Low budget HP prenosniki

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Kaj ves? Da miljoni serverjev tecejo na zastonj osih? Se zavedas kasno neumnost si napisu?
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.205
679
113
ti si se zapiču v web serverje, jst ne. jst govorim samo o tem, da če že plačam, naj mi vsaj dajo delujoč SW, ne pol izdelek. To kar pinujajo je kvečjem naročnina na update, podpora,.. OSji so pa ponavadi "zastonj". Enaka je tvoja izjava: Cisco za 2jurja je kvečjem za kakšen SMB". Kakšen SMB ? slovenski z 50 userji al ameriški z 500. Sicer ne vem ti kje kupiješ opremo, ampak najbrž je tam Cisco med low budget, al si pa prodajalec pa so te opral tko k Roberta.

Sicer pa, prezežko je vse napisat, ker to je alter, in tukaj pač nikoli noben nima prav, niti narobe na koncu.
uf-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
A te še malo pogrejem?
Linux=je grupa građana in nič več (in vsa odprtokodnost v povezavi z njim). Ko naletiš naproblem v free odprtokodnem svetu (zastonjskem) imaš rešitev v stilu 100 baba 200 sisa (kot na Alterju
cool-1.gif
).
Ko pa se spraviš v svet zaresnih odprtokodnih zadev je pa podpora pošteno ovrednotena in plačana. Marsikdaj hudo dražje kot pri opljuvanem MSju. Samo da se tega zavedajo samo tisti, katerim core-business teče na RHjih, SuSE (ponavadi Oracle).
Ne morem sicer soditi kako si ti pozicioniran, domnevam pa, glede na tvojeizpade, da nekje evangeliraš odprtokodne rešitve, pa ne prav uspešno oz.se giblješ v SoHo in SMB segmentu rešitev in strank.
Pa da ne bo pomote. Jaz se z Office zbirkami ne ukvarjam.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

če se vrnemo k temi, gori je en napisal da za 100 eur dobi primerljiv 5 let star notebook

link,kje?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Prvi je 14,1"...160gb disk... niti ptibližno + prestaro, verjetno znucano in zguncano

Drugi niti približno
smile-1.gif


Sem pa par mesecev nazaj za 200 EUR nabavil enega zlo podobnega Lenovo, star par mesecev, se je mudilo s prodajo.
Brezhiben z računom.

Tako, da če je sreča maš za 200 enakega.
 

Podobne teme