kvaliteten mobilni telefon

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik branci pravi:
Zakaj mi pa pol nokie ni ratalo unicit?

Izgleda je zate Nokia svetinja... In jo bolj pazis.... Samsunge pa sovrazis in jih ze zato zanalasc meces po tleh ... Tisti drugi, ki so vmes pa so se kar OK...
wink-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik branci pravi:
Zaenkrat sem imel samo novega v rokah, 5 se se pa ne,

hudic je ce v zivljenju delas kaj drugega kot da si pa samo v pisarni in pa za racunalnikom, ze sluzbo imam taksno da sem vecktat v prahu, pa na lojtrah, kolikokrat potegnem telefon iz zepa in je cel moker od svica, pa recimo ko vozimo hard enduro ko si cel moker in blatn, dezja ze pa cel mesec ni bilo, pa na motorju imam nosilec ker ga uporabljam kot navigacijo, in te ploha dobi nekje v dolomitah ali alpah ko se nimas kam skrit, kje so se pol zimski sporti...
Nokie so te zadeve kar dobro prezivele saj ne recem da je brez
Poskodb, ampak pocen ni pa nikjer.

Sicer pa nevem zakaj sploh o tem razpravljamo, prosil sem za predloge telefonov ki so malo bol vzdrzljivo narejeni in trenutno sem dobil samo en predlog, pa se ze 3 strani napisane o tem, tores sony z compakt se kaj drugega v tem rangu?
Najbolje bi bilo ce bi dobil telefon ranga i-phone 6 ali nexusa 6p ki bi bil v rangu izdelave sony compact-ta pa da bi bil manjsi,manjsi pa zato ker bi bil verjetno manj obcutljiv

iPhone 5 SE je zadnji model, ki je izsel spomladi... "Taveliki" so ze skoraj eno leto stari... In iPhone SE je ravno, kar si na koncu napisal... iPhone 6s v manjsem ohisju... Je pa dalec od tega, da bi zdrzal to, kar ti pises (voda, dez, blato, svic,....) za tako uporabo je Nokia najbolj primerna.... Pa ne zato, ker bi bila bolj vzdrzljiva... Ampak zato ker so poceni
wink-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.372
5.884
113
pri taščici
Pa saj kot gledam, se dajo tudi vgrajene baterije menjat. Ne tako enostavno kot nevgrajene, ni pa noben bavbav. Gledal sem za 5x
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.941
1.096
113
www.adriamedia.si
Itak. Sem sam menjal na iPhoneu, recimo.
Sploh pa EU predpis ne pomeni, da mora biti baterija zamenljiva, kot očitno nekazeri milsijo. Mora biti pa odstranljiva pri razgradnji (kar pa ni problem, ker pri razgradnji se itak telefon razf...)
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.561
690
113
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Potem pa ti imaš večji problem kot se zdi
sprasujem se.gif
Edina logična izbira je mogoče moto g 3 rd ali 4 th gen.

Moto G (3rd) je IPX7

Moto G4 ne ustreza nobenemu standardu