bolj pametn človek
smile-1.gif


Greva počasi, telefon ni bil popravljen v zakonskem roku in zato lahko zahteva novega, imam prav? Gre to približno nekako tako? Torej če noče dat novega lahko poseže po pristojnih službah katera pa policija zagotovo ni.
 
Nazadnje urejeno:

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.210
2.297
113
Verjemi da ni tako. Preberi še enkrat kaj sem napisal, nihče ji ni rekel da telefona ne more dobit nazaj, ni pa še popravljen. Torej naj zahteva novega ali vračilo kupnine, če ji ne bo ugodil pa tako kot sem napisal, policija nima nič s tem.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.210
2.297
113
Torej kako bi se po tvojem mnenju glasila ovadba zopet Mobisvet? Rad bi ovadil to pa to podjetje ker mi v 4 mesecih ni popravilo GSM aparata?
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
KSZ

Še moj komentar na mobisvet:
Telefon je bil dan na pošto isti dan kot je bil naročen in plačan, s telefonom do sedaj tudi ni bilo nobenih težav, tako, da kar se tega tiče so v redu.

Zakompliciralo se je, ker sem vzel račun na firmo, vendar je bil račun nepopoln - manjkali so njihovi podatki, tako, da je bil račun z računovodskega stališča popolnoma neuporaben.... Sem klical, pa ni bilo novega (pravilnega) računa nikoli...
 

nidan

Pripravnik
2. feb 2008
449
0
16
Ja poznam, dečko je v redu, prijazna beseda dobro dene, je pa tako, da je za kakšno stvar treba malo zagnjavit. Če bi vstrajal bi sigurno dobil račun brez napak..............
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Torej kako bi se po tvojem mnenju glasila ovadba zopet Mobisvet? Rad bi ovadil to pa to podjetje ker mi v 4 mesecih ni popravilo GSM aparata?

Dihaj dihaj. Brez skrbi, z mojim intelektom je vse BP, vseeno hvala za skrb.

Citat:
poslala sem jo nazaj v mobisvet na popravilo in sem 4 mesece cakala na kakrsen koli odgovor, med tem se velikokrat poklicala , vendar je bil g. Aleš zelo aroganten



Sorry, utemeljeno lahko sumijo na poizkus zatajitve. Iz kakšnega vzroka je pa druga stvar.
 
Nazadnje urejeno:

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.210
2.297
113
Njet
smile-1.gif
Ne bova prišla skupaj, čakala je, klicala je ampak zadeva je bila na servisu in se reševala. Nikjer ne vidim da piše da je zahtevala kupnino ali nov aparat ali da ji ga nočejo vrniti? Torej?
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Njet
smile-1.gif
Ne bova prišla skupaj, čakala je, klicala je ampak zadeva je bila na servisu in se reševala. Nikjer ne vidim da piše da je zahtevala kupnino ali nov aparat ali da ji ga nočejo vrniti? Torej?
Izgovori in prelaganje.

Saj sploh ni štos v tem ali na koncu spišejo ovadbo ali ne, bistveno, da ga malo podrezajo.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.210
2.297
113
Ja ampak ta dva pojma ki si ju naštel nista kaznivo dejanje. Punca mora iskat pomoč na drugih instituacijah, res težko verjamem da se je kak policist tam zaradi takšne zadeve ustavil! Drugo bi bilo če bi se začeli tam sprenevedat da ne vedo za kak gsm gre itd... V kolikor pa je telefon "na servisu" pa ga lahko inšpekcijsko preganja kjer ima tudi zakonsko podlago za to (nevem koliko dni 45?). Mislim da je punca napačno postopala v vsej zadevi, nič drugega ni narobe.
 

mobisvet

Zelenc'
22. jan 2010
21
0
1
Nimam navade pisat na forumih,ampak bom naredil izjemo,saj se blati moje ime.Vsaka medalja ima dve plati,tvoj kolega je res kupil aparat pri nas,nam ga tudi vrnil,ampak je na žalost poškodoval rob ekrana(imamo tudi slike,če jih kdo potrebuje mu jih z veseljem pošljem na email),mi kot prodajalna mu poškodovanega aparata definitivno ne moremo vzet nazaj,niti mu ne bi poslali poškodovanga,saj bi s tem naredili stroške sami sebi,ker bi še slepec videl ,da je poškodovan in bi nam ga vrnil.Pred oddajo tudi mi vsak aparat pregledamo,saj lahko pride do poškodb med transportom.Glede grdih besed pa naj ti prijatelj pove kaj vse je izgovoril preden je počil dol slušalko,namig(začne se z ODJ.... ,PIČ.. TI MA...,...............................................................).
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.